Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Azeri Doktor Türkiye'de Çalışırsa, Bakın Bakalım Başına Neler Geliyor :D

Gökmen

Aktif Üye
Konular
50
Reaksiyonlar
0
[FONT=Roboto]
Tık, tık, tık...[/FONT]

[FONT=Roboto]- Gelesen. [/FONT]
[FONT=Roboto]- Selamlar doktor bey. [/FONT]
[FONT=Roboto]- Salam. Sabahın heyır. ( Selam, iyi sabahlar). [/FONT]
[FONT=Roboto]- Sabahları salam yasak mı diyosunuz? Biz nerden bulalım salamı doktor bey? Neyse zaten hasta olan kızım. Bir muayene ederseniz. [/FONT]
[FONT=Roboto]- Gızım sen yahşi birine ohşayırsan. ( Kızım sen iyi birine benziyorsun). [/FONT]
[FONT=Roboto]- Neee! Benim kız kimi okşuyormuş? [/FONT]
[FONT=Roboto]- Valla kimseyi okşamıyorum baba! [/FONT]
[FONT=Roboto]- Sus kız, doktor yalan mı söylüyor? Ellerinde pişik var, ordan anladı herhalde hııı? [/FONT]
[FONT=Roboto]- Pişik ele degel kucaga yaraşır. ( Kedi ellenmemeli, kucağa alınmalı). [/FONT]
[FONT=Roboto]- Doktor sen ne diyosun ya. [/FONT]
[FONT=Roboto]- Siz haradan gelisiz? ( Siz nereden geliyorsunuz?) [/FONT]
[FONT=Roboto]- At mıyız biz, haradan gelelim? Bak böyle konuşmaya devam edersen fena olucak doktooor. [/FONT]
[FONT=Roboto]- Kızım soyunasın, sırtına gulag asmag isterem. ( Soyun kızım, sırtını dinlemek istiyorum). [/FONT]
[FONT=Roboto]- Babaaa ya, bu adam sırtıma kimin kulağını asıcak yaa. Ben sırtımda kulak falan istemem, büüeeee. [/FONT]
[FONT=Roboto]- Kızımı ağlattın. [/FONT]
[FONT=Roboto]- Men indi dayandıraram. Maragım kabardı neçe ağlarsan? (Ben şimdi durdururum. Merak ettim, niye ağlıyorsun?). [/FONT]
[FONT=Roboto]- Bak hala ne diyo baba yaaa. [/FONT]
[FONT=Roboto]- Ağlamasan balam. Baban yaşlıdır, dözebilamaz. (Ağlama çocuğum, baban yaşlıdır, dayanamaz). [/FONT]
[FONT=Roboto]- Lan artis doktor, anananı da al git bu memlekettennnnnnnnnn. (yumruklar arka arkaya) [/FONT]
[FONT=Roboto]- Özümü itirdim. Daglara kar düşende, bülbüle gam düşende, ruhum bedenden oynar gözüme yumuruk gelende. :D
[/FONT]

Anladım 🙋

Son düzenleme:
Üst Alt