+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1 2 3 4 SonSon
Toplam 55 mesajın 16-30 arasındakiler
Başbakanlık Özürlü Kimlik Kartı nasıl alınır?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

forumcu

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    bende bu sabah sosyal hizmetler il müdürlüğüne gittim. gittim. 2 fotoğraf, kimlik fotokopisi ve özürlü raporuyla gittim. özürlü raporunun noter tastikli onayını aldılar benden. bir de dilekçe formu verdiler. imzaladım. 2 hafta sonra gel kimliğini al dediler.

ilknur helvacıoğlu

evrakları ben gitmeden mesela babamla göndersem de kartı alabilir miyim ?

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

KÜREKÇİ

kimlik kardına yazdırsak daha kolay olmazmı

komite

başbakanlık engelli kimlik kartı almak için sürekli rapormu gerekli benim yüzde kırk raporum var iki yıllık alabilirmiyim ayrıca bu kimlik belediye araçlarında geçerlimi

ilknur helvacıoğlu

rapor tarihim 1999. müracaat için babam gitmişti. rapor tarihi 2006 ve sonrası olması gerekiyor demişler. çok saçma değil mi?1999 da ki engelim 2006 da geçecek mi sanki? engelliye engel olmaktan başka birşey değil bu....

Üye
    Gerçek Adı
    M.EMİN ÖZ
    Son Giriş
    18.04-2014
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    BİLECİK/BOZÜYÜK

DNZASTSB Engelliyim

Hepinize sevgiler...kendimce ben engelliyim.engelli raporum var ehliyetim var ama kimlik kartım yok. Nasıl alabilirim. Ve bana ne gibi fayda sağlayacak hiç bilmiyorum.bilgi verirseniz.sevinirim ..

Üye
    Gerçek Adı
    M.EMİN ÖZ
    Son Giriş
    18.04-2014
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    BİLECİK/BOZÜYÜK

DNZASTSB

Selam..haklar ile ilgili bilgim oldu .özrlü kartını nasıl alabilirim

ertugrul01

buraya bakın

Bilecik Valiliği

buyucu

Arkadaşlar Sahte rapor olayından sonra devlet yeni raporlar istiyor.Başbakanlık kartı için sürekli ibreli rapor almanız yeterli.Öüzlü kimliği alır diye ibre olmasına gerek yok. % 40 ve üzeri özrü olanlar engelliye saglanan tüm haklardan yararlanabilirler.Sizin yerinize bir yakınınız da alabilir sorun olmuyor..

owlman

herkes bir şey söylüyor.... kimlik kartını 2006 öncesi raporu olanlar alamıyormu? ben yeni kartlardan almak istiyorum gidip yenisini alamazmıyım

AYBAROGLU

şehirler arası otobüslerde 10 tllik bir indirim var misal bilet fiyatı 40 tl ise indirim fiyatı 30 tl...

allakasi

malesef engelli oranları değişti 2006 dan önceki raporları kabul etmiyorlar fakat başbakanlık kartınız varsa rapor ollmadanda onunla alabilirsiniz başbakanlık kartı yoksa yeni rapor almanız gerek malesef

AS MAĞDURU başbakanlık kartı

Slm kolay gelsin başbakanlık kartı. Nereden alınıyor yardımcı olursanız sevinirim istanbul için bügun gidecem.teşekürler

Üye
    Gerçek Adı
    yasin karataş
    Son Giriş
    20.08-2014
    Saat
    22:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul

karatas_52

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    vergi indirimiyle başbakanlık kartı alınıyormu benim raporum sürekli ama 2002 den ama yeni yüzde 46 vergi indirimi aldım başbakanlık kartı çıkartabilirmiyim vergi indirimi raporumla

ve istanbulda nerde çıkartacam

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye