Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bebeklerde Hidroterapinin faydasını görenler var mı?

hakanardic

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
7 aylık doğan şuan 1.5 yaşında olan bir kız çocuğu babasıyım istanbulda anadolu yakasında ikamet ediyorum serebral palsi raporumuz var ama tetkikleri (mr,eeg,ultrason, röntgen, genetik test vs) hepsi yapıldı hiçbir sıkıntı olmadığını söylediler ftr masrafları çok ağır olduğundan rapor çıkarttılar şuan fizik tedavi alıyoruz,

gelişmeler iyi yönde yanlız kasılmalarından isteksizliğinden dolayı ağır ilerliyor çocuğumda herhangi bir nöbet söz konusu değil yatarken hareketlerinde hiçbir problem yok oturtunca kasılmaları oluyor kendini sürekli geri atmak istiyor ayaklarını yere basmıyor yukarı kaldırıyor hafif skolyoz var

hidroterapiyi 1 aydır araştırıyorum suyuda çok seven bir bebek faydasını gören varmı bize bir umut ışığı gerekiyor çünkü faydasını gören var ise tavsiye istiyorum.

Rabb'im tüm hastalara acil şifalar versin

Ben burdan cevap alamadım denemekten ne kaybederim dedim ve kızımı hidrotetapi ye götürmeye başladım.Suyu çok sevdi şuan 2. Seansımızı aldık.Hidroterapist toparlanacağını ama fiziktedaviyle iletişim halinde olmalıyız ikisi birbirine benziyor ama dalları farklı dedi suyun içinde yapılan hareketler daha az zorlanarak yapılabiliyormuş bundan dolayı kasların gelişimi hızlı olacak inşallah boyunluk takıyorlar kızıma fizik tedavide ağlıyor ama suda çok hareketli maşallah .. İnşallah daha iyi olur Rabb'im tüm hastalara şifa versin.

Bu arada haftada 2 gün hidroterapi 2 gün fizik tedavi alıyoruz Fizik tedavinin yeri ayrı onu bırakmamak gerekiyormus.

hakanardic

Merhaba. Nerede gittiniz hidroterapiye. Kızınız şimdi nasıl. Benim de 3.5 yaşında bir oğlum var . Onun için düşünüyorum..

Üst Alt