+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Belediye hizmetlerindeki özürlü hakları?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

murattolga Belediye hizmetlerindeki özürlü hakları?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    iyi günler.shçek bize özürlü olduğuzdan dolayı su faturasında%50 indirim var.raporla birlikte belediyeye başvurun işlem yapsınlar demişti.babam gitti.su abonesini özürlü üstüne alması gerekir demişler.abonelik değişimide 40ytl onun için vazgeçtik.bana elektrik ve suda indirimle ilgili kanunla birlikte cevap verirseniz sevinirim.saygılar.

Baben

Murat, bu olay kanunlarla düzenlenmiyor, bildiğim kadarıyla.. Belediye meclislerinin innsiyatifine kalmış. Senin olayında dedikleri doğru, bence.. İndirim olabilmesi için bizzat senin üzerine olabilmesi gerekir aboneliğin.

Elektrikte ise engellilere indirim Türkiye'nin hiçbir tarafında yok.. Biliyosun 20 yıldır belediyeler elektriğe bakmıyorlar..

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

senyader2007

Engellilerin Belediyeler Üzerindeki Hakları nedir acaba bilen varsa lütfen cevap

Eshat

Arkadaşlar Su için, ulaşım için v.b indirimler için, Belediye meclisinin karar alması gerekiyor. Eğer bulunduğunuz yerin Belediye meclisi bu yönde bir karar almışsa kendi adınaza bu haklardan faydalanıyorsunuz. Karar yoksa, indirimde yok.

çelik

EVET ABONELİK ENGELLİNİN ADINA OLMASI GEREKİYOR AYNI SORUNU BENDE YAŞADIM.ULAŞIMDA KOLAYLIKLAR OLUYOR.hastaneye gidecekseniz belediye araç veriyor engellinin ulaşımını sağlıyor.

fathoş

Ben bu sene su aboneliğini 35 tl ödeyerek üzerime aldım ve faturam inanılmaz düştü. 3.50 kr yi geçmiyor. Yani bir defaya mahsus ödeyeceğiniz 35-40 tl arası ücreti bir iki ayda telafi ediyorsunuz zaten.

songulsevinc

Bildiğim kadarıyla Doğalgazda ve elektrikte indirim yok.Sadece su ' da indirim var.

Elektrik indirim sadece Gazilerde var.

Fatih Aslan

su faturalarından çok çok memnunum büyükşehir belediyemize teşekkür ederim 4,00 tl yi geçmiyor ne kadar kullanırsan kullan tabi müsrif olmamak içinde uğraşıyoruz

celik

bu konuyu okuduktan sonra iski ye telefon açtım. telefona cevap vermeyince mail attım. bana gelen cevap aşağıdadır arkadşlar.

tşkler...

From: Yavuz Bulut [mailto:YBULUT@iski.gov.tr]
    Sent: Friday, April 24, 2009 2:06 PM
    To: Mehmet Kavcu
    Subject: RE: indirim

Maalesef engelli abonelerimize su indirim tarifemiz bulunmamaktadır..

From: Mehmet Kavcu [mailto:mehmetkav@global.com.tr]
    Sent: Friday, April 24, 2009 1:14 PM
    To: Yavuz Bulut
    Subject: indirim

Merhabalar..

Bir engelli olarak su indirimden yararlanmak için neler yapmam gerekiyor.

Tşkler...

celik

en son gelen cevap aşağıdadır arkadaşlar..

tşkler..

iski görevlisinin verdiği cevap
    Ben maillerin hiçbirinde İstanbul göremedim,farklı illere ait ler…

From: Mehmet Kavcu [mailto:mehmetkav@global.com.tr]
    Sent: Friday, April 24, 2009 2:16 PM
    To: Yavuz Bulut
    Subject: RE: indirim

benim yazdığım soru
    Aşağıda ki www.engelliler.biz sitesinde açılan formda arkadşlar indirimdem yararlanıp, yararlandıklarına dair de çok mutlu olduklarını anlatıyor. Masraf 40 tl imiş. Yavuz bey formu okuyunca daha iyi anlayacağınızdan eminim.

Tşkler..

aferits

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Konunyu iyi öğrenmeden hemen mail göndermemek lazım.
    İstanbulda böyle bir indirim yok indirim aldım diyenler başka illerdeki belediyelere ait.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye