Sayfa 2 / 11 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 153 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sanalcos Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    09.10-2012
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Antalya

sanalcos

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    albatros sen bi git konya ovasinin havasini cek..orda albatros yokkk...

Üye
    DepresifLife Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz y.m.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:23
    Yaşadığı Yer
    Ankara

DepresifLife

ben olur yada olmaz diye bi fikir öne sürmiyecem ahali ama şunu dermisiniz cinsellik olmadan yaşanırmı bence yaşanır ben yaşarım şahsım adına sewdiğim insanın kollarında uyuyım uyandığımda gözlerine bakabiliyim bana yeterli olur walla bence herşey yürekte biter ben sewişmeden sewebilirim diyenlerdenim saygılar Deniz . . .

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    09.10-2016
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara

dilemma

bütün mevzu evleneceğin değil, her yönüyle anlaşabileceğin eşi bulmakta. gerisi zaten kendiliğinden gelir. Sanırım seninde bu mevzuda sorunun var Albatros kardeş.

Üye
    Fuzulim Avatarı

Son Giriş
    20.06-2014
    Saat
    02:39
    Yaşadığı Yer
    Erzurum

Fuzulim

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: albatros_070
    evlenemez kardeşim çok uzadı bu konu dayanamadım cinsel hayatı olur belki ama evlilik bi ömür sürer unutmayın evlenemezzzz!!!
    Neden evlenemesin?
    Dağ sana gellmiyorsa sen dağa gidersin.
    Belden aşağısı tutmayan bir insan yaşadığı mekanı kendi şartlarına göre düzenlerse Ya da kendi şartlarına uygun bir mekan secerse ömrünün sonuna kadar yaşamı çok kolaylaşacaktır.

Üye
    Varol Avatarı

Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    17:21
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

Varol

Butun olayın Beyin de bittigini dusunuyorum.... Ama sanırım aramızda

kullanamayanlar var Beyni ni....O yuzden hosgormek lazım sanırım

Arkadaslar...malum oksijen mevzu olunca hali ile

Biraz daha dusunerek ve sakin, kırıcı olmadan yazmanın ve konusmanın

dogru oldugunu dusunuyorum...

Her sey Yureginizce olsun...

Hepiniz Yureginizce Kalın...

glardoni82

bence uyumlu bir insan la karsılasmanıza baglı

Üye
    tameryigit76 Avatarı

Gerçek Adı
    Tamer
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    Sakarya

tameryigit76

Arkadaşlar, neden gerçekçi olmuyoruz.
    Tabii ki tedavisi olan bir çok sorun var
    ama fiziksel olarak yaşanamayan bir cinsel hayatla normal bir cinsel hayatın fazla devam edebileceğini iddia etmek bence aşırı iyimserlik. Bazı konularda fazla ütopik konuşuyoruz. Her şey bizim arzu ettiğimiz gibi gerçekleşmiyor. Engelli birinin evlenmesi bile başlı başına bir sorun iken cinsel sorunu olan bir engellinin evlenmesi daha baştan sorun olur, gerçekleşse bile bazı şeylerin yaşanamaması daha büyük sorunlar ortaya çıkarır.
    Duygusal konuşmak kolay ama söylenenlerin yaşanıldığı kaç hayat biliyorsunuz?

Üye
    Ahal Teke Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    01:43
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

Ahal Teke

Arkadaşlar soru "belden aşağısını tutmayan birinin cinsel hayatı olabilir mi?" şeklindeydi. Buna kardeşim Bülent güzelce cevap vermiş, aynen katılıyorum. Soruyu başka yönlere çekme çabaları da var. "Hiç cinselliği olmayan birinin cinselliği olur mu?" gibi noktalara kaymış. Doğrusu ben bunlara gülümsemeden edemiyorum. Arkadaşlar birkaç cümleyle ifade edecek olursak insan dediğimiz canlı aşık olmadan cinsellik yaşayabilir ama cinsellik olmadan aşkı yaşayamaz. Zaten cinselliğin olmadığı ilişki aşk olmaz dostluk olur. Cinsellik iki karşı cinsin ilişkisindeki en temel unsurdur. Bunun dışındaki tüm söylemleri romantik çıkışlar olarak görüyor ve gerçekle pek ilintilendiremiyorum. Burada net olarak anlaşılması gereken cinselliğin gerekli ve engelli bireylerinde cinselliği yaşayabileceği gerçeğidir.

ikinci bahar

Bence omirilik felçli bir erkek ,evlenemez ve evlenmemeli de; hele de sağlıklı bir kadınla asla yapmamalı derim ben,üzüntüden ölürler çünkü..
    tıbbi açıdan bildiğim kadarıyla olması gereken şekilde erkek değildir..
    Sanmıyorum ki duygusallık,romantizim ,anlayışlı bir kadın gibi safsatalar evliliği sürdürmeye yetsin..
    Kısaca ;omirilik felçli bir erkek erkekliğini kaybetmiştir benim gözümde..
    Dışarda gezerken görünce ,sandalyede bir felçli erkek kızlara bakıp kesiyorsa ''''yazık'' diyorum içimden üzülüyorum..
    Ayrıca,evlenmesin felçli bir erkek de ,kadın da onlarda bekar ölsünler dünyanın sonu değil ya!!
    AMA aşık olup sevebilirler bu çok normal bana göre..

Üye
    Ahal Teke Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    01:43
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

Ahal Teke

İkinci bahar afedersin ama omurilik felçli bir erkek hakkında neyi ne kadar biliyorsun? Yazdıkların nedeniyle kısa bir açıklama yapalım.

Bir kere hiçbir omurilik felçli erkek bir diğeriyle aynı semptomları göstermez. Ama genel olarak omurilik felçli bir erkeğin rahatsızlığından kaynaklanan ereksiyon gibi sorunlarını aşması çok çok ama çok kolaydır. Ve bu çözümler çogu zaman onu sağlıklı bir erkekten daha avantajlı hale bile getirebilir. zira bu çözümlerle elde edilen ereksiyon süresi normal bir erkeğin sahip olabileceği süreleri fazla fazla aşabilir. Tabi bu da kişiden kişiye değişir. Omurilik felçli bir erkeğin cinsel anlamda tek dezavantajı pozisyon olarak çok fazla alternatifi olmamasıdır. Ancak burada omurilik felçli kişilerin mecburen uymak zorunda olduğu pozisyonların kadınların en çok uyarıldıkları ve en çok hoşlandıkları pozisyonlar olduğunu söyleyebiliriz. (Kadının üstte olduğu pozisyonlar) Bunlar benim değil bilimsel verilerin sonuçlarıdır.

Bunun dışında OF li bir erkeğin sorun olarak yaşadığı bir diğer sıkıntıda ejekülasyondur (Boşalma) ancak bunun kadınların tatminleriyle direk bir ilişkisi yoktur. Bu olgu sadece üreme noktasında önem kazanır ve bu sorun çocuk sahibi olmak isteyen çiftler için micro enjeksiyon yoluyla testislerden alınan spermlerin kullanılması sonucu sorun olmaktan çıkar. Kaldıki bu sorun da kişiden kişiye değişebilmektedir. Kısaca OF li bir erkeğin yaşadığı ejekülasyon sorunu da cinsellik için bir sorun teşkil etmiyor.

Peki sorun nedir çok merak ettim. Ya da seni bu denli kendinden emin konuşturan nedir? Tecrübe mi konuşuyor yoksa? Bak ben açık konuşuyorum. Benim cenahta tecrübe konuşuyor ya senin cenah?

Şimdi çağırıp birilerini "yaz şuraya" demek var dı ya..Neyse. Ama eminim OF li bir erkekle birlikteliği olan bir çok bayan arkadaş vardır burda ve onlar bu düşüncelerin çok yanlış olduğu konusunda seni ikna edebilirler. Tabi niyetin öylesine geyik yapmak değilde öğrenmek ise...

Üye
    ALi KaraBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    ALi KaraBoğa
    Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır

ALi KaraBoğa

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa
    Yani illa o duvardan bu duvara, o masadan bu koltuğa koşturulacak diye birşey yok. Başka başka heyecan metotları var ve hatta bunlar çoğunlukta... Bu tamamen partnerler arasındaki uyuma bağlı...
    Burda; ordan buraya, burdan oraya koşturan olursa zaten efor kaybına uğrar ve ilişki sekteye uğrar Daha akılcı olmak gerek sanırım

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa
    ]Bu iş için bir dozda 36 saate varan etki süresi olan haplar ve 5-10 saat etkili iğneler mevcuttur. Böyle bir takviyeyle, benim diyen partner uçurulur...

Yani hocam 36 saat diyorsunuzda, bu azmışlar ve kudurmuşlar kategorisine girmiyormu?
    Bu fantezi bölümüne giriyor sanırım.

Tühhhh Utandım beh ops:

Sevgiler...

yarenn66
    Misafir Üye
    yarenn66 Avatarı

yarenn66

bence yaşamadan hiç bir şey söylemek doğru değil.arkadaş evlensin hüsranamı uğrayacak yoksa mutlumu olacak yaşasın görsün derim.ayrıca bu konuda tıbbi yardım konusunada katılıyorum.bir ara bir arkadaş daha burada başlık açmıştı sürekli altıma kaçırıyorum cinsel yaşantım olurmu diye.burada o arkadaşı eleştirmek açısından yazmıyorum ama böyle bir durumdada gerisinin siz düşünün yaşanırmı yaşanamazmı.konuyla alakasına gelelim arkadaşın durumunu kimse bilmiyor o yüzden farklı akıllar veripte yanlış birşey yaşamasına sebebiyet vermeyelim bence.

ikinci bahar

Öncelikle ben acımasızım ve söylediklerime sonuna kadar inanıyorum..
    Of li bir erkekle birlikte olan sağlıklı bir bayan asla psikolojik,görsel ve fiziksel anlamda doyuma ulaşamaz diye düşünüyorum.
    OF li bir erkek olması gerekeni oldu ,ben süper bir erkeğim zannederek ancak kendini kandırır.(tecrübeleriyle cenahını yüceltsede)
    Benim gözümde ,tekerlekli sandalyeye bağlı bir erkek ve kadın cinsel uyaran bile olamaz ve dahi kur bile yap malarını gülünç buluyorum
    Sonda ve sonda poşetleriyle ,yATağın kenarında duran tekerlekli sandalye ile sanırım olay biter..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

harcadın bizi
    sabit olan bi sonda ve poşet elbette ki sorun. Ya sabit olmayanlar, onlar ne olacak?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

ikinci bahar

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hiç farketmez,
    sonuçta erkeğin güç objesi dumura uğramıştır
    Cinselliği merak edenler denesin ama evlemesinler,elalemin sağlıklı bireylerini kendilerine mahkum etmesinler derim ben..
    Belki de ben çok kötüyüm ama ;sevmiyorum tekerlekli sandalyede yaşamayı.Boşuna tat aramıyorum hayatımda...
    Ayrıca her sandalyede olan üyelere Allah yardım etsin diyorum.........

Sayfa 2 / 11 İlkİlk 123456 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 13.01-2012, 13:37
  2. 16.12-2011, 18:33
  3. 14.12-2011, 05:57
  4. 14.12-2011, 04:08
  5. 14.12-2011, 04:07