Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 64 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Suqer

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @şem_i

Kusura bakma ben yanlış anlamaşım özür dilerim

Üye
    Lâ Tahzen Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    8

Lâ Tahzen

Parası varsa malı mülkü varsa her türlü evlenir ama amacı sadece evlilikse...arkadaşımızın amaci o şekilde değil.bu da parayla mümkün değil yani yanlisiniz var.şem_i nin dediği gibi güvenmek ister bayanlar.ama her guvendigine de evet demez insan.bunun bir sürü kriteri vardır.onlar varsa seversin begenirsin ve güven ararsın.vel hasıl Allahın dediği olur

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Blog Mesajları
    2

şem_i

@Suqer

Estafirullaholabilir insanlık hali...

Üye
    adamo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    HERyerKARANLIK
    Blog Mesajları
    2

adamo

Deli olduğumu söylüyorum, sen normal ruh halinden bahsediyorsun, PEH!
    şem_i:
    O derece sevmek yada aşık olmak normal bi ruh halideyil bence....

Üye
    şeker çocuk 34 Avatarı

Gerçek Adı
    EMRAH BAHADIR VURAL
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul

şeker çocuk 34

Kardeşim böyle durumlarda yapacağın en güzel şey unutup bir başkasına gitmek ama tamamen unuttuktan sonra düşünmek acı dan başka birşey vermez

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Blog Mesajları
    2

şem_i

@adamo

est lütfen deli demeyin kendinize şizofren çok kişi tanımışımdır inanın diger insanlardan daha anlayışlı daha hoşgörülü ve sevecenler üstelik empati yapabilen kişiler ,kendi gözlemlerim bu yönde...

Üye
    adamo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    HERyerKARANLIK
    Blog Mesajları
    2

adamo

Günümüzde yaşanan iğrenç, tuhaf, rezil, aşağılık ve günah ne kadar ilişki, birliktelik ve hatta evlilik varsa hepsi sevgisizlikten, saygısızlıktan ve dahi sapıklıktan oluyor; bence sevgiyi yüceltmenin bir mahsuru yok; çünkü bu aşırı duygu halide olabilecek sevgiyi başka kanallara yöneltmek mümkün olabiliyor; mesela YARATAN' a duyulan sevgi, muhabbet ve AŞK gibi; ve zaten AMAÇ DA BU OLMALI bence diyemeyeceğim çünkü MEVLANA DERKEN BUNU YUNUS DERKEN BUNU, BANA SADECE ONAYLAMAK DÜŞER... Diyorsunuz ki deli demeyin kendinize; EYVALLAH, iyi niyetlidir, anlıyorum.... YUNUS BİLE DELİ DİVANE OLMUŞKEN AŞKTAN BANA ZIR DELİ OLMAK DÜŞER!!!

Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmed Kılıç
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    18:32
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Ahmedkilicc

@adamo atın iyisine doru yiğidin iyisine deli derlermiş

Üye
    adamo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    HERyerKARANLIK
    Blog Mesajları
    2

adamo

EYVALLAH Ahmed Kılıç EYVALLAH

Üye
    şeker çocuk 34 Avatarı

Gerçek Adı
    EMRAH BAHADIR VURAL
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul

şeker çocuk 34

@adamo sevgiye karşı bu şekilde bağlılık varsa yolun doğru sakın bu yoldan vazgeçme elbet seni anlayan bu güzel sevgiyi hak eden biri önüne çıkar

hilalay

bir bayan olarak şu kadar diyim bu konuyla alakalı belki bana kızacaksınız ama Ahmet bey çok güzel özetlemiş ilk önce sevgi oluşması lazım 2 insan sevgi oluşmadıysa bir araya gelip evlilik düşünemez diyelim sevgi oluştu iş gerçekler su yüzüne çıktı güven vermeli erkek evliliğe hazır olmalı evleneceği insanı maddi geçindirmeli bu aslında biz engellilerin çok ciddi bir sorunudur evi de olmalı nerde oturacaklar işi de olmalı ne yiyecekler aç durulur mu?geçinecek sürekli bir geliri olmalı bence gerek devlet gerekse aile bu konuda evlenmeyecek gözüyle bakıldığı için önemsemiyorlar sesimizi bence duyuralım yani özetle bizlerde yuva kurmak istiyoruz artık kimse evlenmez gözüyle bakmasın bu düşünce olduğu sürece daha çokkk umutla yaşarız sadece saygılar

Üye
    adamo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    HERyerKARANLIK
    Blog Mesajları
    2

adamo

@şeker çocuk 34

Sana da EYVALLAH İYİ İNSAN şeker çocuk

hakancan06

yıl 2016 ve ben bazı arkadaşların tezini çürütmüş oluyorum.otuzlu yaşları aşmış sonradan işitme engelliyim,engelim sadece kulagımın arkasında küçük bir cihaz olmasından ibarettir.lise mezunu,işi evi olan hali vaktinde biriyim.bu süreçte sayısız kız arkadaşlarım olmuştur.ama elde var koca bir sıfır bazen bakıyorum boşa zaman harcamışım diyorum..manken gibi kızla çıkmanın,ona güven vermenin,çok dürüst olmanın bana ve hayatıma hiç bir getirisi olmamış.ve dşünüyorumda artık herşey nasip kısmet,insan ister engelli olsun,isterse olmasın.herkesin kaderi alnına yazılmış,bu durumda kimsenin kendini üzmeye hakkı yok,bence dogru zamanı ve kaderinizin size yazdıgı senaryoyu bekleyin.dilegim her canlı mutlu olsun,sevsin sevilsin,hayat sevince güzel

hasim66

Yorum yazan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hepsini tek tek okudum.
    Arkadaşlar ben ortopedik engelli olan bir dostunuzum.Sunu tekrar belirteyim asla ve asla bu olmadı öbürüne geç ona teklif et şeklinde biri değilim zaten öyle olsam buraya gelip de konu açmam
    Sevgilerle...

Üye
    uoy359 Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    16:34
    Yaşadığı Yer
    ankara

uoy359

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben de bipolar hastasıyım psikozlu. benım rahatsızlıgımda ilk baslarda gözlerımın içi gülüyodu bırıyle konusurken bu okadar bende sıkıntı yarattıkı sımdı gülme tiki oluştu ve hala gözlermın içi gülüyo. 25 yaş ustu bayanlar ya da evlı bı bayansa benden cok rahatsız oluyo ama bekarsa o kişi onla ılgılendığımı sanıyo . hayatım zindan olmus durumda vezneden otobus bıletı alıyorum kız suratıma bakıyo onla ılgılendıgımı sanıyo nasıl bı lanetse uzerıme yazılmıs ama cognluk bayanların hosuna gıdıyo ben de ordan kacıyorum. kesın engelımın bu oldugunu bılse ılgılenmeyı keser .bende de bole bı sorun var calıstıgım yerın yanında kız lisesı var resmen azap ogrencılerle denk gelmek. tamamen eve kapanmıs ve mecburen zorla işe gıtmek durumundayım .

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon