Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Facebook dan Üyelik İptal Edilir mi?

DeFnEx

Aktif Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
geçen günlerde facebooka üye olayım dedim...keşke olmasaydım..çok pişmanım şimdi...her gün hiç tanımadığım insanlardan onlarca arkadaşlık teklifi ve mail geliyor...bu durumdan çok sıkıldım...üyeliğimi sildire bilirmiyim?

Ee işte görün kimin eli kimin cebinde belli değil

hiç sorma ...ne biçim bişeymiş bu facebook....

slm ben hilal eskişehirden..msj okudum facbook hakkında..facbokk sayfanda sağ köşede AYARLAR kısmı var..ordan hesap ayarlarına gir..HESABI DONDUR var orda..ordaki secenklerden uygun olanlarıı işaretlee..onayla..o zmant maill gelmez ve seni kimse göremezz ...:):) umarım yardımcı olmuşumdurr :) hoşcakalllll....

dediklerinizi uyguladım..beni bu dertten kurtardığınız için teşekkür ederim....:)

----------

üyeliğimi dondurdum...benim orda resmim ve adım-soyadımda yazıyordu....beni artık kimse gerçekten göremeyecek değil mi?

Hayır dondurdunsa göremezler ayrıca kımsenın gormemesını cıkmadanda hesap guvenlık ayarlarından yapabılmen mumkundu. Ama ıyı olmus cıktıgın zaten amele kaynıyo bende cıkcam :D

çıkmadan yapmak aklıma gelmedi...tek amacım o an facebook dan bir an önce kurtulmaktı.....:)

slm ben hilal eskişehirden..msj okudum facbook hakkında..facbokk sayfanda sağ köşede AYARLAR kısmı var..ordan hesap ayarlarına gir..HESABI DONDUR var orda..ordaki secenklerden uygun olanlarıı işaretlee..onayla..o zmant maill gelmez ve seni kimse göremezz ...:):) umarım yardımcı olmuşumdurr :) hoşcakalllll....

Azminize hayran kaldım sırf defneye mesaj yazmak için üye olmuşsunuz gibi ..:D valla bravo ..defneyi bu dertten kurtardığınız için bende teşekkür ederim size..

bu mesaj için tek tek üyeleri dolaştım..en uygunu beyaz_026 çıktı..bana mesaj yazmasını rica ettim....:D
espiri bu dediğim...ciddiye almayın sakın...başlığı okuyunca sağolsun arkadaş bana ulaştı....

Ahaha iyiki açıkladın defne valla bende diyordum defne neler yapmış şuna bak..:D

cihan senin espiriden anladığını zaten biliyorum ben:p
başka arkadaşlardan çekindim....:)

facebookun amacı zaten tanıdığın kişilere ulaşmak Defnexcim..Dondurursan facebooka üye olmanın bir anlamı kalmaz bence.Resmin açık olacakki seni tanıyanlar sana ulaşabilsin.Sende tanıdığın dostlarını bulabilesin.Seni ekleyenleri kabul etmezsin olur biter.Hiçbir şekilde rahatsız edilmezsin böylece.Eklemediğin kişiler sana mesaj yazamaz zaten :)

ben facebook olayını kapattım........

sağol....bende çok gereksiz ve saçma buldum....

Resim koymak sakıncalı arkadaşlar ben sadece gelen videolara bakıyorum sık sıkta girmiyorum...

Hayır dondurdunsa göremezler ayrıca kımsenın gormemesını cıkmadanda hesap guvenlık ayarlarından yapabılmen mumkundu. Ama ıyı olmus cıktıgın zaten amele kaynıyo bende cıkcam :D

:D edip abi sende bir amelesin:D çünkü sende takılıyormussun:D bende facebook iyi.. tabi sapıklar olmasa daha iyi. ilkokul arkadasımı ordan buldum ve bulusma gerçekleştirdik su anda hergün birlikte takılıyoruz... Kullanmasını bilmeyen Kullanmasın.

İyi de az önce girdim facebook'a , tanıyabileceğim önerilen kişiler arasında resmin ve ismin vardı defne hemşom:confused::confused: , bi daha kontrol et bence sen ayarlarını :confused:

kontrol etmek için tekrar şifremlede girersem üyelik tekrar aktive olcak.....ama zaten ben seni gördüm diyorsun....ya birde dün 2 kezde facebooktan mail geldi ama üzerinde durmamıştım.....nasıl yani bu......facebook benim gibi üyeyi kaybetmek istemiyor herhalde:confused::p

bence de facebook iyi. bazı arkadaşların dediği gibi bilmediğin - görmediğin - tanımadığın kişileri arkadaşlığa kabul etmiyeceksin. valal facebook sağolsun. 2007 yılında tam iki sene önce biz liseli arkadaşlar tam 5 yıl sonra yine görüşebildik. onun dışında ortaokul arkdaşlarımızla da görüşmeler birbirimizi bulmalar oldu. aramıza hocalarımızıda alınca tam 10 sene sonra yine görüştük. bundan güzel şey var mı?

ben tercih etmiyorum..işte okadarrrrr.....

facebook da hesabını dondurursan silmiş olmuyorsun, yani tüm bilgilerin facede kalıyor...komple herseyinle tüm bilgilerin ve resimlerinle faceden hesabını silmek istiyorsan yardımcı olurum...

Valla nasıl buluyolar anlamıyorum kastamonudan bi adam da bana mesaj atmış tanışalımmı diye ama hiç alakam yok o kişiyle ortak arkadaşda yok ve ayrıca tanıyor olabileceğin kişilerdede uygunsuz resim barındıran kişiler çıkmakta ayrıca basit kızlarda :D Face sanırım beni bildiğin abazayla kıyaslıyo ama engelleme olayı olduğu için içim rahat :D

Üst Alt