Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Film Müzikleri 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir katkıda benden olsun. Filmimiz Breakfast at Tiffany's :D

51T8VMNPT0L._SS500_.jpg

Tanrim,Audrey Hepburn...Bu kadina tapiyorum iste :D ...Onur cok tesekkür ettim!!!

Şimdi sırada CLOSER filminin şarkısı var...

closer_loc.jpg

Damian RICE ın müthiş sesiyle... :)

Aşkı, sanatı ve hırsı ile...
Bu da benim kadınım…

Frida Kahlo

ELEKTRA

Elektra'nın soundtrack i 2 albümden oluşuyor. İlk albümden bi Evanescence yorumu seçtim :wink:

ve Alter bridge--Save me :wink:

:D ben ne buldummmm :D

AHHH KALBİMMM BEN SENDENN ÇOK ÇEKTİMMMM :)

DELİSİNN DELİSİNNNN :D:D:D

Bütün film boyunca bu müzikle koştu lola...
Bizde onunla :)

Koş Lola Koş

Run Lola Run

PHANTOM OF THE OPERA

Ünlü İngiliz besteci Andrew Lloyd Webber'in ünlü müzikalinden uyarlanan "Operadaki Hayalet" tutkulu bir aşk üçgenini konu alıyor. Yüzü tanınmaz halde olduğu için bir hayalet gibi Paris Operası'nın altında yaşayan dahi besteci (Gerard Butler), operanın korosundaki genç Christine'e (Emmy Rossum) gizlice müzik dersleri verir ve zamanla güzel öğrencisine büyük bir aşkla bağlanır. Sahneye konulacak yeni operanın divası ani bir şekilde operadan ayrılınca, yapımcılar çaresiz kalırlar ve rolü Christine'e verirler. Performansıyla yıldızlaşan genç kadıni operanın genç patronu Vicompte Raoul'la (Patrick Wilson) ilişkiye girer. Bu, onun geldiği yerde büyük pay sahibi olan ustasını kıskançlık krizine sürükleyecek ve bu aşk üçgeni Paris Operası'nı derinden sarsacaktır.

ve filmin soundtrack ini dinleyebileceğiniz adres

film harikaydı görüntü ve müzikleri süperdi bu türü sevenler benim gibi hoşlanabilirler :wink:

kıs y@ren sen beni öörenmedin mi daha?
sıkışınca ya çamura yatarım ya çamur atarım :)
mangacılar şu vataşiva kendi yi de bulun bari

manga deyince erkek yatılı okullarının değişmez şarkısı gelir aklıma
ahha bunu bilen var mı?

unkapanında beşyüz manga
mangacı başı feyzullah
tuu yallah fuyzullah
...
biz berduşlar..vs vs vs
:oops: :oops:

bi de haydarpaşa garı türküsü vardır ki..milli marşımızdan daha fazla
önemlidir...bilmeyen mezun olabilemezdi.

bunların güftesinden çok besteleri harikadır. icrası sırasında
bol bol kaybolmuş "el" sanatlarımızın en nadide örnekleri de sergilenir ki
seyrine doyum olmaz :)

sanata saygı kalmadı ilgi kayboldu yaa
tüm liseler karma oldu...böyle oldu işte.
erkek liselerinin hele ki yatılıysa kendine özgü bi lisanı bi argosu
baştan sona karıkız kokan bi türküsü vardı.
öldürdüler canım sanatı öldürdüler bee :cry:

cats olurda evita olmamı heç :)
sunburn'un tevellüdü yetmez cats'i evita'yı hatırlamaya.
cats ilk sahnelendiğinde sanırım o haaala kısa pantulla geziyodu :)

evita deyince tabii ki
don't cry for me Argentina

BAK YAREN BÖYLE EFEKTLERİ KULLANMA BABANIN MALI GİBİ SONRA LAF ATIP İFŞA EDİP SEN KENDİN FİLİM OLUR FİLİM BULMANA GEREK KALMAZ :lol:

GODZİLLA...
film olarak trışkadan bi şii
ama müziği özellikle come with me harika
harikalığı nerden geliyo derseniz
dikkat edin bakın o müzik led zeppelin'in kashmir'inin
en güzel bölümünün değişik bir yorumu
rockçı dostum sunburn top sende :)

muhahahahahha Vay be ben bunu izlememişim be ağbim :) Godzilla :)
Süper olmuş doğrusu :) Led Zeppelin'in usta yorumcusu Robert Plant ağbimizin bir uyarlaması sanırsam :?:
Unutmadan Robert Plant kendi başına da birçok sanatçı ve topluluk ile çalışmış ve birçoğu derleme ve tek parça olmak üzere albümler çıkarmıştı.

Godzilla'da 1998 danimarka yapımı bir filim.Filmin başını tam hatırlayamadım ama sonlarına doğru Godzilla'nın bitkin,baygın ve yaralanmış bir şekilde helikopterler ile şehirden alınarak götürülme sahnesini hatırlıyor gibiyim.Bu arada Jean Reno'yu unutmamak lazım gelir.Fransızları oldum olası sevmem ama bu adam gerçektende çok kaliteli bir oyuncu.

Led Zeppelin ve Robert Plant ağbimizden söz etmişken,1976 yılına gidelim azcuk ben henüz altı yaşındaykene :lol: rock'un şaha kaltığı barış barış barış hatta savaşma sev..... :lol: sloganlarının atıldığı o güzelim yıllara. vay be gül yıllarmış,neyazıkki göremedik :(

Neyse, Robert ağbimizin müzik yazarlığı da bek güzeldir hattızatında. bir çok gişe yapmış filimde ve döküman niteliğinde bulunan belgeselde kendisinin imzaı olduğunu bir çok müzik sever bilir.İşte efendim şimdi o güzel yıllrda 1976 yılında Robert Pland'ın müziklerin de katkısı olan belgesel var sırada.Belgesel Led Zeppelin'in den bahsediyor kısaca.
>>> The Song Remains the Same<<< ve Karşınızda Led Zeppelin efendim.

aeybtJB4.jpg

GERÇİ UTOPYA ARKADAŞIMIZ UNUTULMAZ BİR FİLİM OLAN >>> GODFATHER<<< DAN >>> BABA <<< FİLMİNDEN BAHSETMİŞ AMMA VELAKİN BİR ROCKER OLARAK BENDENİZ BİRDE BU FİLİMİN ÖZGÜN MÜZİĞİNİ >>> SLASH <<< DAN DİNLEYİN DERİM.GECENİN BU SAATİNDE GİDERMİ GİTMEZMİ BAKIN O KUNUDA YORUM YAPAMAM ANCAK SLASH DA PEK GÜZEL DÖKTÜRMÜŞ 8)

AFFINIZA SIĞINARAK BURAYA KOYMAYI İSTİYORUM.

http://www.youtube.com/watch?v=wPJM4czWkNw&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=wPJM4czWkNw&mode=related&search=

sunburn saolasın :)
çok sevdiğim bi arkadaşa hediye ettim :) pek bi hora geçtii :wink:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt