Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

okan_ses Havataş otobüsleri engellilere ücretsiz değil mi?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar
    İstanbul taksim'den atatürk ve sabiha gökçen havaalanlarına giden İstanbul büyükşehir belediyesinin bir firması olan Havataş adlı otobüsler var.
    Ben şubat ayında iett ücretsiz taşıma kartım göstererek bu otobüslere bindim.Hem de iki kere kullandım yani bir seferlik bir şey değildi. Ama haziran ayında ise bana istanbul ücretsiz kartının artık geçmediğini söylediler 12 tl vermek zorunda kaldım.yakın zamanda bir daha kullanıcam.sizlerin bir bilgisi var mı bu konuda?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Ben bu araçlar ücretli diye biliyorum
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

okan_ses

ben tam 2 kere ücretsiz kullandım. Hatta iett'de geçen diğer ücretsiz kartlarda burda geçiyordu ama Haziran ayında ücret vermek zorunda kaldım. Size de danışıyım dedim. Yani daha önce ücretsiz kullandım 2 kere ama son seferde güya değişmiş kural.

Üye
    leonalori Avatarı

Son Giriş
    10.10-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    Osmaniye

leonalori

Bana göre şoför veya ilgilenen görevli kim ise o bilmiyordur uygulamayı. İki defa kullanmışsın zaten.

okan_ses

ben de senin gibi düşündüm ama güya kural değişmiş. Tartışmama rağmen sonuç alamadım...

Üye
    abukperi Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    24.04-2015
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    Trabzon

abukperi

Arkadaşlar toplu taşıma kartları geçmiyor. Özürlü kimlik kartı geçiyor. Bilginize haftasonu para vermedim.

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

marto1

Arkadaşlar Havataş ücretsiz mi kafam karıştı yorumlara istinaden ?

Üye
    abukperi Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    24.04-2015
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    Trabzon

abukperi

Havataş şehir içi kullandığımız ücretsiz toplu taşıma kartı ile birlikte başbakanlık engelli kartını birlikte gösterdiğinizce bedel alınmıyor. Yaklaşık bir senedir bu şekilde bu servisi kullanıyorum.

Üye
    16Caner16 Avatarı

Gerçek Adı
    Caner
    Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    10:36
    Yaşadığı Yer
    Bursa

16Caner16

atatürkt hava limanından yeni kapıya gitmek için 2 kere bakanlık engelli kartımı kullandım ücret almadılar

Üye
    nnk1981 Avatarı

Gerçek Adı
    nazmi
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    izmir

nnk1981

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben de simdi havatas servisine bindim sabiha gokcen havaalanindan.engelli indirimi var mi dedim.kartiniza bakayim dedi gosterdim ve ucret almadilar