Sayfa 10 / 53 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon
Toplam 786 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    jengis Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz tufan
    Son Giriş
    31.10-2015
    Saat
    18:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hayır kardeşim; bak şimdi konuya global yönden bakarsak somutu,soyuta indirgemiş oluruz ki bu da duygusal açıdan bir çöküntü yaratabilir. netice de biri diğerini taşıması gerekiyor ben 35 yaşında ve hala bekarım belki sorun buradan kaynaklanıyor, biri birini idare etmesi gerekiyor. ikisisi de engelli olsa olmaz. bence tabi. o davul bile dengi dengine çalar lafı var diyecen, yok kardeşim öyle bişey. evlenmiyom hacı tamam. evim var,15 yıldır kamuda çalışıyom eee daha ne. sanki ne oluyor, sülün gibi bayanlar gidiyo şerrefsiz, işi gücü yok, evi yeri olmayan bi zıpçıktıya sonra, 3-4 ay sonra karnnda bi cenin ile dön babanın evine; ama özürlü birine gitse, böyle şeyler olmayacak niye? çünkü özürlü adam, empati yapabilir, cenab - ı Allah a böyle şansının yolunda gittiği için şükr eder. velhasıl, neka ekmek, oka köfte

Üye
    hakanım Avatarı

Gerçek Adı
    why
    Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    AKDENİZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kızların bu konuda biras sitemleri var belli ( tartışmaya açık bi konu haklılık payı yok deil sanki )
    ben yinede sevgi her engeli aşar diyorum... yani bu mantık göreceli bir kavram erkekde inanabili kızda
    yinede doğru zaman doğru kişi dilelim...
    ancak erkek engelli sevipte sırf ailem dostlarım ne der die kafasında soru işareti kalıorsa zaten o erkekten hayıor gelmez...
    şimdi olsada sonraki sürede illa sorun olır...

Üye
    ceren.kozaner Avatarı

Son Giriş
    06.07-2011
    Saat
    10:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gecelerin prensimisin kralımısın bilemem okuduğun yazıyı dahi anlama kabiliyetin yok.yazdığım yazıdan para hırsım olduğunu nerden çıkardın.tekerlekli sandalyeli birisi ile evlenen engelsiz sağlam bayanın durumundan bahsettim.Yazdığım yazıda cinsellik ve para hırsımın geçtiği yeri bir daha oku öyle bir şey varmı?yazdığım yazıda Engelli kızla evlenmeli erkekler demişmiyim.Ben dedimki ben erkek olsam sağlam kızla evlenirdim çünkü engelli kızın çekiciliği olmaz dedim.ilkokul 3 ten terkmisin yoksa.
    ilkokul çocukları bile anlayabilirdi yazıyı şimdiki çocuklar cinaslı kafiyelerle,tunç kafiyelerle,rediflerle uğraşıyor sen nelerle uğraşıyorsun biraz edebiyat lütfen. Birde yazıdan sen bunu anlamışsın yazımın anafikri olarak ben cinsellik ve para düşkünü olduğumu nerden çıkardın bunu bana göster.Ben sadece yaşanan olayları anlattım bende evet para çok güzel bir şey bende severim,cindellikte güzel şey mi demişim.

Bence prenslik babadan oğula geçmemeli önce zeka testi yapılmalı Sen prenslik sınavını geçtinmi?

Üye
    jengis Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz tufan
    Son Giriş
    31.10-2015
    Saat
    18:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ceren.kozaner;

Üye
    sevgidenizi Avatarı

Son Giriş
    25.04-2016
    Saat
    21:10
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

bence bayanlardada bu var engellide olsak yaşadığımz zorlukları hayatımıza giren kişiylede yaşamak istemiyorz

Üye
    xcoll Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    17:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bencede bunun bir tek nedeni var...

her iki cins içinde geçerli ama ;

erkekler daha bencil kendilerini her durumda garantiye almak istiyorlar o yüzden engelsiz yada daha az engelli biriyle evlenmek istıyorlar bence buda gayet normal ülkemzde engelli olarak yaşamak çok zor o yüzden iki engellinin birbiriyle evlenmesi bencede çok zor ...

Üye
    Ümit Kurtuluş Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bosna
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Yorumları okuyorumda bayan arkadaşlarımız sanki dünyanın tüm zorluklarını kendileri çekiyormuş birde üzerine bırakın normalini engelli erkekler bile yüzlerine bakmıyormuş havası yaratmışlar.

Herşey sizin gördüğünüz gibi değil. Yok öle bişey. Sizin çektiğiniz ve yaşadığınız maddi manevi hertürlü sıkıntıyı erkeklerde yaşıyor.

Herkez yazmışta yazmış yok öle yok böyle diye...

Engelli erkekleride zaten sağlam kızlar dışarda sırada bekliyorlardı.

Bu işler nasip kısmet meselesi. Engelinizle yaşadığınız duygusal sıkıntıları engelli erkeklerden çıkartmayın.

Üye
    cabbarehlinamus Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul-TOKAT/TURHAL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Ümit Kurtuluş;

Adaş agzına saglık başka birşey demiyıorum.

Üye
    daylight Avatarı

Gerçek Adı
    Aysel
    Son Giriş
    28.07-2012
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Günlerdir siteye girmemiştim güzel konu arakadaşların diğerlerinin (birbirlerinin) fikirlerini almak, bilmek istemeleride bence çok normal başlığı açan arkadaş iyi yapmış.
    Bende iki engellinin birlikte yapamayacaklarını düşünüyorum ve hatta eminim, çünkü biri, birine eşlerden mutlaka destek olmalı diyorum.
    bende sonra engelli duruma düşen biri olarak evleneceğim yada beraber olacağım kişinin engelli olması taraftarı değilim,
    En azından düştüğümde elimi tutabilecek biri olmalı derim, bu da demek oluyor ki sadece erkekler bu fikirde değiller arkadaşlar
    Sevgiyle ve hoşçakalın..

black bishop Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    evren
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

sanırım bu konu kişinin kendi ile nekadar bütün olduğudur yani engelli bayan veya engelli erkek ayrımı yapmıyorum bu bi bayanda erkek te olabilir evlenilicek insan öncelik ile kişinin kendi ile bağışık olmalı bulunduğu durumu kafaya takmamalı çünki evlenecek bir çiftin birinde bulunduğu durumu kabullenmeme var ise olmuyor çekilmiyor değiştirmeyi deniyorsun ama bu seferde o değişmemek için çaba gösteriyor ve sonunda ipler kopuyor herşeye yazık oluyor..

Üye
    NİKURA Avatarı

Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Benim Fikrim bir erkeğin sağlam bayan tercihinin sebebi ondan güç alması hayat hep toz pembe değil hayatın zorluklarına daha rahat baş edebilme bu anlamda bayanlara daha fazla fedakarlık düşüyor

black bishop Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    evren
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

NİKURA;

eğerki bahsettiğiniz nokta iş hayatı ise yanılıyorsunuz bir çok engelli bayan ve erkek arkadaşlarımız evdende çalışarak para kazanabilirler ev ekonomisine ciddi anlamda yardımı dokuna bilir ..

Üye
    şems-i nur Avatarı

Gerçek Adı
    NURDAN
    Son Giriş
    22.01-2014
    Saat
    12:29
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

sevgili ümite..;
    bayanlar tüm zorluğu sadece kendinin çektiğini düşünmüyo ama şunuda kabul edelimki;engelli kadının maddi manevi işi dahada zor..kadınlar yaradılış gereği daha fedakar diye;bazen gereğinden fazla fedakarlık isteniyo biz kadınlardan..sizcede öyle değilmi?ayrıca şu tesbitinize katılıyorum:engelli erkeğide kadınıda dışarda sırada bekleyen yok!içerdede engelli bile engelliyi anlamakta zorlanıyo bu da diğer gerçek...

teşekkürler daylight...;
    konuyu açarken tek amacım fikirleri ortaya çıkarmaktı..nitekim başarmış olmanın sevincini yaşıyorum..sizede yorumunuz için teşekkür ederim.Rabbim gönlünüze göre versin..sevgiyle kalın..

Üye
    ş_i_f_a Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    11.11-2016
    Saat
    16:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

son zamanlarda muhafazakar camianın erkekleri başörtülü kızlarla evlenmek istemiyor (artık nasıl muhafazakarlıksa) türü yazılar okumuştum,şimdi de özürlü erkekler özürlü kızlarla evlenmek istemiyor muhabbeti. bu kadar da gidilmez ki erkeklerin üzerine,vardır bir bildikleri GARİPLERİN!,değil mi yani?

Üye
    şems-i nur Avatarı

Gerçek Adı
    NURDAN
    Son Giriş
    22.01-2014
    Saat
    12:29
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sevgili şifaya..;
    bende bu bildikleri gizli sırrın sebebini öğrenmeye çalışıyorum arkadaşım...konu başlığında sadece erkekler yazmakla hata ettim..genel olarak engelliler engelsizleri veya daha az engellileri tercih ediyor neden diye sormalıydım..

Sayfa 10 / 53 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon