Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli memur ilk tayin dilekçesi hakkında bilgi 2024

tavisula

Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
6
Arkadaşlar merhaba. Yeni atandım, tayin dilekçesi vermeyi düşünüyorum. Bu konuyla ilgili bir şey soracaktım. Dilekçede tayinimizi sadece ailemizin ikamet ettiği ile mi isteyebiliyoruz yoksa örneğin ailenin ikamet ettiği ile yakın bir başka şehri de isteyebilir miyiz. Bir de dilekçe verirken engel raporu dışında herhangi bir gerekçe belirtmek gerekiyor mu acaba? Bilen biri bilgilendirebilirse sevinirim. Teşekkürler.

2015 yılında asaleti aldıktan sonra 1 defaya mahsus istenilen yere tayin isteme hakkkı vardı ancak pandemiden önce o yönetmeliğin kalktığını duymuştum halen gündemde midir araştırmak lazım

Öğrendim arkadaşlar. Belki başkaları da faydalanır diye buraya da yazayım. 183'ü aradım oradan ilgili telefonu verdiler, ordan da personel işlerine bağladılar vs. Bir defaya mahsus istediğimiz ile tayin isteyebiliyormuşuz, engelli raporumuz varsa, dilekçede başka bir gerekçe bildirmemize de gerek yokmuş.

@tavisula, hakkında hayırlısı olur inşallah
Evet böyle bir hakkımız var ama bunu uygulayamaya geçiriyorlar mı tartışılır
Kurumdan kuruma da değişebiliyor aslında. Ben atandiktan 5 sene çalıştıktan sonra tayin istedim Hiçbir kurum beni istemedi..
zorla ite taka taynımı çıkarttım ve çok zor bir şekilde geldm.

Üst Alt