Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler bulundukları ilin dışından araba alabilir mi?

pusat_1981

Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
1
Mrb kolay gelsin herkese ben ortepedik engelli ehliyetim var bu aralar sıfır araç almak istiyorum ama bulunduğum il ile başka il arasında aynı araba için 50 bin fark var engelli kişinin başka ilden araç alımı bulunmuyor diye bir söylenti var acaba başka ilden araç almama bir mahsur teskir edermi ol bir şey varmı tşk şimdiden

@pusat_1981, İstediğiniz şehirden istediğiniz markayı alabilirsiniz. Duyduğunuz söylenti ile alakalı bir kısıtlama yok.

Eyvallah gardaş adanadayim ben burda full bayon 725 Mersin'de aynısı full paket 675 bin tşk bilgilendirmeniz için

Bende sol el bilek donduruldu engelli ehliyeti aldım sadece otamatik vites ve topuz yazmış doktor ama bugün bayi başka bir kod daha olamsi lazim diyor maliyeye takilirsin diyir benim ehliyet kodları 104 47 78 102 40.11 10.02 ama 35.03 kod ekletmen lazım diyor ilk başta böle bişe demiyorlar di başka bayiler tekrar sıfırdan mi basliycam ekletmek için tsk

Üst Alt