Sayfa 1 / 10 12345 ... SonSon
Toplam 141 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

ahmetkaptan Ankara'da otobüslerin (egoların) ücretsiz olması için lütfen destek

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar engelli olan veya olmayan ankarada yaşayan veya yaşamayan tüm arkdaşlarım lütfen aşağıdaki adrese

http://www.ankara.bel.tr/AbbSayfalar...ana_mesaj.aspx

% 40 ve üzeri engellilere otobüslerin (egoların) ücretsiz olmasını talep eden e-posta gönderebilirsiniz.

Allah razı olsun...

yapan arkdaşlar gönderdim diye bir onay mesajı yazarlarsa burdan katılımın ne kadar olduğunu görebiliriz.bu konuyu bir kaç siteye açtım herkes destek verirse başarı elde ederiz inşallah..

sağlıcakla kalın...

Üye
    daimon Avatarı

Son Giriş
    07.05-2014
    Saat
    09:37
    Yaşadığı Yer
    Ankara

daimon

Neden sadece otobüs, ankara metrosu ve ankaray da EGO ya ait değil mi?

Üye
    koca çorumlu Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    13.04-2013
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA

koca çorumlu

ahmet kardeşim eski bir ankaralı olarak antalya da ikamet etmeme ragmen bende belediye bşk lıgına mesajımı gönderdim umarım dikkate alırlar . ( hiç sanmıyorum bu melih gökcek ) in bunu dikkate alacagını ama yine de ugraş verilmesi taraftarıyım. başarılar kardeşim..

hatiguven1406

Hemen gönderdim kardeşim haklısınız. İnşallah başarılı oluruz yapabileceğim başka bişey varsa sevinirim...

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    06.04-2015
    Saat
    11:09
    Yaşadığı Yer
    İzmir

Jem

Hep destek tam destek

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:18
    Yaşadığı Yer
    Mersin

officer

İşlem tamamdır..
    Hep destek tam destek...

Üye
    serkan005 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    25.04-2015
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    mersin

serkan005

bende gönderdim.

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    23.02-2015
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    ankara

falim

bende gönderdim işallah bu haksızlık son bulur

Albatros_

Gönderdim. Herkezden destek......

ahmetkaptan

Allah gönderen tüm kardeşlerimden razı olsun tanıdıklarımızın hepsini haberdar edelim engelli olsun olmasın ankarada yaşıyor yada başka yerde yaşıyorsabile u mesajı lütfen göndermelerini isteyin.sağlıcakla kalın.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:09
    Yaşadığı Yer
    İzmir

Ufukalp

Mesaj tamamdır.
    İzmir'den Ankara'ya tam destek ve sevgiler...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Şunu gönderdim:
    Tıpkı İstanbul ve diğer büyük şehir belediyelerinde olduğu gibi, Ankara büyük şehir belediyesi'nde de %40 ve üzerinde sakatlığı olan kişilerin belediyeye ait toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilmesinin sağlanmasını talep ediyoruz.
    Dünyanın dört bir yanında bu ve benzeri pozitif ayrımcılıklar varken, Ankara'da olmaması hem hayal kırıklığı yaratmaktadır hem de Ankara'da yaşayan sakatları mağdur etmektedir.
    Konuyu değerlendirmenizi arz ederim
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    sagopa66 Avatarı

Gerçek Adı
    Aşır Can
    Son Giriş
    02.12-2014
    Saat
    08:55
    Yaşadığı Yer
    Ankara/Altındağ

sagopa66

nerdeyse hergun atıyorum... biras üstlerine gidelim bakalım ne yapacaklar.....

ahmetkaptan

evet her aklımıza geldiğinde mesaj atalım inşlh karşılığını alırız

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    15.04-2015
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara

kunta

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    destekliyorum

Sayfa 1 / 10 12345 ... SonSon