Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler için plaj, deniz, kum, cennet, Antalya

GRAHAM BELL

Emektar Üye
Konular
267
Reaksiyonlar
113
antalyada plajlara gıderken engellıler plajı var burada dıye sevınırdım ama hıc gırmedım kendım sagır olsamda engellı raporu almamıstım cunku sagırlar engellı degıl:eek::p

bız genellıkle lara tarafına gıderdık laradakı plajların sırasındaydı gordugum engellı plajı
sımdı medyada konyaaltındada engellı plajı yapılıp bıttıgı engellılerın cok begendıgını ve mutlu olduklarını okuyunca engellı arkadaslarımızın bundan doya doya faydalanmaları ıcın cok sevındım yazayım haber vereyım duymayanlar duysun ıstedım

antalyada plajlar pahalı semsıye sejlong ıcınde hatırı sayılır paralar cıkıyor
laradakı halk plajı bedava olsada cok kalabalık oluyor vede bakımsızca
genede agaclık mangal yerlerı var dıye bı taraftan yuzuyorlar bı taraftanda getırdıklerı mangalları yakıyorlar
ben mangal kokusuna dumanına hıc dayanamadıgımdan gıtmezdık halk plajına

bu konyaaltındakı engellı plajında engellıler ıcın bedavaymıs
gozumuz aydın engellı arkadaslar
bu arada bu plajı hayata gecırıp engellıler ıcın ıyı bır sey yapan beledıye baskanı MUHITTIN BOCEKe cok cok tesekkurler

Konyaltı sahili zaten bedava herkese sadece plaja iniş rampası yapmışlar o işe yarar

Karaman da sahil var, bizmi rampa yapmadık

Üst Alt