Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 77 mesajın 76-77 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Suqer

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba yazını okudum oturdum hüngür hüngür ağladım.Kafamı duvarlara vurdum, neden hiç böyle sevilmedim diye, 31 yaşındayım sevgilim olmadı bu zamana kadar aslında çok iyi niyetli birazda sag biriyim.hafif zeka geriliğim var ama bu sevilmeme engel mi? neden hayatımda kimse olmuyor?Kusura bakma boğdum senide dertlerimle ama öyle şeyler anlatmışsın ki, tutamadım kendimi çok duygulandım, kafamı duvarlara vurdum açıkcası birazda kıskandım.Sevgiline duyduğun sevgiyi kıskandım. Allah sevgiline böylesine bir sevgiyi lütfetmiş gerçekten çok şanslı bi insanmış.
    Sana akıl verebilecek durumda değilim ama herşey erkekten bekleniyor.Bence bi yüzük al ve sen evlenme teklif et.Gurur aşka hiç bir zaman hükmedemez.
    Mutluluklar

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:21
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Blog Mesajları
    3

mami23082

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    daha önce yorum yazanlardan bazılarının engelli olduğuna inanmak bile istemiyorum yani utanmasalar kızı vazgeçirmek için elinden geleni yapacaklar engelli düşmanları var malesef bu sitede daha doğrusu ağır ortopedik engelli düşmanlığı var dışarı çıkmasınlar evlenmesinler ölsünler diyecek kendilerine engelli diyen insan müsvetteleri bile var kendileri anlamıştır bir daha alıntılamayla uğraşamayacağım ... Hanım kardeşim sen ciddiye alma bunları benim tanıdığım felçli ve çocukları olanlar var gayette mutlulular burada bazı insanlar kendileri mutsuz olduğu için olanında elinden almak istiyorlar galiba

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456