Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Avira Antivir virüs programı nasıl bir programdır ?

Capricorn

Aktif Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
11
Arkadaşlar ismi Avira Antivir diye yeni bir virüs programı kullanıyorum şu an ve ne derece güvenlik sağladığını bilmiyorum. Program hakkında ki görüşlerinizi benimle paylaşırsanız ona göre ya değiştireceğim yada kalacak.
Yorumlarınızı bekliyorum...

denemek istiyorsan gir virüslü bi siteye bak nekadar güvenilir..:D tabii windowsun çökmezse..:D

ben bi dönem kullandım ama şimdi avg antivirüs kullanıyorum bedava olanından sende dene istersen bi sorun yok şimdilik..

Hadi orda virüslü siteymiş :D Bilgisayara kendi fiyatından çok format parası ödedim iflahım kesildi. :D

e öğrensene format nasıl atılır..ozaman vermezsin para pul..:D

fena değil yaa miko sonuçta bedava antivirüs ne kadar iyi olabilirki...

nod32 paralı bi antivirüs ama beş para etmez..

Şimdi bu işlerden anlayan bir arkadaşıma sordum da nod32 den daha iyi diyor bunun için

nod32 dandik bi antivirüs nod32 yi kuracağına hiç kurma ondan daha iyi ..cidden avira nod32 yle kapışır bedava olmasına rağmen...netten hiç bi proğrama para verilmez doğru adamların emeği sömürülür..hee yakalanırsanda lisanssız proğram kullanırken sende sömürülürsün..:D

akın sistemin iyiyse benim pc kasmaz dersen kur kaspersky'i gözün arkada kalmasın ama paralı bu tabiiki ve deli gibi de kasıyor pc 'yi..

anlıyorum seni gökhan20 ;)

Ben yaklasik 8 ay oldu avira kullaniyorum bir sorun olmadi bugune kadar.

nod32 dandik bi antivirüs nod32 yi kuracağına hiç kurma ondan daha iyi ..cidden avira nod32 yle kapışır bedava olmasına rağmen...netten hiç bi proğrama para verilmez doğru adamların emeği sömürülür..hee yakalanırsanda lisanssız proğram kullanırken sende sömürülürsün..:D

akın sistemin iyiyse benim pc kasmaz dersen kur kaspersky'i gözün arkada kalmasın ama paralı bu tabiiki ve deli gibi de kasıyor pc 'yi..

Yok sistem kaldırmıyor çok ksıyor o yüzden kasper koyamıyorum

kaspersky nin kasmadığı sistemi daha görmedim bende..:D vardır herhalde..:D

Bende görmedim bu gidişle ben icat edeceğim onu :D

ücretsiz antivirüs programlarının hiçbirine kesinlikle güvenmeyin..
yeğenimde ücretsiz avg ve ücretsiz nod32 vardı...
bir gün pc hata vermeye başladı..
ücretli kaspersky aldım ve pc'ye kurdum..
tam 372 adet trojan + virüs + malware + spyware buldu... :)

halen "ben kullanırım, bana birşey olmaz" diyorsanız taktir sizindir.. :)

ben mi? kaspersky internet security 2009 kullanıyorum.. hem internet güvenliği hem de anti virüs koruma sağlıyor... çelik kasa gibi pc... :) 1 yıllık lisans 50 TL... çok mu, bence hayır.. zira Akın'ın da dediği gibi format masrafı bile bunu geçiyor.. :)

not: eğer antivirüs kullanıyorsanız en az 1 GB raminiz olmalı.. eş zamanlı çalıştığı için ram'den yer, kasması normaldir..

kasmasa 50 liraya razıyız ama sistemin açılması için beklemek hasta ediyo..:)

Bende Kasprsky kullanıyorum çok güzel bir vürüs koruma proğramı ama sistemi kasıyor...Yinede süper bir proğram....

2 GB ram tak bakalım, kasıyor mu ve sistem açılırken bekletiyor mu.. :)

valla çift çekirdekli ve 2 Gb ram var bende ama hala kasıyo..:)

ücretsiz antivirüs programlarının hiçbirine kesinlikle güvenmeyin..
yeğenimde ücretsiz avg ve ücretsiz nod32 vardı...
bir gün pc hata vermeye başladı..
ücretli kaspersky aldım ve pc'ye kurdum..
tam 372 adet trojan + virüs + malware + spyware buldu... :)

halen "ben kullanırım, bana birşey olmaz" diyorsanız taktir sizindir.. :)

ben mi? kaspersky internet security 2009 kullanıyorum.. hem internet güvenliği hem de anti virüs koruma sağlıyor... çelik kasa gibi pc... :) 1 yıllık lisans 50 TL... çok mu, bence hayır.. zira Akın'ın da dediği gibi format masrafı bile bunu geçiyor.. :)

not: eğer antivirüs kullanıyorsanız en az 1 GB raminiz olmalı.. eş zamanlı çalıştığı için ram'den yer, kasması normaldir..

Kaspersky uzmanı abim gelmiş. Ben de kaspersky ı tek geçiyorum ama dediğim gibi hem çok kasıyor hemde iki de bir karalisteye alıyor key'lerimi :) Bakayım olmazsa artı ram taktırıp bende lisanslı bir kaspersky alacağım bu gidişle. Yoksa bu format parası batıracak beni :D

valla çift çekirdekli ve 2 Gb ram var bende ama hala kasıyo..:)

o kaspersky'den değildir... :) benim sistem senden düşük (P4 2.66 + 1 GB ram) ama o kadar kasmıyor.. :)

Akın, ben de lisans keylerin black list olmasından bıkıp ücretli kaspersky almıştım.. iyi ki de almışım.. 1 yıldır rahatım yerinde.. :)

bir de pc'de tekrar kuracağın 10'larca programın yoksa gokhan20'nin dediği gibi format atmayı öğrenmen en kolayı..

o kaspersky'den değildir... :) benim sistem senden düşük (P4 2.66 + 1 GB ram) ama o kadar kasmıyor.. :)

Akın, ben de lisans keylerin black list olmasından bıkıp ücretli kaspersky almıştım.. iyi ki de almışım.. 1 yıldır rahatım yerinde.. :)

bir de pc'de tekrar kuracağın 10'larca programın yoksa gokhan20'nin dediği gibi format atmayı öğrenmen en kolayı..

Kara liste seni de bezdirdi demek abicim :) En iyisi format atmayı öğrenmek. Programlar o kadar önemli değil yine bulup yüklüyorum da bir adcsee photo maneger'in keyinde sorun yaşıyorum. Neyse ben şu format işini google amcaya bi sorayım. Xp için önce bir cd almam gerekiyor önce sanırım:rolleyes:

Beden farklı bir tavsiye format v.s bilmeyen arkadaşlara.

İşletim sisteminizin ve kurduğunuz programların yedeğini de alabilirsiniz. Bunu için bir tane external usb harddisk işinizi görecektir.

İşletim sitemini ve gerekli programlarınızı kurarsınız bilimum updateleri de yaparsınız. Sonra o yedek harddiske hepsinin yedeğini Norton Ghost ile alırsınız.

İstediğiniz zaman tekrar kurulum için takarsınız usb harddiskinizi iki-üç işlem ile 10-15 dakika içinde tekrar cillop gibi kurulmuş olur. ;) Öyle antivirüs programına falan da gerek kalmaz.

Ayrıca şahsen ben hiç bir antivirüs programı da tavsiye etmiyorum.
İnternetten indirdiğiniz veya başka yerden cd ile bilgisayara yüklediğiniz programlara, dosyalara dikkat ederseniz de kolay kolay bulaşamaz virüs trojan.

Virüssüz günler dileğiyle ;)

modifiyeli nasıl yani. Nasıl olacak o iş öyle uzaktan.

Üst Alt