+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Kadıköy Belediyesi engelliler için ücretsiz donanımlı-taksi himzeti veriyor
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Üye
    Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    12.12-2014
    Saat
    15:05
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Blog Mesajları
    3

***Neri*** Kadıköy Belediyesi engelliler için ücretsiz donanımlı-taksi himzeti veriyor

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ENGELLİ TAKSİ

TEL: 0216-337 21 21 / 0216 330 71 74

• Kadıköy'de yaşayan ve evden çıkmaları güç olan engelli vatandaşlarımızın evlerinden çıkıp sosyal hayata katılmalarını sağlamak bunun yanı sıra gündelik eğitim ve sağlık ihtiyaçlarına ulaşabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla Kadıköy Belediyesi tarafından Mart 2004 de engellilerin hizmetine sunulmuştur.
    • Engelli; doktor ya da hastaneden aldığı raporu ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile taksiye üye olabilmektedir.
    • Aracın arkasında tekerlekli sandalye için asansör sistemi kurulmuştur.
    • Araçtan engelli vatandaşlar ücretsiz olarak hafta içinde mesai saatleri dahilinde yanında refakatçisi ile birlikte faydalanabilmektedir.
    Engelli Danışma Dayanışma Merkezi

nuray_34

tabii bu sadece kadıkköy ve çevresi için geçerlidir öle değilmi ?

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de
    Üye
    Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    12.12-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Blog Mesajları
    3

***Neri***

evet canım malesef öle burda amac sadece kadıköy civarındaki arkadaşlarımıza bilgi vermektir.Dileriz ist da diğer ilçelerinede güzel bi örnek olur

Landish

Şişli Belediyesinin de böyle bir hizmeti var galiba, aracını görmüştüm.

nuray_34

yalnız ben deneme amaçlı aradım o numara arızalı çalıyor.

Üye
    Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    12.12-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Blog Mesajları
    3

***Neri***

umarız zamanlar her bölgeye yayılır bu hizmet ben henüz denemedim numarayı düzelir inş

Düşler akademisi

Büyükşehirbelediyesi engelli merkezi tüm ilçelere verdigi hizmeti var. 153 arayın

Passionate

Vay aman..! Desene bu konu çoktan yazılıp çizilmiş... Amacım duydugum ve güzel oldugunu düşündüğüm bir uygulama haberini paylaşmaktı.
    Sana ve bu konuyu gündeme getirenlere teşekkürlerimle. Saglıcakla kal...

Üye
    Gerçek Adı
    erol
    Son Giriş
    02.09-2014
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    g.antep/şahinbey

karizmatik Kadıköy Belediyesi'nin yürüme engellilere özel ücretsiz taksi hizmeti

ÜCRETSİZ TAKSİ...( İstanbul'da yaşayanlar için )
    Yürüme engelliler için ücretsiz taksi paylaşalım lütfen.
    Yürüme engelli vatandaşlar için Kadiköy Belediyesi ücretsiz taksi hizmeti başlatmış...
    444 00 81 arıyorsunuz geliyorlar....
    mümkün olduğunca çok kişiye dağıtalım ve söyleyelim lütfen...
    Belki bir faydamız dokunur... Paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler.

cekufb

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Herkese merhabalar;

Benim Halam engelli..... 12 Haziran 2011 tarihinde 337 21 21 nolu telefondan sorumlularla konuşarak kendisini dışarı çıkardık; Kadıköy Belediyesi son derece iyi bir iş çıkarmış.... Umarım daha fazla engelli vatandaşımız böyle bir hizmetin varlığından haberdardır da engelleri kolaylıkla aşarlar..

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye