Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir güç zihnimi ele geçirmiş gibi hissediyorum..?

Konular
27
Reaksiyonlar
20
Gördüğüm halüsinasyonların halüsinasyon olduğunun farkındayım artık ama hala geçmiyor sürekli bedenimin zihnimin bir şeyin kontrolü altında gibi hissediyorum bu güç ayrıca bir şeyleri unutturmak için de cabalıyor kaygımı tetikleyen de bu şeymiş gibi hissediyorum ama bu şeyin ne olduğunu bir türlü anlamıyorum

Psikoz var,Psikotik belirtili depresyon olabilir,ayrıca anksiyete vb birşeyde söz konusu olabilir,tabi en doğru tanıyı Uzman Psikiyatri hekimi karar verir,Saygı değer @OğuzHan112 abimin fikri olabilir.

Şizofreni hastaları iç dünyasında yaşadığı duygular..hezeyanlar ve halüsinasyonların farkında olmazlar... onlara göre yaşadıkları normaldir... ayırt edemezler.

Çok az kısmı şizofreni alt gurupta olan şizofreniye yakın tanı alabilir...bunlar nedir?

Ağır psikotik bozukluk...şizoaffektif boz...organik olmayan ağır psikotik boz vs .

Hiç bir şizofreni hastası ben şizofrenimiyim diye kendini sorgulamaz...ona göre sağlıklı bir bireydir.

@Schizollectual,

@OğuzHan112,

Şizofreni değilim hocam zaten icgörüm var zaman zaman azalsa da

@AS3,

Ben de psikotik belirtili depresyondan şüpheleniyorum aslinda ama bakalim simdi tekrar baska bir doktora gitmeye basladim hem terapide uyguluyor

Ama bilmiyorum depresyonum o kadar agir degil yine de yüksek dozda kullandirtiyorlar ilaclari

Hocam, sadece yobaz olan müslümanların ağzıyla bilerek ve özellikle altını çizdim yanlış anlaşılmasın diye yoksa direkt müslümanlar derdim. Yahudiler ele geçirmiş derler genellikle hakkınızda alıp veremedikleri neler varsa artık. Sorsanız A'dan Z'ye dünyada ne kadar hastalık varsa piyasaya museviler sürdü derler. Otizm dahil. Şahsen ateist olduğum için yahudilerle aramda herhangi bir sorun yok. İsrailli eşim olsun isterim. Evlenmek için, sadakat için, aldatmamak için bir ömür boyu. :( (Dalga geçmiyorum gayet ciddiyim.)

Üst Alt