Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Gündem] Özürlüler Yasası'nın kabul edilmesini istiyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sevgili arkadaşlar erkan arkadaşımızın dedikleri dikkatimi çekti.bizim önrilerimiz fazla dikkate alınmamış diyor erkan arkadaşımız.site yöneticilerinden bir ricam olacak bu yasa taslağının orjinali var mı?varsa site yöneticileri bu yasa taslağını buraya koysunlar.bizim gönderdiğimiz ile bu orjinal taslağı bir karşılaştıralım.ama buna herkes katılsın ve yorumlarını yazsın.dikkat ettim bizim önerilerimizle ilgili gönderdiğimiz ve değişiklik yapılmasını istediğimiz değişiklikler hakkında birçok kişi yorum yapmamış.
sonuç olarak site yetkililerine önerim orjinal taslak ile bizim gönderdiğimiz değişiklikleri bir topicte yazsınlar.ve her site üyesi bunu dikkatlice incelesin ve yorumlarını yazsın.

Eeeeeeeeee; 1300'ü aşkın üyesi bulunan bu sitenin, engelliler hakkındaki en önemli konu olan, Yasanın çıkması ile ilgili olarak düzenlediği kampanyaya sadece 800 dilekçe (ki bu ortalama 400 ayrı kişidir) ile katılım olursa, tabi iplemezler bizi!
1300 üyesi bulunan bu siteden, günde 2-3 bin dilekçe gitmeli ki, o zaman bak nasıl olur.
Ama nerde o ruh bizde!
Böyle olunca da: Böyle engelliye böyle yasa!..

Bu arada lider334, bahsettiğin kıyaslama için, tüm önerileri bir başlıkta topladım:
www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?t=3519

Re: Mücadelenize Sahip Çıkın!..

Arkadaslar , işlem tamam....

ve Hepinize yeniden Merhabalar.....

Arkadaşlar gönderdik,göndermeye devam edeceyiz...

Tüm mücadelemiz insanca yaşamak için..

Umarım Sayın Güldal Akşit gibi diğerleri de üzerine düşeni yapar va ilgili birimlere sesimizi ulaştırır. Az laf çok iş :)

yasa tasarısı

selam arkadaşlar gerçekten çok kısa sürede yollanıyor bu şekilde
umarım etkili olur

bir mailde bir kez daha benden. duyarsızlar ama yinede olsun.

Arkadaslar;

Ben anasayfadaki linke tiklayarak dilekceyi gondermistim ama bir suru basarisiz gonderme mesaji geldi bana..

Bakin, bu adreslere mailimiz gitmiyor, geri donuyor..

<haber@cnnturk.com.tr>:
<bilgi@tg.com.tr>:
<la@lokmanayva.net>:
editor@sabah.com.tr>:
NB@NTVMSNBC.com
kansus@ntvmsnbc.com

gerci bu son ikisini dilekceyi gonderdigimiz adresler arasinda bulamadim ama belki yonlendirilmis adreslerdir, neyse cok bilmedigim konular bunlar..
haber vereyim dedim..
baris

tamam

görevimi başarılı bir şekilde hallettim arkadaşlar gazamız mübarek ola....

Arkadaşlar taleplerimizi ilgili makamlara bıkmadan ,usanmadan bulabildiğimiz her yoldan ulaştırmaya devam etmeliyiz.Birkerelik görev değil bu!Ayda en az bir defa bu mailli ilgili adreslere yollayalım.Eninde sonunda dikkatlerini çekmeyi başaracağız.Ancak ,bence yazılı basının da haberdar edilmesi gerekiyor.Bunun yanında akademisyenler,engelliler konusuna hassas bakan işadamları amacımıza bizi yaklaştıracak kim varsa hepsine yollayalım ve biliyor musun ne yapalım, bu metnı yazdırıp altına imzamızı atıp postayla yollayalım.Mektup daha somut ve insanca;muhattaplarımız nezdinde varlığımızın kanıtı olur.Böylece bir şeylerin peşinde olduğumuzu sesimizi çııkarmaya başladığımızı bilirler,görürler.

slm

ARKADAŞLAR 3. KEZ YOLLUYORUM UMARIM HEPİMİZE HAYIRLI OLUR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt