+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Yeni istanbulkart nasıl çıkartılır? Özürlü Kimlik Kartı olanlar için çok kolay
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

SaLiH53 Yeni istanbulkart nasıl çıkartılır? Özürlü Kimlik Kartı olanlar için çok kolay

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi

yukarıda resmini gördügünüz yeni cıkan istanbul kart digeriyle pek fark yok sadece bunda göstermiyosunuz basıp geciyorsunuz bunu ben bugun kendime cıkardım vede cok basit oldu 1 saat sürmedi almamda sadece aşagıda resimdeki gibi engelli kimlik kartı olanlar engelli kimlik kartının fotokopisi ve 1 adet resim ve 10 tl ile başvurup alabilirler.
    kimligine işli olanlarda her ikisinin fotokopisini götürmesi lazım

SaLiH53

arkadaşlar seyyahat kartıyla ilgili konu acılmış zaten nasıl alınıcagıyla ilgili neden başdan soruyonuzki formu aramadan :S

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

alfa

SaLİH53 kimlik kartı (özürlüler için) nasıl ve nerden müracaat edip çıkarttın, benim yok çıkartmak istiyorum.

SaLiH53

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: alfa Mesajı Gör
    SaLİH53 kimlik kartı (özürlüler için) nasıl ve nerden müracaat edip çıkarttın, benim yok çıkartmak istiyorum.

arkadaşlar ikinizinde cevabınız burda acık ve net olarak yazılmış

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: SaLiH53 Mesajı Gör
    bir cok konu okudum ulaşımla alakalı fark etdigim kadarıyla beyaz kartla başbakanlık özürlü kartı birbirine karışdırılıyor o yüzden bu konuyu acmaya karar verdim arkadaşlar

Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı ÖZÜRLÜ KİMLİK KARTI:
    Bulunduğunuz ilin SOSYAL HİZMETLER kurumuna giderek müracat etmelisiniz
    1.Rapor aslı ve aslının aynıdır kaşelisi (bakın burda raporun fotokopisini cekdirip hastanede başhekime onaylatın raporu aldınız hastanede) benim gibi2 kez gidip gelmezsiniz)
    2.Resim
    3.Kimlik aslı ve fot.
    4.Dilekçe (matbu kurum veriyor sen dolduruyon)
    ön yüz

yukarıda resmini gördügünüz yeni cıkan istanbul kart digeriyle pek fark yok sadece bunda göstermiyosunuz basıp geciyorsunuz bunu ben bugun kendime cıkardım vede cok basit oldu 1 saat sürmedi almamda sadece aşagıda resimdeki gibi engelli kimlik kartı olanlar engelli kimlik kartının fotokopisi ve 1 adet resim ve 10 tl ile başvurup alabilirler.
    kimligine işli olanlarda her ikisinin fotokopisini götürmesi lazım

umarım bilmeyenlere yardımcı olmuşdur vede bu konu sabitlenirse yöneticiler tarafından sürekli soruldunda aranmaz en cok sorulan sorulardan bir tanesi bu çünkü.

şuheyla

arkadaşlar ben adanada oturuyorum acaba bende adana büyükşehir belediyesindenmi alacam

SaLiH53

adana oturmadım icin bişi diyemem ama ücretsiz halk otobüsü ordada var bunu belediyeden nasıl cıkartabiliceni örenebilirsin yine muhakak aynı işlemlerle yapılıyodur.

Danua.

Diyor ki : "16 Temmuz 2006 tarihinden önce alınmış raporlarında "Sürekli" ibaresi olan ve raporunun aslını iletebilecek kişilerin alabileceği Seyahat Kartı'dır."

Benim 1999 yılında aldığım "1/3 oranında sürekli malüldür." yazan raporumla alabilirmiyim.

allakasi

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    zor vermezler başbakanlık kARtın varsa rapora gerek kalmadan alabilirsin

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye