Sayfa 1 / 11 12345 ... SonSon
Toplam 153 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    AYCAGOZLU Avatarı

Gerçek Adı
    aslı
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    15:47
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR

AYCAGOZLU Belden aşağısı tutmayan birinin cinsel hayatı ve evliliği

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Güncel: 16 Ocak 2010'da evlendim

Belden aşşası tutmayan kişi cinsel hayatı yaşayabilir mi? utanarak soruyorum ama inanın merak ediyorum benim belden aşağım tutmuyor.. 5 aylık bebekten farkım yok ama evlenemiyorum da, çünkü bu engelim evliliğime engel ama huzurlu yuva kurmakta hakkım öylese neden ben evlenemiyorum? cinsellik için yetersiz mi kalırım? beni aydınlatırsanız sevinirim

hoşçakalın

Üye
    keynan Avatarı

Gerçek Adı
    Kenan
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    23:21
    Yaşadığı Yer
    Ordu-Ünye

keynan

Bir kere utanılacak bi soru değil bu. Sitenin amacı zaten bişileri paylaşmak. Soruna gelince . belden aşağısı tutmayan ve evli olan arkadaşlarım var. Maşallah nur topu gibi çocukları var. Yani bunu sıkıntı etme bence.

Üye
    sanalcos Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    09.10-2012
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Antalya

sanalcos

her seyin guzellik ve cinsellik olmadiginin farkina vardim..AMA..is isten gecmisti..her sey istedigin gibi olur..yeteki iste..

Üye
    Hasan DURMUŞ Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    31.01-2015
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    Trabzon

Hasan DURMUŞ

İki insan isterse belden aşşağı felclı olan biri cinsel ilişkiyi yaşayabilirmi bu tibbi gerektiren bir durum.
    Ama şunu bilmelisinki arzu ve istekler başka türlüde giderilebilir her şeye cinsellik olarak bakmamak gerek.Eğer kişiler işin bilincindeyseler herşey ilerleyen zamanlarda arzu ve isteklerini tatmın edecek yöntemleri geliştirir,veya üretebilir.

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    13.08-2016
    Saat
    12:11
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

aferits

Hiçteutanılacak bir soru sormadınız.
    Konu hakkında bilgim yok ancak, Bir kadın doğum uzmanına görüşürseniz
    size çok yardımcı olacağını düşünüyorum.

Bunlar çok doğal konular. Sorun hem siz öğrenin hem biz öğrenelim.
    Sizin gibi cesur öncüler olmazsa bu konularda çekingenlik duyan insanlar
    çaresizlik içinde kalırlar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

AYCAGOZLU omurilik felçli biri olarak şunu çok kolayca söyleyebilrim ki, evet, hiç kuşkusuz ve eksiksiz olarak yaşayabilir.

Öncelikle cinsellik o kadar da fiziksel bir işlev değildir. Yani illa o duvardan bu duvara, o masadan bu koltuğa koşturulacak diye birşey yok. Başka başka heyecan metotları var ve hatta bunlar çoğunlukta... Bu tamamen partnerler arasındaki uyuma bağlı...

Omurilik felçli olan erkeklerde ereksiyon sorunu olabiliyor. Bu tamamen kişinin omurilik yaralanmasına bağlı birşey. Aynı seviyeden yaralanmış 5 ayrı erkekte 5 ayrı cinsel fonksiyon belirtileri gözlemek mümkün. Birisi normal bir şekilde ereksiyon olur ve boşalır mesela, diğeri ereksiyon olur ama boşalamaz, bir diğeri ereksiyon olmak için hap/iğne takviyesi yapar buna karşın boşalabilir, öbürü ereksiyon için ilaç alır ve/fakat boşalamaz vs.vs.vs. Herkes kendine özeldir... Fakat en en en en önemlisi zihinsel istek/beceri ve partnerler arasındaki uyumdur...

Ereksiyon sorunu yaşayan kişiler için bu konu artık bir sorun olmaktan çıkmıştır. Bu iş için bir dozda 36 saate varan etki süresi olan haplar ve 5-10 saat etkili iğneler mevcuttur. Böyle bir takviyeyle, benim diyen partner uçurulur...

Çocuk olayına gelince, bu da çok kolay. Boşalma varsa zaten sorun yok. Eğer yoksa, ya tüp bebek vb. uygulamalarla ya da spermi dışarı atacak pompalarla bu işler hallediliyor...

Bu forumda konuyla ilgili bilgiler mevcut...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    09.10-2016
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara

dilemma

Partnerler arası uyuma şahit olanlardan biriyim. Nişanlım tekerlekli sandalye kullanıcısı ve biz, birbirimizi, ilişkimizin her yönüyle maksimum seviyede mutlu edebilen çiftlerdeniz.

Üye
    AYCAGOZLU Avatarı

Gerçek Adı
    aslı
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR

AYCAGOZLU

arkadaşlar gerçekten çok teşekür ederim beni bir nebze olsun ferahlattınız
    oturan boğa inan beni güldürdün
    hoşçakalın

Nazar_Eyle

bu konuda bende aydınlandım tskler konuyu acan ve aydınlatan kişilere. oturanboga gercekten komik yazmıssın bazı yerlerde

Üye
    Muhib Yeşil Avatarı

Son Giriş
    11.07-2006
    Saat
    19:10
    Yaşadığı Yer
    Hatay - REYHANLI

Muhib Yeşil

Oturan Boğa demişki Öncelikle cinsellik o kadar da fiziksel bir işlev değildir. Yani illa o duvardan bu duvara, o masadan bu koltuğa koşturulacak diye birşey yok. Başka başka heyecan metotları var ve hatta bunlar çoğunlukta...
    Hani doğrusunu da demiş

Üye
    AYCAGOZLU Avatarı

Gerçek Adı
    aslı
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR

AYCAGOZLU

BENDE KOMİKLİK OLSUN DİYE YAZMADIM MENEKŞE HANIM
    HASTALIK BU

aydin_3454

Konunun uzmanından bilgi almak lazım.Cinsellik yaşanarak öğrenilmez en azından fiziksel engeli olanların mutlaka belirli teslerden geçmesi lazım.Hüsrana uğramak istiyorsanız bir şey diyemem..:)

Üye
    sanalcos Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    09.10-2012
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Antalya

sanalcos

bence olur..herkes utanmis yazmakta,oncelikle tkr.saldelyeler her hareketi yapiyormu(katlaniyormu)olar bitmistir..byyyy..

Üye
    ayhan Avatarı

Gerçek Adı
    Ayhan
    Son Giriş
    17.02-2016
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Blog Mesajları
    1

ayhan

belden aşağı tutmyana felçli evlenebilirmi cinsellik yaşarmı.
    1 yaiında çocuk felcine yakalandım ve belen aşağı tutmuyor,lakin cinsellikle ilgili bir sorunum da yok evlendim.
    Bazı sorunları tıptan yardım alarak çözebiliriz ama bir takım tecrübeleride anlayışlı bir partnerle çözeriz diye düşünüyorum.
    Senin önce bir DR ile görüşüp cinsel uzvunun aktif olup olmadığını öğrenmen lazım bunu öğrendikten sonra tıpta ölüm hariç çözümlenmeyecek sorun yok gibi bir şey sevgili resie katılıyorum her şeyin bir çözümü var.
    sevgilerimle.

Üye
    albatros_070 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    karaman

albatros_070

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evlenemez kardeşim çok uzadı bu konu dayanamadım cinsel hayatı olur belki ama evlilik bi ömür sürer unutmayın evlenemezzzz!!!

Sayfa 1 / 11 12345 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 13.01-2012, 13:37
  2. 16.12-2011, 18:33
  3. 14.12-2011, 05:57
  4. 14.12-2011, 04:08
  5. 14.12-2011, 04:07