Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli erişim sorunun tek çözümü tüm ülkenin engelli olmasıdır

Swain

Üye
Konular
17
Reaksiyonlar
0
Evet durum bana göre böyle .. boşuna burda erişim sorunlarını konuşuyoruz kanunmuş şuymuş falan hikaye . Ya ülke komple engelli olacak yada isveçlilerin medeniyetinden getireceksin aşı yapacaksın iki durumda imkansız

Bugün bir kliniğe gittim yaklaşık 40 cm eşik var. Aile bireyleri diyorki birşey olmaz seni kaldırırız bakın aile bireyi yazdım . Daha kendi ailemi bilinclendiremiyorum. Elbette kime seslensem gerek Allah rızası için gerekse insanlık adına illaki el atan olurda soru şu .. mecburmuyum? Hayır sürekli yardım istemektense oraya rampa yapmak daha kolay değil mi ? Kliniktekilerde çözüm arıyoruz diyor , yahu oraya gidecek yarım torba çimento değil .

Engelliyiz diye gurursuzmuyuz kardeşim sürekli yardımmı isteyeceğiz? . Bu ülke insanı değişmez Allah yardımcımız olsun

çok doğru söylüyorsunuz ben de koltuk değnekleri ile neler çektim yine ameliyat var 5-6 ay sonra , dışarı çıkmadım korkudan bizi eve hapsediyorlar bu. ben belirli süre koltuk değnekleri ile ya her zaman koltuk değneği ya da tekerlikli sandalye ile olanalr ne yapıyor? kimse görmüyor. biz görünmeziz.

Hiç sorma valla hocam diyecek bişeyde yok katlanacağız artık çünkü düzelmez

Üst Alt