Sayfa 3 / 8 İlkİlk 1234567 ... SonSon
Toplam 108 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    guzgulleri Avatarı

Son Giriş
    10.11-2012
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    KARABÜK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sevgili yeraltı son yazdıklarını okuduğumda inan çok üzüldüm hayatta her zaman karşımıza engeller çıkacak bunları sorun edip kararından sakın vazgeçme her şeye rağmen eğitimine devam et on yıl sonrasını hayal et nerde ne şekilde yaşamayı düşünüyosun şu an belki yanında olanlar o zaman olmayabilir de bu imkanı bir daha bulamayabilirsin güçlü ve azimli ol pes etme hem neymiş efendim torunlarını göremiyorlarmış benim annem yeğenim küçükken gece kalkar suyunu bile verirdi ama şimdi yeğenim büyüdü iş sahibi oldu şu an babaannesini bayramda bile görmeye gelmiyor önce kendi geleceğini düşün unutma her şey seninle başlar

Üye
    gecemasalcisi Avatarı

Gerçek Adı
    gül
    Son Giriş
    01.07-2016
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    lâmekan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herzaman her insanın yardıma ihtiyacı vardır ve eminim ailelerimiz bizim ellerimizi tutuyor oldukları icin hissettikleri yorgunluk ya da sıkıntı degil,mutluluktur..belliki anneni ve babanı cok düşünüyorsun -cogumuz gibi- ve bence onlar da seni en az senin onları düşündügün kadar düşünüyor...
    eminim cogumuz etrafımızdakilere yük oluyoruz vs vs düşünceleriyle boguşmuşuzdur...ben de zaman zaman bunların altında eziliyorum ancak bu düşünceleri muhattablarıyla paylaşmak icimi cok rahatlatıyor...
    biz ne dersek diyelim senin soruların devam edicektir beyninde,bu yüzden en güzeli yaşadıgın sıkıntıyı ailenle paylaşmak,onların bir tek cümlesi bizim yazacagımız destanlardan daha iyi gelicektir sana..
    ve şuna inan zaman sandıgımızdan cok daha hızlı...

Üye
    umut38 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2014
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yeraltı_86 sana aynen katılıyorum benim şuan aileme bir sıkıtıntım yok her işmi kendim yapabiliyorum ama ilerisi için bir şey söyleyemem.Çalışmakta okumakta bizler için çok zor.Ben şahsen okula gidene kadar bir çok zorlukla karşı karşıya kalıyorum.Okula ulaştığımda busefer 3.kata çık çıkabilirsen.Psikolojim alt üst omuş durumda busene mezun olabilirsem ne mutlu bana.

Üye
    soporov Avatarı

Son Giriş
    19.10-2009
    Saat
    15:19
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bayke Mesajı Gör
    bak şimdi af geldi -hiç bir aftan yararlanmamışları da kapsadığından- teeee 1981 e kadar uzuyor.
    gör şimdi üniversitelere ne amcalar ne teyzeler gelecek.
    aha ben onlardan biriyim 32 yaşındayım inşaat okuyacam

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:53
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    68

Bence okumanın bir şeyler öğrenmenin yaşı yoktur.

Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaslar nasılsınız...nasıl gidiyor hayat.daha cok ders calıstıgım için nadir giriyorum msne ...biliyorsunuz dershanede var...aslında fena gitmiyor hayatım...kac yıl sonra nefes aldıgımı hissediyorum...ama korkuyorum...kazanamamaktan...kazanıpta gidememekten cok korkuyorum..sonucta engelli bir insanın ulasımının nasıl oldugunu herkes biliyor...ben biraz gözüm kapalı bir işe kalkıstım ama umarım sonu güzel olur...öle yazmak istedim...hepinize sevgiler ve kolaylıklar

Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaslar uzun zamandır yazmadıgımı farkettim...nasılsınız iyi misiniz? cok nadir giriyorum internete...daha cok ders calıstıgım için...öss yaklasıyor...hem onun stresi var hem de eger kazansam bile gidememe korkusu var....bu beni gercekten cok korkutuyor...belediyelerin böle bir hizmeti oldugunu hepimiz biliyoruz ama daimi olarak götürürler mi öle bir bilginiz var mı? bana hiç olur gibi gelmiyorda nese umarım hersey hepimiz için iyi olur

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:30
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Çalışmanın sonu başarıdır arkadaşım sen ilk önce başaracagına kendini inandır.Kazanamazsam düşüncesini aklından çıkar
    Başarılar dilerim...

Üye
    ülgenim Avatarı

Gerçek Adı
    A.Aykut
    Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    AKSARAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Okumanın, bir diploma almanın ne denli önemli olduğunu, diplomanı alınca göreceksin.Sana çok şeyler kazandıracak.Ya gitmezsen ne olacak, ne kazanacaksın onu kendine, ve de ailene bir sor!! Bende senin gibi yaş çok geç diyerekten,üni. başlayıp, da bırakanlardanım.29 yaşında.Zonguldak Karaelmas Ün.Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanmıştım. Okula gittim,yarım dönem okudum.O sırada açıköğretim işletme-3 de de okuyordum.Üniversiteler arası ikisinin de biribirinden haberi yoktu.Yasak olmasına rahmen ikisinde de kayıtım vardı.Biz ne yaptık.Örgün eğitimi dondurup, aöf ye devam ettik.Şimdi AÖF İŞLETME-4 deyim.
    Diyorum ki KEŞKE ÖRGÜN EĞİTİMİ HİÇ BIRAKMASAYDIM DA DEVAM ETSEYDİM.Özel sektörde çalışıyorum, aöf nin bana hiç bir getirisi olmayacak.Ya örgün eğitimde devam etseydim, şimdi bizi sınıf öğretmenliğine ya da üçüncü sınıftan itibaren ingilizce de verecekleri için ingilizce öğretmenliğine atamamız olacaktı.Şimdi öğretmen arkadaşlara bakıyorum, kendi kendime kahrediyorum. Neden bıraktım diye.Bir öğretmen olarak çalışmak başka, birde muhasebe elemanı olarak çalışmak başka.Onun için SEN,SEN OL üni. kazan ve devam etmeye bak.Hiç bir şey için geç değil.Ailen de, bu konuda sana yeteri kadar desteği sağlamalılar.
    Herşey istediğin gibi, ve gönlünce olsun.Sana bir arkadaş, abi, dost nasihati.....

Üye
    shebnem Avatarı

Son Giriş
    05.04-2013
    Saat
    13:58
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

??
    Yasak değil ki, hem örgün hem açık öğretim okumak, örgün öğretimi kazanan kişilerin istedikleri bir aöf programını ikinci bir üniversite olarak aynı anda okuma hakkı bulunuyor, öss ye bile girmeden yalnızca başvuru yaparak. Şaşırdım.

Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaslar yine ben...cok canım sıkkın...zaten farkındayım buraya hep kötü ruh haliyle yazıyorum ama ne yapayım...öss yaklastı biliyorsunuz ki...dün babamla konusuyorduk nasıl gidicem nasıl geleceğim meselesini...o kadar canım sıkıldı ki...onlara daha fazla yük olmak istemiyorum...zaten bu sene bile dershaneye gittiğim için kendimi kötü hissediyordum...dershane yakınımızda ama okul öyle olmayacak...cekmeceye tasınmayı düşünüyoruz...eger kazanırsam istanbul üniversitesini yazmayı düşünüyorum...ama gidemeyeceğim galiba...ben bosuna mı bu sene emek verdim...o kadar istiyorum ki üniversite okumayı...herseyden cok istiyorum...ulasım konusunda da belediyenin arac hizmetine güveniyordum...onlara mail atmıstım böle bir sey mümkün mü diye...oldugunu sölediler ama sizde biliyorsunuz bu işler o kadar kolay olmuyor...babamın beni hergün götürmesi gibi bir durum söz konusu zaten olamaz...napıcam ben gidemeyecek miyim?siz ya da tanıdıgınız biri böle daimi bir seyden yararlanıyor mu lütfen bilgi verin...cok mutsuzum..herseyin imkansızlıgından yoruldum artık...insanlar kazanınca rahatlıcak ama benim sıkıntım kazanınca baslıcak...bıktım bu ters orantıdan artık...

Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

acıköğretim de zaten okuyorum...ama istediğim bölüm acıköğretimde yok...örgün okumak istiyorum da zaten.

Üye
    mezopotamyali kederi Avatarı

Gerçek Adı
    ASYA
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yeraltı,

Hele bir varmak istediğin yere yaklaş,çözüm bulunur...İnsanın kendini çaresiz gibi hissettiği zamanlarda çözüm için zihin durmaksızın çalışır.Ben bir çıkar yol bulacağına inanıyorum.

Üye
    ALi KaraBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    ALi KaraBoğa
    Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kendi adıma şunları belirtmek istiyorum, ben 28 yaşında başladım. Aslında bende arkadaşlar gibi kafam basmas, ne işim var bu yaşta okulda gibisinden düşüncelere kapıldım. Oysaki zamanla alıştım ve korktuğumdan daha kolay ortama ayak uydurdum ve bayağı keyifli geçti diyebilirim. İlk 2-3 ay sıkıcı gelebilir ama sonrası su gibi akıp gidiyor...

Okumayanlarada tavsiye ederim.

Mezunum

Üye
    burcuöğretmen Avatarı

Gerçek Adı
    ...
    Son Giriş
    22.04-2016
    Saat
    10:29
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hiç korkma canım.benim 35 yaşındaüniversiteyi kazanıp okulu dereceyle bitiren hatta bir tane bebek dünyaya getiren öğretmen arkadşım vardı.hiçççççççççççççç gec değil.okumanın yaşı olmaz.

Sayfa 3 / 8 İlkİlk 1234567 ... SonSon