Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Antalya / Halkbank Kepez şubesi engellilere uygun değil!

hasankrmn

Üye
Konular
37
Reaksiyonlar
0
Maaşımıda alığım sürekli alakadar olduğum bir şube.Kullanmakzorunda olduğum fakat engelli bir birey olarak kullanamadığım bir şube.Şube yeni açılan bir şube olmasına rağmen engelliler nokta kadar düşünülmeden dizayn edilmiş.Şube yetkililerini aylar öncesinde uyarmama rağmen düzeltilmedi.Yakın zaman önce şubenin önünde düzenleme yapıldı fakat benim uyarılarım hiç dikkate alınmamış.YETKİLİLERİ BURADAN KINIYORUM....

Tekerlekli sandalye ile ne şubeye girmek mümkün ne de bankamatiğe yanaşmak...

inşallah düzeltirler hasan hocam.daha dogrusu düzeltilir diye umut ediyorum.

9hvacftv.jpg

4eiwzti6.jpg

ÖNCEKİ HALİ ;

e4ukhsrt.jpg

Arkadaşlar Merhaba,

Ben özel bir bankada çalışmaktayım.Türkiye Bankalar Birliği ile ortak çalıştığımız bir proje var.Bu proje ile engelli arkadaşlarımızın Banka şubeleri ve ATM'lerinden daha rahat hizmet almalarını amaçlıyoruz.Bir engelli olarak Bankalardan hizmet almaya çalıştığınızda karşılaştığınız sorunları iletirseniz, çözüm üretmek için çalışacağız.

apranax, gördüğünüz üzere öncelikli sorun atm lere ulaşılamaması!

Halkbank'ın kadıköy rıhtım şubesine ATM den para yatırmak için gittiğimizde ATM'ye ulaşmanın bırakın bi engelliyi herkes için akrobatik hareketler gerektirdiğini gördük ..Neyse ki yanlız değildim ablam yanımdaydı.Hesap numarasını veren amcanın şube kodunu eksik vermesi yüzünden 3 denememizde de başarısız olduk..Ablamı yiğenimle beraber içeriye güvenlikten yardım istemesi için gönderdiğimde (daha doğrusu dışarıya bakmasını 2 dk ka rica ettirdiğimde) elini silahına atarak konuştuğunu görünce tüm sinirler tepeme çıktı.

Hem Kadıköy gibi bir semtte bırakın ATM sine ulaşmak , bankanın içine girmeninde gerçek bi beceri istediği bir şube açın..Yardım isteyince de vatandaşa terörist muamelesi yapın..

Akşam internete girer girmez BİMER'e şikayet ettim..2 gün geçmeden Halkbank'ın genel merkezinden aradılar ..Gerekli soruştırmayı yaptıklarını Müdürün güvenlikte dahil tüm personelle konuştuğu ve öyle bir durum olmadığı(güvenlik elini silahına atmamış)ve bunu kendilerine geribildirim yaptığı ama yine de bizden özür dilediklerini ilettiler...
Sonuç nereye başvurursanız başvurun yine de kendi bildiklerini okuyorlar maalesef..

Arkadaşlar serzenişlerinizde haklısınız,çoğu şube ve ATM'lerin ergonomik yapıları uygun değil ve sıkıntılar yaşanıyor.Bu sıkıntıları hep beraber aşacağız inşallah,sizler sıkıntılarınızı paylaşınki çözüm üretelim,çabalayalım en azından olumsuz koşulları elimizden geldiği kadar düzeltmeye / düzelttirmeye uğraşalım.

Bankalar bu şikayetlerimizi dikkate almasa neden böyle bir proje için çabalasınlar.Lütfen biraz iyimser olalım ve sıkıntılarımızı paylaşalım.Bu proje Bankalar Birliği yönetiminde yasal zorunluluk olarak yürütülüyor,bu sebeple söylediklerimiz dikkate alınmayacak sanmayın lütfen.

en büyük sorun ulaşım ulaşım ulaşım.her anlamda..

bencede ulaşım bir toplu şikayette bulanmak lazım

Halkbank'ın birçok şubesi ve ATM'si aynı malesef :(

Üst Alt