Sayfa 44 / 53 İlkİlk ... 34404142434445464748 ... SonSon
Toplam 789 mesajın 646-660 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ay&güneş Avatarı

Gerçek Adı
    aysun
    Son Giriş
    31.03-2016
    Saat
    01:28
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamlar,,, yahu anlamıyorum,, niye kendinizi başka insan oğullarından ayrı tutuyorsunuzki ?? benımde raporum var ancak hiç kendımı engellı eksikli vb görmuyorum.. kım 4/4 lük ki.. en sağlam dedıgınız kışı senden benden kıt akıllı,becerıksız,iş bilmez,yol yordam,edep hay haya bilmez.. vallahı ben cevremde bakıyorum benim bilgimin, işimin, hayata dair bunca yaşadıklarıma rağmen ayakta durmamın, bunca başarılarımın 10da 1 i yok yemin ederim çevremde.. örneğin kargodan 15 kg eşya geldi bana ve yanımda birkaç kız arkadaşım vardı hiçbiri bunu kaldırmak istemedi incileri dökülür çünki, ben raporlu elimle çokda rahat kaldırdım. şimdi kim engelli ? yada benim diğer işim terzilik gel gelelim benim el becerimi cevremdeki bir Allahın kulu yapamıyor. şimdi kim engelli ?.. Arkadaşlar ne kimse engelli nede kimse sağlam.. kimsenin kimseden üstünlügü artı yada eksisi yok.. ben bunu düşünüyorum ve savunuyorum.. En sağlam En okumuş en en en dedikleriniz varya aslında hiçde en değil.. asıl en ler kim biliyormusunuz,,, ??? zorluklarla baş edebilenler mücadele edebilenler yani ben sen....

foruma cevap yazacak olursamda,,,, ben kazadan önce belden aşagı tutmayan birini sevmiştim 15yasında ben genc ve güzeldim ancak kazadan sonrada karşıma gerçekten cok cok yakısıklı birkac erkek cıktı ve nemi gördüm yemin ederim hepsinde piskolojik sorunları vardı biri senaryolar yazmış habire... bır dığerı denize asla gıtmeyen ve evlenecegı kişiyi asla denize gödermeyecegini ve bosanma söz konusu olacagını söyleyen bir geri kafa engeller beyinde bence fizikte değil...

Üye
    ikinci bahar Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    22:45
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

demirc ben c sikki diyorum)

Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ikinci bahar erkekler hakkında bu denli düşünmen çok yanlışş ... engelli bayanlarda sağlıklı erkeklerle evlenmek istiyorrr tek taraflı düşüncenizzz bitsin artıkyaaa

Üye
    ikinci bahar Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    22:45
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelli engelsiz hepsi ayni erkeklerin , engelliler daha sorunlu oluyor genelde sanirim. evet engelli erkekler hayat arkadasi aramiyor kendisine bakacak islerini yapicak, yemegini pisirecek, sandalyesini tasiyacak indirecek kaldiracak cocuk dogurunca tek basina bakabilme gucu kuvveti olacak evin isini gucunu yapacak engelsiz bir bakici olursa hayatlarinda super olur ki. ayrica genelde maddi durumu kendilerinden asagida bir bayan tercih ediyorlar ki arabada gezmeyi bisey zannetsin ne bilim koyden aldiysa sehirde oturmayi bisey zannettsin. sosyal ortama cok girmeyen pasif, ezik hatunlar engelli erkeklerin eş adayi oluyorlar genelde.engli engelsiz her bayan ise; hAyatimizdaki duygusal boslugu dolduracak , gercekten gozu senden baskasini gormeyen , deger veren saygi duyan, temiz bakimli, sosyal, her erkegi kabul edebiliyoruz. ulvi yaratilmisiz) sevgiler

Üye
    mustafa2014 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    14.06-2014
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kadinlarin gözü daha yüksektedir ama tabi nasip kismet meselesi kafa yormayalim

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    02:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

ya ALLAH'ını seversen kadınlarını ne övmüşsün erkekleri ne gömmüşsün iyi de peki tam tersi durumlar ne olacak kendi engelli olduğu halde engelsiz eş isteyen bayanlar ne olacak yada zengin koca arayanlar ne olacak konu onlara gelince bir yerde hak verilinebiliyor ama tam tersi olunca erkekler kötü yanına yakışmadığı için erkek beğenmeyen kadınlar var bunlara diyebileceğin bişey yok mu elbette yok çanta seçer gibi erkek seçenler var ama bunlar sıkıntı değil eleştirirken biraz daha objektif olalım yani sonuçta her iki tarafta kendine göre haklıdır bir taraf haklı bir taraf haksız dersek ancak taraf tutmuş oluruz

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bu kadınları anlamak imkansız kendileri herşeyin en iyisini hiçbir şey varmeden alma hakkına sahip erkekler bunu isteyince demedikleri kalmıyor şimdi bir karı koca düşünün erkek döşeme ustası fabrikada çalışıyor diyelim kadın ev hanımı adam akşama kadar kırk kişinin lafını yer, sürekli ayakta çalışır mesai saatinde bir dakika oturamaz garibim tuvalete bile rahat gidemez aklında faturalar eve gelince bu adam eşinden yemek, çay vs.. istediği zaman kadın ezilen oluyor bu nasıl iştir tutturmuşsunuz bir saçımı süpürge ettim masalı ev işi dediğinizi toplasanız 1 saat sürmez onuda mesai saatinde yapmak gibi zorunluluğunuz yok adam iş yerinde tuvalete gidemez kadın tvnin başından kalkmaz ve ezilen kadın olur birde şu erkek parası olunca durumu ne olursa olsun istediği kadınla evleniyor diye sözde bizi aşağılıyorsunuz kusura bakmayında para için bizle evlenen kim sizin tabirinizle parayla hizmetçi alanmı suçlu yoksa para için köle olmaya razı olanmı bırakın engelliyi sağlıklı insanların evliliklerinde kocası aldattığı halde yaşam standartlarından vazgeçemediği için boşanmayan kaç kadın var evlilik önceliği para olan kadınlar hangi hakla erkeği suçlayabiliyor 20 yaşında dünyalar güzeli kız 60 yaşındaki adamla sırf para için evleniyor sizde burada erkekleri suçluyorsunuz
    kız: anne 50 yaşında sevgilim var
    anne: ne aranızda 30 yaş var asla olmaz
    kız: eşinden boşanınca evleneceğiz
    anne: birde evlimi
    kız :3 çocuğu var
    anne : birde onaların hizmetçisimi olacan
    kız : ama çok zengin
    anne : söyle bakim çokmu seviyorsun canım damadımı

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

kendi parasi kazanaman niye evlensinki o kadarinida mubah gor demircigim.is kadin erkek degil iste kendini baktirmak oluyor burda.
    para para para gene para. sen kabul etmesende
    sanki evlenip basiniz goge mi erecekti bosverin evlenmeye. helede engelliysen.

Üye
    hacı42 Avatarı

Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

shukufe yalnızlık Allah'a mahsustur.mutlaka dünya da eşi vardır insanın..evlenme meselesine gelince ben engelliyim eşim engeli yok ama kesinlikle ben engelli engeli yok gibi düşünerek bu yolu atmadım.emin olun ki karşıma engelli çıksa beni gerçekten sevdigini anlasam kesinlikle evlenirdim imza:HACI

Yasaklı Üye
    10KOLİK Avatarı

Son Giriş
    26.11-2014
    Saat
    15:28
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

para içinde gitse kime neki herkez memnunsa yada engelsiz kadın engelli bir erkekle evliyse parası içinmi evlenmiştir illaki kesinlikle para içindir diyen varsa gelsin benimle tanışsın para için evlenmeyenlerde varmışmı yokmuşmu

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

zevkler ve renkler tartisilmazmis para olmayan yerden sevgi cabuk kacarmiskizlari okusun meslek sahibi olsun diye yetistimeyen toplumlarda parali koca. hepsi bu.
    erkek bile olsa calisip kendine yetmeyenle evlenirse aptallik, niye kadin beslesin iste hizmetci
    tersi olsa kadinlar akilli erkek besleyen kadin gordunuzmu siz
    topallari engelli gormem ben. onlar normal saglam gecinene 40 basar. korlerde oyle, amman ah sagirlari kimse es diye istemez sagirdan baska. iyide yaparlar, sagirin kahrini duyan kolay cekmez.
    engelli olunca paran cok olacakki kimseye eyvallah etmeden hizmetini gordurmeye adam tutacaksin

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:44
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

shukufe döktürmüşsün yine maşallahhh ne yani biz sagırız diye evdemi kalalım şöleeee boylu poslu manken gibi bir bayan istemek biizmde hakkımız degilmi

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

hakkindir hakan ama demedi deme. kendin kadar duyanini dersen iyi. ama senden az duyan mankenle evlenmeye kalkarsan en basta annen cikicak karsina demedi deme

Yasaklı Üye
    sen/duyar Avatarı

Gerçek Adı
    selahattin
    Son Giriş
    06.07-2015
    Saat
    00:09
    Yaşadığı Yer
    FETHİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

demirc;

istisna değil ; gerçekten var . turizm sektöründe çalıştığım için ,kart zamparalar ve çıtır fıstıklar en verimli müşterilerdir. zamanla neyin ne olduğunu gayet de iyi öğreniyor insan . para mıı ?? bambaşka bir şey ,alamayacağı tek eğer kişinin var ise sağlam onuru , yoksa ne namus ,ne inanç ne aile ,ne sınıf hiç bir şey paraya direnemiyor .

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    02:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iyi de evlilikte birbirine yardım etmeyi hizmet etmek olarak mı algılamak gerekiyor bu ne saçma mantık iyi o zaman kadın ev işi yapmasın erkek işe gitmesin arkadaş çok aileleriniz çok lükse alıştırmış sizi yeri gelecek erkekde yemek yapar yeri gelir kadın da işe gider ama bunları zaten sevdiğiniz insana yaptığınız için minnet edecek bişey olmaz elbette biri düşerse diğeri gider kaldırır evlilikte sevgi olmazsa bunlar başa kakılacak iş gibi gözükür ama sevgi olursa insan eşini mutlu etmeyi erkek yada kadın kendini mutlu etmek gibi görür diğer türlü herkes yaptığını karşısındakine minnet ettirmeye çalışırsa o evlilik zaten harabeye döner vallaha evliliği bile üstünlük savaşına çevirdik amaç severek birbirine yardım etmek birbirini sevmek değil de sanki hangimiz çok iş yapıyor diye başa kakmak gibi neyse ALLAH bizlere görmekten bile mutlu olduğumuz beraber iş yapmaktan zaman geçirmekten karşılıklı mutlu olduğumuz eşler nasib etsin yoksa diğer türlü o evlilik de pek sağlıklı olmaz gibi

Sayfa 44 / 53 İlkİlk ... 34404142434445464748 ... SonSon