Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ehliyet için özel hastaneden rapor alabilir miyim?

bayram icen

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba ben askerlikten muaf oldum ya hani ehliyete kayıt oldum ama sağlık ocağından sağlık raporu alcam ya sorun çıkar mı ehliyet kursu anlaşmalı özel hastanede var dedi

@OğuzHan112, abi ben ehliyete yazıldım ama sağlık ocağına gittim daha önce piskiyatriye gitmisin istersen özelden al dedi sağlık raporu ehliyet için bende özelden aldım verdiler ehliyet Alcam ya askerlikten muaf oldum bir sıkıntı yaratır mı bu

Askeriyeden ne için muaf oldun hastalık tanın ne?

Özel hastane raporları bazen geçerli sayılmıyor... Ama ehliyet için herhangi bir sıkıntı olmaz işlemlerine devam edebilirsin.
@bayram icen,

@OğuzHan112, hastalık tanım gece uyuyamıyorum ve bazen sinir basıyor ondan sonra korkuyorum

eğer sıkıntı yaratırsa kurstan paramı da alırım işlemleri iptal ederim

tanı F78.9 syy tanıları 17D3

Moderatör tarafında düzenlendi:
F78.9: tıptaki anlamı Zeka geriliği davranış bozukluğu belirtisi olmayan.

Ehliyet almanıza mani olacağını sanmıyorum.

Özel hastane raporunu kabul ederlerse ehliyetinizi alabilirsiniz. Bazen özel hastane raporları kabul edilmiyor @bayram icen,

Hayır ne münasebet.

Muaf olmuşsun,o konu kapandı...ehliyetini alabilirsin,hiç bir sorun olmaz. @bayram icen,

Üst Alt