Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

muya53 [Soru] TCDD banliyö trenleri, eotobüsler ve çift katlı otobüslerde engelli indirimi..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    tcdd gebze haydarpaşa banliyö trenleri ,e otobüsler ve çift katlı otobüslerde neden beyaz kart geçmiyor hadi tcdd yi anladım ama i.e.t.t nin e otobüsleri ve çiftk katlı otobüslerinde neden geçmiyor bana çok mantıksız geliyor ama burası türkiye neyi doğru yapıyorlarki sorusu aklıma geliyor

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:41
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

marto1

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aslında hepsinin ücretsiz olması lazım zaten hangimiz ulaşım araçları dogru düzgün kullanabiliyoruz? bu ülkede dogru dürüst hangi işler adam gibi yapılıyor herşey YARIM YAMALAK ayrıca TCDD yi ben kaç kere kınadım okadar para kazanılıyor hiçbir yenilik yapılmıyor trenler çürümüye yüz tutulmuş eski sistem okadar paralar nereye gidiyor acaba? bence türkiye hala hortumlanıyor bazı kamu kurumlarında hala hortumcular var devlet kurumları özürlüsüne bu basit konularda yardım etmekten bu kadar aciz olurmu okadar para kazanılıyor 5-10 özürlü trene veya çift katlı otobüse binse kaç lira zarar edecek? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: