Sayfa 18 / 53 İlkİlk ... 814151617181920212228 ... SonSon
Toplam 789 mesajın 256-270 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    eygayli Avatarı

Gerçek Adı
    OĞUZ CEYLAN
    Son Giriş
    10.10-2015
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    peki engelli kızlar nedeeen daha az engelliye sizi tercih eder konuyu açan muhterem cevapla

Üye
    arkeoloi_01 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin dağ
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana/seyhan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bunlar kişisel tercih olmakla birlikte çok iğrenç hesaplardır arkadaşlar. tabiki kimse istemediği biriyle birlikte olmak zorunda değildir...fakat bu başlıktaki konu hassas bir konudur ki..kendisiyle eşdeğer gördüğü karşı cinsi istememek..bırakın karşı cinsi, kişinin kendisine yaptığı en büyük saygısızlıktır...çünkü insan kendisini sevmeli.kendisini seven insan kendine benzettiğini de sever..kendine benzettiğini sevmeyen insan..kendisinide sevmiyordur... Kendisini sevmeyen kişinin vay haline...

Üye
    SUDE-06 Avatarı

Gerçek Adı
    SUDE-06
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende yurume engelliyim ama bır bayanın yaptıgı tum işlerımı yapıyorum fakat dışardan bakan engelli erkek aılelerıne cok kızıyorum daha saglam bır gelın arıyorlar hıç kımse dındar bırını tercıh etmıyorlar bu zalım dunyada herkes zalım olmuş bızlerın önunu kapatıyorlar ve evlencegımız erkegı yada kadını bulsak bıle aıleler karsı cıkıyorlar ve onuç hüsran oluyo buna kımse dur demıycek bence hep zaman kaybettım ıyı nıyetımden dolayı aslında gorucu usulu evlılıkler bence daha ıyı oluyor kısmetımı beklıyorum ama taktırı ilahi neyapalım

bencede bu konuyu acan arkadasa hak verıyorum engelli erkekler saglıklı bayanı arıyorlar cok haklı konuşmuş o bayan arkadaşım

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    22:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Dert etmeyin ,öyle bekar durda dur

Üye
    mustafa42010 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    24.03-2012
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engellı yada engellı olmaası fark etmez. ınsan olsun hayırlı kışı olsun yeter

Üye
    adiL cuni Avatarı

Gerçek Adı
    adiL cuni
    Son Giriş
    08.12-2013
    Saat
    01:51
    Yaşadığı Yer
    istanbuL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşLar yorumLarınızın hepsini okudum
    ben özürLüyüm.
    meseLa benim tercihim özürLü bi insan. sağLam insan istemem.
    tabi bunu ALLAH biLir. benim görüşüm budur..
    (küçükken annem bana hep derdiki; oğLum evLenisen özürLü biriyLe evLen tabi annemin sözü bi yanada,
    bence özürLü bi insanın özürLü biriyLe evLenmesi daha caiz diye kendi adıma düşünüyorum..
    tabi insan oğLunun gözü aç ve nankördür.! sizLere bi hikaye anLatmak istiyorum. eğer okkursanız memnun oLurum;
    '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''''''
    fakir bi adam göLün başında baLık tutmaktadır.. bunu gören kraL adamın yanına geLir ve ona derki;
    eyy insan' oLtanı suya at, kancana ne takıLırsa, onun ağırLığınca sana aLtın vereceğim.. der.
    bunun üzerine adam oLtasını suya atar, oLtaya; böyLe ortası deLikLi, eğik bi kemik parçası geLir..
    tabi bunu gören kraL güLerek adama derki şansına küs.. eğer büyük bişey tutsaydın daha çok aLtın aLırdın.. der. ve
    adamı saraya götürür, vezirinede emir verir, 'git şu adamın eLindeki kemiğin ağırLığı kadar aLtın ver.. bunun üzerine
    vezir adamı aLıp, hazine böLümüne götürür, kemiği terazinin bi tarafına koyar, karşısınada bi kese aLtın koyar.. ama kemik daha ağır basar..?
    tabi vezir şaşırarak iki kese daha koyar ama kemikte oynama yok..! buseferde beş kese koyar, kemikte yine kıpırdama yok..!
    bu seferde bir çuvaL koyar, kemi ıhh demez.. bu seferde üç çuvaL aLtın koyar, kemikte miLim oynama yok, hep ağır basar..
    vezir bunu kraLa biLdirir.. kraLda bi aLim buLup, bunun sebebini sorar..?
    a'Lim kemiğe bakar.. derki; BU KEMiK Bi iNSANIN GÖZ ÇUKURUDUR.. BUNA KARŞILIK DÜNYAYI KOYSANIZ, YiNE KALKMAZ YERiNDEN.. DAHASINI iSTER..
    kraL sorar. ''peki ne yapcam.? böyLe giderse tek aLtınım kaLmıcak..!
    a'Lim derki; BUNUN TEK BiR ÇARESi VAR, BU KEMiĞiN KARŞISINA BiR AVUÇ TOPRAK KOYUN, O'ZAMAN KALKAR..
    kraL hemen toprağı getitirir kemiğin karşısına koyar, kemik hemen yerinden kaLkar..

Üye
    yaprak1981 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasemin
    Son Giriş
    29.05-2015
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu işler gerçekten hayırlısı, nasip ve kısmet işeleri .
    Allah herkesin gönlüne göre versin.Benim dualarım herkes ve bütün çiftlerin
    mutlu olmalarıdır.

black bishop Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    evren
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

engelliymiş engelsizmiş bırakın arkadaşlar bu işi bi insanın nasibinde ne varsa o olur ister engelli olsun ister engelsiz olsun haa ama şunu diyim engelli erkekte engelli bayanda biraz daha hoşgörülü olmalı kaprisli olmamamlı engelli bir erkek olarak engelli bir bayan ile birliktelik denedim ama nedendir bilmem engelli bayanlarda nedensiz kaprisler var sanırım bu özgüven eksikliiğinden kaynaklanan bir mevzu ...

Üye
    pasa75/2 Avatarı

Gerçek Adı
    aLİ şaHin
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    21:07
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu evlenmenın saglamla veya hastayla engelsız veya engelli diye bir şeyi yok 1.nasip işi bu işler 2.insanın daha belli bir yaşa geldigi vakit kafasında bir takım evlenecegi insanı kurar .nebiliyim mesala uzun boylu olsun zayıf olsun güzel olsun vs vs o kriter de birisini buldumu samanlık bile seyran olurr bu işin mantıkla bir alakası yok seven insanın ne parada nede engelınde gözü olurrr saygılar

Üye
    sevda0600 Avatarı

Gerçek Adı
    sevda
    Son Giriş
    17.10-2011
    Saat
    12:46
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaslar aranızda parepli bı erkekle evlı olan bayan arkadaslarınız varmı

Üye
    sevda0600 Avatarı

Gerçek Adı
    sevda
    Son Giriş
    17.10-2011
    Saat
    12:46
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadslar fıkrınıze ıhtıyacım var yurume engellı bır erkekle engelsız bır bayan evlılık yapmalımı sızce

bence cok guzel bı yere degınmıssınız eger kadın sakat olsa erkekler yuzde 90 bırakır ozaman hıçbıseye deymezmı ya bosa emek harcamak kendını avutmakmıdır ask burdan bu cıkıyo ayrıca herkez engellı evlensın kabul ederım dıyo ama ben engellı sevgılımle dısarda dolasırken herkez bana uzaylı gormuş gıbı bakıyo anladımkı lost adasında yasamak dısında ınsanların yıkıcı etkısınden kurtulmak munkun degıl

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Sevda hn.bu konu da toplumun fikrini almaya kalkarsanız kimi olumlu cevap verir kimi de olumsuz,o yüzden toplumun değil de kendi duygularınızın doğrultusun da hareket edip size doğru ve mantıklı geleni ne ise onu yapmanızda fayda olacağını düşünüyorum..Tabiki toplumun fikirlerini almalısınız ama her ağızdan bir yorum geleceği için karar vermekte güçlük çekersiniz...
    evet bu konu da erkekler daha gösteriş meraklıları diyebiliriz.Kendisi engelli de olsa sevgilisinin veya evleneceği kişinin ondan üstün olmasını isterler.Hatta engelsiz birisini tercih ederler,gözleri hep yüksektedir,kendilerinin engelli olduklarını unuturlar...belki de haklılar,engelini unutturacak birisi olsun istiyorlar hayatların da, çünkü,bazı engelli kişiler insanın pisikolojisini bozuyor,kendi kendine sürekli sıkıntı yaratıyor,adam kendi engelinimi düşünecek, senin engelini mi?tabiki onun engelli olduğunu unutturacak birisiyle olmak ister.herkesin ayrı bir düşüncesi vardır saygı duymak lazım.....herşey gönlünüzce olsun.

Üye
    sb-sn Avatarı

Gerçek Adı
    SmhGwz
    Son Giriş
    20.07-2012
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence nasip işi adam anlaştıktan sonra karşı tarafın durumu pek etkilemez sanırım

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    22:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Bu durumda güçlü kuvvetli erkek deyimi yerini güçlü kuvvetli kadına bırakıyor .

Üye
    ha.faydinli Avatarı

Gerçek Adı
    fatıma
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    q-yasar-q;

helal GYAŞAR izmir gibi bi yerde böle düşünce helal size çok dogru kardeşim... Yaradan gönlünüze göre yol açsın size slmletle

Sayfa 18 / 53 İlkİlk ... 814151617181920212228 ... SonSon