Sunrise Breezy 90 tekerlekli sandalyede alisveris.engelliler.biz'e özel kaçırılmaz fırsat!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 38 mesajın 1-15 arasındakiler
Trafik kazası geçirdim. Tazminat davası açtım. Sonuç ne olur?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ramossom Trafik kazası geçirdim. Tazminat davası açtım. Sonuç ne olur?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.

Selam arkadaşlar. Ben trafik kazası geçirdim.kazayı 12 2010 tarihinde yaptım.ben araçta üçüncü kişi olarak bulunuyordum. kaza yaptığım araç nakliye aracıydı,sağ ayak bileğimde parçalı kırık oluştu,3 ameliyat geçirdim. % 43 sürekli rapor aldım.ben işyeri sahibiyim,iki sigortalı işçi çalıştırıyorum.aracın sigorta şirketine dava açtım,benim dava dosyam hesaplanmak için gönderilmiş.avukatımın dediğine göre nisan ayında bir daha duruşmam varmış.bu duruşma sonrasında karar ne olur,ne kazanırım?başka yararlana bileceğim engellilik açısından varmı..tazminat ne olur?avukatın ücreti ne kadar olur,çok madur durumdayım

dava sonuçlanırsa ne yapmam gerekiyor.kısıca anlatacağım bu kadar,sizlerin görüşlerinizi yazmanızı bekliyorum.cevaplarsanız çok sevinirim,şimdiden herkese teşekkür ederim...

SARICALI

GEÇMİŞ OLSUN ÖNCELİKLE BU GİBİ DAVALAR HUKUK YOLUNA GİTMEDEN de TAZMİNATINIZ sağlam aracı bi firma ile 3-4 ayda sonuçlanıyor.yüzde 43 bi raporla ankara tarafından onaylandıktan sonra ödemeniz ibraname yolu ile geliyor.avukat ile yüzde kaç oranında anlaştınız çıkan tazminattan orası meçhul tabiki yaş evlilik cocuk maaş bodro durumuna göre aktüeller tarafından hesaplanmaktadır.avukat yolu ile gittiğin zaman bu gibi taminat işlemleri 2 ile 3 yıl arasında avukata bağlı sonuçlanmaktadır.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

ramossom

avkatla % 20 anlaşıldı yaşım 38 3 çocuğum var. 2500 tl gelir gösterildi.avkat başka doktora yönlendirdi masraflar hesabı ne kadar iş göremezlik vereceğigibi

SARICALI

anladımm yaklaşık 80-100 milyar arasında bi tazminatın cıkar ama avukat yolu ile sürec sürekli uzar.
    özelden ulaş bana istersen..bilgi vereyim size...

ramossom

araç sürücüsüne dava açmamıştım ozamanki acıma duyguları vesaire açmalımıyım yoksa dava açma zamanaşımı oldumu

SARICALI

yok herhangi bi zaman aşımı olmaz dava sürecine ilave edip devam ettirebilirsiniz ama uzun süreç sizi bekler sadece.
    sadece dava yoluan gitmeden trafik tazminatınız kısa sürede alabiliyorsunuz

niğdeli51

merhaba arkadasım bende aynı senın gıbı trafık kazası gecırmıstım ben bır sıgortacı aracıgıyla dırek sıgortaya muracat ettım sıgortaya dava acmadım sıgorta rapor ve evrakları ıstedı gonderdık sonra benım durum bıldırır tam tesekulu hastaneden rapor ıstedıler gonderdım hesaplama geldı bır ay sonra para hesabıma yattı ama eksık hesaplamıslar yenıden dava actım sıgortaya sımdı sonucunu beklıyorum senı mahkeme adlı tıpa gonderecek ondan sonra dosyan bılırkısıye hesaba gıdecek hesaptan geldımı dıger mahkemede sonuclanır buyuk ıhtımal avukat lar yuzde 15 calısıyor genel ama yukseyor 20 .25 bıle alan var saygılar

kazazede

geçmiş olsun
    dava açma hakkın devam ediyor.maddi ve manevi dava açabilirsin.ayrıca sigorta şirketine dava açmış olman anlaşmana engel değildir.dava devam ederkende anlaşabilirsin

mehmet veysi

sarıçalı arkadaş yaklaşık 80-100 milyar arasında bi tazminatın cıkar ama avukat yolu ile sürec sürekli uzar.
    özelden ulaş bana istersen..bilgi vereyim size... ben 24 nisan 2009 yılında trafik kazası geçirdim benim teminat 150.00 idi kaza tarihinde yaşım 32 evli 3 çocuğum vardı dava açtık davam avukatımın uzmanlığı ile 9 ayda bitti raporum yüzde 36 bana çıkan rakam 101.00 tl bunu bilirkişi raporlarımlada kanıtlayabilirim sarıçalı nickli arkadaş siz ramoson adlı üyeye 80 ile 100 arası diyorsun ramosson daha fazla alır dava boyutunda çok daha fazla alır

cemal1453

arkadaşlar bende 05/10 /2010 tarihinde benim yolcu konumunda olduğum bir trafik kaza sonrası hastaneden kalıcı %40 raporum var sürekli henüz adli tıp raporum çıkmadı avukatım tahmni %50 rapor oluncak diyor adli rapor sanırım adli raporda puanlama farklı oluyormuş benin yaşim kaza tarihinde 36 idi kendime ait iş yeri var idi araç sigortası teminatı 175000tl sizce en fazla ne kadar tazminat beklemeliyim

bulva

Ayrıca tedavin süresince belgelediğin bütün masraflarınıda alırsın. Tabi masrafları sen yaptıysan. Sigorta şirketi yaptıysa o zaman alamazsın...

cemal1453

hastane masraflarını araç sigortası ödedi yalnız biz diyer giderleri nasıl fatura ettireceğimizi bilmediğimiz için neredeyse yaptığımız hiç bir gideri faturalandıramadık

bulva

Fiş yahu o tarihlere ait fiş almanız yeterliydi. Zaten doktorların sizlerden istedikleri bellidir. Bunlar için fiş alsaydınız bedelini alabilirdiniz. Ben kaza geçirdiğimde babam (Rahmetli) yediği yemeklerin bile parasını almış magdeburger sigortadan. Laga luga yapmamışlar...

legaldestekhasar

Cemal bey öncelikle geçmiş olsun
    kazada haklı konumundasınız 1. Olarak adli tıptan alınan rapor almış olduğunuz %40 oranından dahada düşük çıkabilir birde rapor alındığı zaman doğru bir rapor almak önemlidir doktorun doğru taploları kullanarak vermiş iseiyi bir mevla ödenek albilirsiniz iş sadece rapor almakla bitmiyor birde bu raporunuzu asıl sigorta şirketlerinin göndermiş olduğu tıpbi danışma firmalarının onaylaması gerek ki ödeneği alabilesiniz
    tekrar çok geçmiş olsun kafanıza birşey takılırsa yazarsanız yardımcı olurum.

cemal1453

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    valla raporu kozan devlet hastanesinden aldım valla burada doktorlar adana balcalı üniversite hastanesi belimdeki kırık için % 23 vermişti sigorta üniversite hastanesinden aldığım rapora itiraz ettim onun yerine kozan devlet hastanesine baş vurdum % 13 verdiler beldeki kırık sürekli rapor sigorta şirketi kabul etti raporu ve 20000tl ödeme yaptı bu oran için avukata dedim hak mahrumiyeti olacaksa almayım dedim parayı sen al şimdi bu parayı ilerde farkını alırız dediler

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye