Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 yılında görevde yükselme ve atama yeri konusunda kolaylık yapılacağı doğru mu?

faux

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
49
engellilere istedikleri yere atanma hakkı verecekleri söyleniyor doğruluk payı var mı bunun

şimdi bir mail geldi ilden.il dışına atanacaklar için geçerliymiş.il içi atamalar için değilmiş tayin hakkı

mail geldi derken ne üzerinden çalıştığınız yer mi şahsimi anlamadım !

• Beğen
Reaksiyonlar: faux
@16Caner16,
çalıştığım kurumun resmi mail adresine il milli eğitim müdürlüğünden geldi

@Overlord,
milli eğitim bakanlığı

@faux,

ne olarak çalışıyorsunuz ne zaman atandınız puanınız kaçtı eğitim düzeyiniz ne (konudan bağımsız oldu ama aday olduğum için sormak istedim)

hizmetliydim son olarak 9 temmuzdaki gys sınavını kazanarak memur oldum.68.335 ti puanım 500. oldum sınavda.eğitim düzeyim lise ama geçen sene yks ve yds den 351 puan aldım ve ankara üniversitesini kazandım

@Overlord,

@faux,

2015 - 2016 yılları arasında bende gys ile ilçeye dilekçe vererek il dışına atanmıştım. il içi için atamadan önce ilçe ye dilekçe vererek şansınızı deneyin. idare isterse yardımcı olur. öncesinde gidip derdinizi anlatın. hakkınızda hayırlısı

• Beğen
Reaksiyonlar: faux
Üst Alt