1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 29 mesajın 16-29 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Can Kız

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Değerli yorumunuz için ben teşekkür ederim.Evet ben hayata pozitif bakmayı biliyorum.Bu da benim hayata gülen gözlerle bakmamı sağlıyor..

Askıda Üyelik
    yelizzz Avatarı

Gerçek Adı
    ......
    Son Giriş
    11.05-2016
    Saat
    00:30
    Yaşadığı Yer
    manisa

yelizzz

neler yasamışsın cnm
    ama pes etmemişsin helal sana hayata herzamn pozitif bakmak
    çok
    önemli cnm dilerim bundan sora hep mutlu olursun

Üye
    UMUDUN Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit..Timü
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    22:45
    Yaşadığı Yer
    Elazığ-Gaziantep
    Blog Mesajları
    3

UMUDUN

Rica ederim arkdaşım..

Bir engelli için bir iş sahabi olması onun için en büyük pozitif duygu yaratacak nedenlerden biridir.Benim hayata pozitif bakamamam daki engel bir işimin olmamasıdır..düşün geleceği belli olmayan.. bir insan nasıl bir düşünceyle hayatını sürdürebilir. ve bu kişi engelli olursa. aklından geçenleri bir düşün..

Hep pozitif kalman dileğiyle arkadaşım...

Lilyum

Annenin sırtında seni okula götürdüğünü okuyunca, ilk okula yazıldığım günler aklıma geldi. Ameliyattan yeni çıktığım için düzgün yürüyemiyordum. Sağolsun annem beni yaklaşık bir ay sırtında taşımıştı. Sene kaybım olmasın diye beni okula yazdırmış. İyi de olmuş, bu sayede krizden önce işe girmek nasip oldu.

Şu an bacağının iyi olmasına çok sevindim. Herşey gönlünce olsun inşallah.

Can Kız

Çok saolun arkadaşlar inan ki şu an beni çok daha fazla duygulandırdınız bu güzel yadığınız cümleler sayesinde..

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Blog Mesajları
    123

vilanjik

Cankız boşuna dememişler ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar.İnşallah yüregin gibi bahtında iyi olur.Bu yazıyı okupta duygulanmamak elde degil.

Eshat

Bizi kırsalarda kırılan biz olalım, üzülen biz olalım ama kimseyi üzmeyelim, kimseyi kırmayalım. Böyle bir hayat felsefesini benimsediğin için sizi teprik ediyorum. Bizi kıranı biz de kırarsak bizim o insandan farkımız ne olur? Bunun için ılımlı olan biz olalım hiç bir şey kaybetmeyeceğimiz kesindir.

Biz engellilere insanların düşüncesizce kullandığı sözler bazen bize diken olup batsada, onlar bizi anlmayarak anlamsızca davransada, biz kendimizi bize yakışan bir şekilde anlatarak bir çok sorunu çözeceğimizi düşünüyorum.

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    misir kahire

beyazgeceler

bence kendini bukaadr ezdiremnei mantıklı bulmuyorummmm can kız cin gibi oll karşındaki neyse öyle davrannnn yokkssaa kilo alırsınnnnn

Can Kız

Bu hayat felsefemden asla vazgeçmem ben..

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    misir kahire

beyazgeceler

amennnnnnnn iii vazgeçme sende sonra şişko ol sana şişko patat diyecekler sonra yineeee konuşmasınn bu sefr obezz diycekklerr....................................... .

Can Kız

Teşekkürler değerli yorumlarınız için.

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Blog Mesajları
    1

miremur cankız

Yürümenin tadını bir tarif et,nasıl bir duygu ha, güzel cankız...

nurse

can kız neler yaşamışsın evet duygulanmamak elde değil ama çok şükür ki şuan iyisin inşallah ileriki yaşamında da hep sağlıklı ve mutlu güzel günler seninle olur...

Lilyum

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Güzel bir felsefe. Uygulayabilsek keşke. Ama, karşı taraf kötü niyetliyse ben o insan için iyi düşünmem, düşünemem.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12