Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 77 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bdilara Avatarı

Gerçek Adı
    büşra dilara
    Son Giriş
    27.12-2016
    Saat
    21:17
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @yelpaze öncelikle şöyle söylemek istiyorum tıbben çocuğu olması mümkün ve cinsel açıdan problem söz konusu değil. Ben onunla ilgili rahatsızlığiyla ilgili araştırmayı kendi hayatım için yapmadım. Tıp ,alternatif tıp ne varsa.hatta artık o bana yeter diyor.çünkü birşey bulurum umuduyla araştırmadan hiç vazgeçmedim. Durumuyla ilgili neredeyse herşeyi biliyorum. Ben hayallerimden vazgeçmeyeceğim ama öneriniz için teşekkür ederim
    @nuray inanın yeniden yaşamaya başlarsınız sevince.inşallah Allah im size en hayırlısını verir @Rain_Man çok teşekkür ederim ben sizler destek olunca daha iyi hissediyorum daha kararlı duruyorum hep .

Üye
    spastik Avatarı

Gerçek Adı
    Oğuz
    Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    19:24
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Neden evlilik hwkkinda konusmuyorsunuz demek istedigim sizin evliliginiz hakkinda degil genel olarak evlilik konusmuyorsuz bu sayede evlilik icin ne hissediyor ne dusuyor yada nelerden cekiniyor yada korkuyor bu kokularin nasil asilabilecegi yada bu konuda sizden beklentileri neler tum bu sorulara zaman icinde yanit bulabilirsiniz. Tamam siz ona guveniyorsunuz ve guvende hissediyorsunuz peki o bu konuda sizin kadar sizin yaninizda guvende hissediyor mu tum bunlari yaniti biraz konusarak cogunluklada yasayarak bulunacaktir.sevgi ile kalin

Üye
    bdilara Avatarı

Gerçek Adı
    büşra dilara
    Son Giriş
    27.12-2016
    Saat
    21:17
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ayağa kalkınca evlenelim dedi.insanlarla tanışırkende nişanlım diye tanıtıyor beni ve evlilik ne zaman diyenlere 1sene içinde evleniriz diyor bende anlamıyorum artık iyice kafam karıştı @spastik

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

omurilik felci iyilestigi gorulmusmudur.
    iste durst adam, seni kirmadan hakikati soyluyor. uyanman lazim.
    hakikatler bazen acitir ama, dusle yasamaktan iyidir.
    insan bakicisiyle evlenirmi.

Üye
    şeker çocuk 34 Avatarı

Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    09:29
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    98
    Verilen Beğeniler
    99

@bdilara arkadaş çok iyi bahsetmiş. erkek kadının yanında gücünü göstermeyi onu koruyacağını belirtmek ister. bundan dolayı da size evlenme teklif etmesi bir hayli zor gözüküyor. bu tavsiyemi sakına yanlış anlamamanızı rica ederim. bu konuyla ilgili bir psikolog dan yardım alın. psikolog beyefendi yi ikna etsin. yada en azından size yol göstersin. bunca şeyi yaşamışsınız bu fazlasıyla hakkınız.

Üye
    spastik Avatarı

Gerçek Adı
    Oğuz
    Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe nin yorumu hayatımda okuduğum en berbart yorumlardan biri.. bir insanın bakış acısı kötü olabilir bunu sadece belirtirim fakat şunu söylemeden edemeyeceğim yukardaki okuduğum yorum son derece küçümseyici.. herkes herkesi kendi gibi zannediyor maalesef bakıcıya muhtaç halde hissedebilirsin bunada sözüm yok fakat küçümseme üzerinden kendi egonu tatmin etmek istersen buna dur derim lütfen yorumlarınızın kişiliğinizi yansıttığını unutmadan ve sizden çok uzaklarda başka yaşamlar üzerinde olumsuz etkiler yarattığı gerçeğini bilerek bu duyarlılıkta mesajlar yazalım..

diğer konuya gelirsek aslında engeli olmayan insanların her birini yaşadıkları sıkıntılardan farklı sıkıntılar yaşamıyorsunuz belki sadece ortalama şiddetin biraz daha üzerinde ve geniş bir yelpazede yaşanıyor sizin yaşadıklarınız yasama bana öğrettiği çoğu zaman doğal akışına bırakmanın çok daha iyileştici gücü olduğu..

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    18.01-2017
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Dilara hanjm beni hatırladınız umarım uzun zamandıe yazmiyorsunuz hikayenizi merak ettim söylemiş rim size bu öykü den çok etkileyici bir Roman çıkartabilirim..

Üye
    Elif. Avatarı

Gerçek Adı
    Elif
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

İnsanların ne dediği ya da ne demediği önemli değil, iç sesinize kulak verin.Tüm mutluluklar sizinle olsun.

Üye
    Suskun Mutsuz Umutlu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:35
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

helal olsun. sen mutluysan başkasının ne dediğini önemseme. Allah'tan sağlıklı sıhhatlı huzurlu mutlu ömürler dilerim.

Üye
    spastik Avatarı

Gerçek Adı
    Oğuz
    Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

insanların ne dediği önemli değil mutluysa sorun yok iç sesini dinle gibi motive içerici sözler güzeldi fakat söylenilen kişide karşılığı yoksa hiçbir anlam ifade etmez. bu tarz yaklaşım ilk başta egomuzu kabartsana arka planını doldurmadığımız sürece bir ayran köpüğü gibi bir nefeste söner ve gider geriye sadece hayal kırıklıkları hemen arkasında da özgüven yetersizlikleri gelir.
    engelli olmak ayrı birşeydir engellinin farkında olmak çok ayrı engelliler hakkında farkındalık oluşturmak ise çok daha ayrı bir boyuttur. o acıda her engelli engelli olmanın farkında dahi değildir kimileri bu duruma engelini aşmış diye dursun kişi birşeyleri aşmak bir tarafa kendi olduğu durumun dahi farkında olmayarak yaşadığı tranvatik durumun eşiğinden dahi adım atmamıştır.
    engelinin ve engellinin farkındalığında olarak yolunuz açık olsun...

Üye
    yaren07 Avatarı

Gerçek Adı
    yelda
    Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

taktir edilecek bir insansınız helal olsun size insanların size nasıl baktığına degil onun sizi sevmesi ve sizin onu sevmesi önemli olan umarım hayat istediğiniz gibi olur

Üye
    kaderortaklari Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

" insan bakıcısıyla evlenir mi? " cumlesine hiç bir engelim yokken fakat geçen her bir saniye engelli adayı olma ihtimalimi göz önünde bulundurarak çok uzuldum ve alındım . Bu form sitesinde de günlük hayattada duydugumuz bir çok olay var evlenip daha balayı donuşu trafik kazası geçirip omurilik felçli kalanlar var. Peki şimdi bu durumda 1 hafta önce SAĞLIKLI diye evlendigimiz bu insanı , 1 hafta sonra OMURİLİK FELÇLİ kaldı diye . Ve sırf o 1 hafta önce aşkıyla yanıp tutuştugumız insanın 1 hafta sonra BAKICISI olmamak için ondan vazgeçiyorsak. Biz yaşamayı hak etmeyen medeniyetten yoksun vicdansızın tekiyiz. Evdeki sehpanın bile işlevi bizden çok oluyo bu durumda . Dar fikirliliğede gerek yok bu ornekte , evlendikten 10 ay sonrada olabilir 4 sene sonrada. Hayatın kimseye ne getireceği belli olmaz. O yüzden sabit dusunupte kendimizi çokda kaf dağında görmeye gerek yok. Yorumumda kimseye itaafen değil sadece rahatsız olduğum için içimden geleni yazdım. Herkesin fikrine saygılı olmak gerek
    Konu kaderortaklari tarafından değiştirilmiştir (27.08-2016 Saat 22:57 ).

Üye
    acıların çocuğu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:25
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    12

yazdıklarınızı okuyunca mahsun kırmızıgül ün mucize filmi aklıma geldi .....

Üye
    sümeyye44 Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    x
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Kelimesi kelimesind dikkatle okuduğum olaylardan biri. Sizin gibi düşünen insanlar yok denecek kadar az . Bence sevgilininiz sizi çok sevip değer verdiği için ve ilerde daha büyük sıkıntılar olabileceğini düşündüğü için etmiyordur teklif! Çünkü bazen çok sevdiği halde gidebiliyor insan . başıma gelmiş bir duruma benzer hikayeniz 😊 Fakat sevgiliniz belki en uygun zaman'ın daha gelmediğini düşünüyordur🙂 Umarım ilerde evlenirsiniz ve mutlu olursunuz.

Üye
    asadas05 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    son durum nedir?

Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon