Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 83 mesajın 76-83 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    brkfrk66 Avatarı

Gerçek Adı
    RockUnique
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:48
    Yaşadığı Yer
    mersin

brkfrk66

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    işin doğrusu küçükken sorun yoktuda. büyüdükce kabullenemiyorum artık..
    bu durumun uzun süreceğinide sanmıyorum.....

Üye
    Yanki Avatarı

Gerçek Adı
    yankı ruzgar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Yanki

20 yaşıma kadar hastaneye gitmişliğim yok 20 yaşında askere gittiğimde koşamadım ve hastane rüzgarı orada başladı ve hastalığım teşhis edilmesi 7 ay sürdü 7 ay boş boş aynı hastanede kobay faresi gibi hergün testler tahliller alındı 7 ay sonra hastalığın bulundu pap hastasısın ama biz seni tedavi edemeyiz sen çok iyi bir gögüs hastalıkları profösüryle tanış ona tedavi ol dedi internette gördüğümüz profosörlerin adreslerine hastanelerine gittik her biri saçma sapan konuştu en sonunda en mantıklı konuşan 1 doktorla tanıştım 7 8 ameliyat oldum akciğerden ve " kesinlikle kalıcı çözüm değil " devamlı ölene dek olcan yoksa ölürsün dedi bu hastalığı sırf ailem üzülüyor die biraz kafama taktım sonradan onlarda alıştı bende alıştım derken kalp rahatsızlığım çıktı buna biraz yıkıldım 1 2 hafta sonra toparladım ondan sonrada kolestrol,şeker,hipertansiyon,karaciğer rahatsızlığı, çıktı inanın kafama zerre takmadım artık hastalıkları normal karşılamaya başladım en sonda 2 ay önce ayağımı burktum ayak bileğimde kist oluştu ameliyat olcaksın diyorlar ona bile gülüp geçiyorum ) tek üzüldüğüm nokta ben bu hallere sigara ile geldim " yanlış anlamayın bildiğiniz sigara hayatımda uyuşturucu tarzı madde bile görmedim" sigara içen çoluk çocuk insan gördüğümde elimden geldiğince uyarıyorum ama dinlemeyip içiyorlar ya onlara çok üzülüyorum bunu en iyi ben yaşadım başkası inşlh yaşamaz

Üye
    corcoris Avatarı

Gerçek Adı
    FİLİZ
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

corcoris

Hayatta mutlu olmak kişinin hayatı algılayışı ile ilgili .Kabullenip yaşamı engele yada hastalığa göre yaşamak ve oturtmak zor ama imkansız değil. İmkansız olmadığı sürece de çıkış yolu bulunur .Sadece eksi yanlarını görür ve düşünürseniz bir tane olan hayatınız da ıskalanmış olursunuz. Yapacak muhakkak bir şey vardır .Benim asıl alışmakta zorluk çektiğim doğuştan engelli olan bazı kişilerin sonradan engelli olan bizlere sert tutumu olmuştur. Noldu gördünüz dimi anyayı Konya'yı der gibi .Bu arada okuduğum yorumlarda günahlarımın kefareti falan yorumları yapılmış. Hayat ezberlediğimiz rolümüzle kimi zaman da ezberin bozulup doğaçlama yapmak arasında gidip gelen bir oyun bizlerde sahnedeyiz. Kendinizi sevin hayatınızı yaşayın.

Üye
    Bahtsiz Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:05
    Yaşadığı Yer
    .....
    Blog Mesajları
    1

Bahtsiz

Herkesin yazisini sabirla okudum ve bazi arkadaslarin engel.durumunda keske olabilseydim dedim. Herkesin derdi kendine agir ama benm ki bana cok agirr geliyor bazen acaba ben beterin beteri durumdamiyim yoksa benden daha kotusudemi var diye dusunuyorm ama elden bisey gelmedkten sonra ne kadar dusunsende bos. Onemli olan.engeliyle barisik olmak ve sanki buda cok zor olacak....

Üye
    ramazan1984 Avatarı

Gerçek Adı
    ramazan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul

ramazan1984

Bu forma bende cevap yazmak istedim hatırlayın kader kardeşlerim ne demişti yüce ilahi kudret biz ibrâhim e (as) teslim ol dedik o da emrimizi yerine getirdi allaha teslim olmak lazım benimde içimde herzaman bir ateş yanıyor bazen kor halinde bazen bedenimi kaplamış o kıssada hz ibrahim ateşe atıldı ve şehit olsaydı tek bir ölümü tadacaktı ve yüce ilahinin sözü ey ateş serin ol ve esenlik ver ibrahime denildi bizler kaderimize isyan etmeden yaşayıp rabbimizin huzuruna çıktığımızda orada mükafatımızı İNŞALLAH alacağız

Ben herşeye alıştım da toplumda insanların dava sonucu ne alırsın nasıl oldu bu olay demelerine bir türlü alışamadım al ac ğım üç kuruşta bile en yakınım olan kardeşimin bile gözü var nasıl para kopartırım diye ben buna alışamadım

Üye
    babacan25 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul

babacan25

ister istemez insan alışıyor iki şekil alışır insan birincisi ailenin verdiği desteklen ikincisi sahte dostlara inat azmetmek ve uzak durarak

Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    15:05
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT

berkemeteatasoy

kardeş insanoğlu herşeye alışıyor.Nefes alıyorsan yeter valla normal insanlar gibi olamıyoruz o kesinde yapabildiğimiz kadar yaşama tutunmaya çalışıyoruz.Kafaya taksanda takmasanda hayat bu işte yapacak birşey yok anı yaşa doya doya zaten ömür kısa

Üye
    ramazan1984 Avatarı

Gerçek Adı
    ramazan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul

ramazan1984

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Engellilik alışamazsın için için yanarsın içinde yanmamış hiç bir yerin kalmaz için için yanarsın da kimse seni duymaz haykırırsın içinden haykırırsın da kimse işitmez herkes gider evine sen kalırsın ömür boyu zoraki kardeşinle hatırlarsın eski günleri keşke şöyle de yapsaydım diye düşündüklerini sonra kapatırsın gözlerini bir an unutursun halini sonra yavaş yavaş gözlerini açarsın da hakikat tam karşındadır herşey yalan sahte dostlar sahte tebessümler sahte gemiş olsun demeler seni anlıyorum demeler tek gerçek inanamadığın kabul edmediğin engelin

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456