Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara Buluşması sonrası değerlendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

edipbalkan

Aktif Üye
Konular
39
Reaksiyonlar
0
Bu sefer gerçekten teşekkür yazısı yazmayacağım.Bizleri kırmayıp gelen arkadaşlar saolsunlar.

Cafer abimizin büyük emeklerle düzenlediği organizasyonu elinde olmayan sebeplerle üzerimize aldık ve çok şükür bitirdik.

Elimizde olmayan imkansızlıklardan dolayı bir kusurumuz varsa affedin.
!!!
Ancak artık buluşmaya isim yazdırıp gelmeyen ve bunu kronikleştiren bazı yüzsüz arkadaşlarım yeter artık yapmayın etmeyin organizasyon yapıp büyük emek harcayan insanların sırtından düşün.
Belki yakışmıyor bana ama evelki yıl sayelerinde yaklaşık 2000 lira (şu ana kadar söylemedim bunu hiç ) ve bu yıl 3000 lirayı cebimizden ödettirdiğiniz için utanın artık.

Otele Cuma gün 130 kişi ayırttık 108 kişi geldi
Cumartesi 140 kişi ayırttık 120 kişi geldi 42*70 =2940 TL

Cuma 200 kişilik yemek yazdırdık 140 kişi 60*30 =1200 TL
Cumartesi 220 yazdırdık gelen 170 kişi 50*30 =1500 TL

5640 TL Para birazını bazı kişiler karşılamasına rağmen biz organizatörlerin cezasıda yaklaşık 3000 lira oldu yazıktır günahtır.
Bundan sonra organizasyon yapacak arkadaşlar daha dikkatli davranın.

Edip Balkan kardeşim: emeğinize sağlık ,istemsiz bir ayrılık yaşamamıza rağmen böylesi ağır bir yükün altına girerek bu buluşmayı devralmanız ve de tüm ayrıntıların degerli kardeşimiz CAFER ÜLGER de olmasına karşın,organizeyi tekrardan ele alan AYŞE ABLAMIZA,GÜL ABLAMIZA ve sen EDİP BALKAN bir de HAYATININ ANLAMINI bulan SERKAN ŞAHİN KARDEŞİME SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDERİM.. böylesi toplumsal hareketlerde ortamı hareketlendirip sonrasın da ortalıkta görünmeyen "GÜNEŞ YILDIZLARI" için söylenecek söz ancak SUKUT olur..
Buluşma için engelinin durumuna bakmaksızın icabet eden ve de bazı olumsuzlukları da görmezden gelip, engelli olan buluşma komitesine yardımcı olan ortamın havasını daima sevecen tutan can dostlara da kendi adama teşekkür ederim.
NOT: Ben bu buluşmaya gelmeyeceğimi bildirmeme rağmen DOST BİLDİKLERİM için geldim....

Onca sıkıntıya strese vefasızlığa rağmen bu organizasyonda elini taşın altına koyan herkese sonsuz teşekkürler..

insanın rahatsızlıgı ne olursa olsun bir insan gurur ve şerefı ıcın yasar ve söz namusdur söz senetdir bizde ve edip abı ben senın o halını gördüm uykusuz ve kan ter icindeydin ve eger ben gelemeseydım hesap numarası ısteyıp paramı yatıracakdım ama ben tek kişi yazdırmama ragmen hergun iki kişi geldım destegım olsun dıye,, delıkanlı ınsan gelemesede parasını yatırr hemserım bu bu kadar basit ve bence yatırsınlarda, ayrıca ben senle baska bısey konuscam abı, mılletı taciz eden adıyamandanmı ne nerden geldıyse bı yavsak vardı ve bu yazdıgımıda okusun, mılletın karısına kızına yavşayan asılan tacız derecesınde asılan bırı, ve bunları sonradan anlatdılar ve orda zor yuruyordu ve yurume guclugu vardı ama ona ragmen kahbelıgı hıc bırakmamıs, burası angara abı, eger seneyede gelırse o bu sefer ayakları tutmuyo zor yuruyo falan demıcem ama ,,, o ıckıdı rakı şişesini .... ..... şerefsızım, delıkanlı adama yakısmayan yvşk yvşk hareketlerde bulunmuş.. ona ben burda bı güzellik yapacam, dikmende mangal yakacam ona ben..... eorda zarar versem bu sefer mıllet tepkı gosterecekdı ayaklarından zor yuruyo nasıl boyle bısey yapdınız derlerdı.bılmıyolarkı mılletın karısına kızına asılıyo taciz edıyo... yok baba yok. adam olan heryerde adamdır, özüyle sözüyle. olmayanda kardan adamdır. veeee seneye olursa şart olsun sallamayı kafasına ındırcem onun ben... oraya gelen ve organızosyonda emegı gecen herkese bende tesekkur ederım.dostcakalın...

edip abı 3 gun dogru duzgun uyumadın her gordugumde terler ıcınde koşduruyordur, sana ayrıca harbıden helal olsun,adamsın sen abi,cansın.

Eyvallah Levent'im orada hissetsem zaten def ederdim kim olduğunu buluruz ama merak etme.Paraya gelince boşver geldi geçti canları saolsun ama bana yaptılar başkalarına yapmasınlar.

ben onların yerınde olsam gec kalınmıs degıl yazık gunah sızlerede, hesap numarası ıster yollardım, kımseyı batırmaz o para..

her şey için teşekkür ederim edip abi sen ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletirim.
sen elinden geleni yaptın çok emek harcadın.seni zorda bırakan arkadaşlar gerçekten çok ayıp ettiler. seni çok iyi anlıyorum aynısını bende yaşamıştım.
elimizden geldiğince destek olup birlikte olmak sana destek olmak için yanındaydık. her şey güzeldi.dostluklar ebedi olsun inşallah..

Selamlar Angara,emeğinize sağlık Edib'im evvela sana ve ekibine Cafer abiye sonsuz teşekkürler....Cepten para ödemek zorunda bırakılmana üzüldüm....sebep olanlara yazıklar olsun....en az %20-25 fire her zaman veriyor malesef....çözüm hesap numarası vererek belli bir tarihe kadar ibaresi ile listelemek en doğrusu olsa gerek diyorum....Adana buluşmasını sonbahar gibi yaparken bu hesap numarasını devreye sokmayı düşünüyorum....gelen seve seve yatırır parayı en azından gerçek dostlarla beraber eğleniriz....sevgilerimle,

Abi bütün organizatörlere tek önerim face yada siteye ben geliyorum yazanları almasınlar tek tek telefon ile bildirsinler geliyorum diye ve otobüs uçak tren herneyse resmini çekip yollasınlar parayada gerek yok.

Evet yine tahmin edilen hüsran. Yine emeğe saygısızlık. Allah islah etsin ne denir ki başka. Ankara buluşmasında emeği geçen her kez e çok teşekkür ederim. edip abi çok koşturdun çok yoruldun hakkını helal et. çok güzel bir buluşmaydı.sana söz verdiğim için günübirlik katılabildim. Ama gerekirse otel için iki gecelik ücret gönderebilirim abi.elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

Başda edip abi olmak üzere emegi geçenlere çok teşekkürler emeklerinize sağlık..organizasyon yapmak hiç mi hiç kolay degil herkesi memnun edecegim diye kendini harap ediyorsun vede birde begenmeyip elestirenler olunca bir daha asla diyor insan,bunlari bir yana birakip asıl gelecegim deyip de o tarihe kadar hic bir sekilde gelmeyecegini bildirmeyenler onlara diyecek söz bulamiyorum kendilerini organizatörün yerine koyup bir düşünsünler...daha önce yaptigimiz bir organizasyonda banka hesap numarasi sistemini kullanmışdık, %100 basarili olundumu derseniz hayir olmadi gerek kartdan cektirmek isteyenler gerekse banka ya gidemeyip orda ödeyecegiz diyenler oldu.insallah bundan sonra gelmeyecekler isimlerini yazdirmazlar.

[FONT=sans-serif]bu organizeyi tekrardan ele alan AYŞE ABLAMIZA,GÜL ABLAMIZA ve sen EDİP BALKAN ve SERKAN ŞAHİN KARDEŞİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDERİM.KAYSERİ DEN öMeR YAZICI melleseferi saygılarımla[/FONT]

Õncelikle gelen dostlarımıza çok tşk ediyorum cafer abiyle bu yola çikarken dedim abi içimizde bazi yamuk engelliler var kaypak engelliler var diye dedim gibide isimi yazdiripda gelmeyen arkadaşların parasını biz cebimizden verdik stresi bizleri yaşattiklari icin bizleri üzdükleri için geliyoz deyipde gelmeyenler sizleri Allaha havale ediyorum onun dışinda gelen dostlarimizin mutlu ayrilmasi bizi cok sevindirdi lutfen bidaki bulusmalarda ya isim yazdirmayin yada yazdiriyorsaniz gelin

Yine Ankara farkını gösterdi, mükemmel bir organizasyonu daha geride bıraktık.
Bunca emek vermesine rağmen Cafer Abimizin aramızda olamayışından dolayı biraz buruk olsakta dolu dolu 2 gün geçirdik.
Başta başımın belası sayın Edip Balkan :D olmak üzere emeği geçen herkese çok ama çok teşekkürler. Ne söylesek , ne yapsak haklarını ödeyemeyiz, uykusuz kaldılar, yoruldular, yeri geldi yemek yemeyi unuttular fakat kimseyi mağdur etmeden , herkesin mutlu ve güleryüzle , güzel temennilerle ayrılmasını sağladılar.

Bunun yanı sıra canımızı sıkan şeyler de oldu tabi arkadaşlar bahsetmişler zaten.. Fazla söze gerek yok, emeğe saygı göstermeyen büyük hakka giren bu insanları kendi vicdanlarıyla başbaşa bırakıyoruz..

Neyse efenim, sonuç itibariyle dört dörtlük bir organizasyon oldu. Eski dostlarla biraraya gelip hasret giderdik, yeni can dostlar edindik.. Tekrar emek harcayan o güzel insanlara sonsuz teşekkürler.. :)

Gelemeyen arkadaşlar için elimde olan birkaç fotoğrafı site albümüne yükledim. Aynı başlığa diğer arkadaşlar da fotoğraflarını bizlerle paylaşırsa tadından yinmez :) Sevgiler...

http://www.engelliler.biz/forum/sit...nkara-bulusmasi-angora-hotel.html#post1570608

Son düzenleme:
Ya çoğunluk ismim geçiyor ancak Ayşe Işık - Gül hanım - Nurullah Baytekin ve Serkan Şahin in büyük emeklerine hepinizin adına'da ben teşekkür ediyorum.

emeğinize yüreğinize sağlık güzel geçen dolu dolu iki gün herşey için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt