1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 80 / 83 İlkİlk ... 30707677787980818283 SonSon
Toplam 1242 mesajın 1.186-1.200 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gsgs Avatarı

Son Giriş
    09.06-2016
    Saat
    01:59
    Yaşadığı Yer
    İzmir

gsgs

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: wiya Mesajı Gör
    arkadaslar geçirmiş oldugum trafik kazasıyla ilgili ceza davasında 3. durusma temmuz ayında olacak. o tarihte kazanın üzerinden yaklasık bir yıl gecmiş olacak.tazmınat davası acmak ıcın acaba ceza davasının sonucunu mu bekleyeyım yoksa şimdilerde başvuruda bulunayım mı?.hani malumunuz adliyelerin yoğunluğunu hesaba katarsak şimdi başvursam 6 ay sonraya ancak sıra gelir o zamana kadar da ceza davası biter diye tahmın edıyorum fikirlerinizi belirtirsniz memnun olruum
    Ben tazminat davasi acavilmek icin kazanin uzerinden 12-18 ay bi surenin gecmesi gerektigini biliyorum.yani tedavinizin sonlanmis olmasi acisindan boyle bi sure konuldugunu duymustum.ama emin degilim.bi arastirin isterseniz.

Üye
    gsgs Avatarı

Son Giriş
    09.06-2016
    Saat
    01:59
    Yaşadığı Yer
    İzmir

gsgs

Arkadaslar beni bi hasar danismanlik sirketi buldu.benle beraber yaklasik 20 kisi bizi bi univ. hastanesine heyete soktular.ben bu 1 aylik surecte raporu sormak icin hastaneye gittigimde bana hastane bilgi vermedi.bu sirketle anlasmalilar anladigim kadariyla.zaten rapor olmasi gerekenin uzerinde bi oran cikti.muhtemelen isin icinde paralar donuyor.suan ben sirketten ayrildim.avukata verdim islemlerimi.fakat benim raporum hastanede gorunmuyor.el alti raporumu cikarttilar sahte rapormu duzenlediler yada iptalmi ettirdiler(ki boyle bi yetkileri olmamasi lazim.zaten cikmis bise iptal olmaz diye biliyorum)bilmiyorum.sikayet edicem tabiki hastaneyi ve doktorlari.ama nasil ispatlarim?ortada rapor yok.heyet kaydi yok.yuzlerce insana sigorta sirketlerinden para aliyolar o raporlarla.ben sirketle anlasmayi bozdum diye SADECE benim raporumu yok edebilme imkanlari olabilirmi?

Üye
    suskun_selman Avatarı

Gerçek Adı
    Suskun Selman
    Son Giriş
    24.08-2016
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    Eses

suskun_selman

bilgisi olan var mı?

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene

hilal72

@gsgs
    HASTANENİN Başhekimliğine dilejkçe ver hangi tarihte kurula girdi isen tek tek yaz hiç mi o elindeki evraklar varken bir fotokopi alıp bir yere koymadın hiç mi rapor için gittiği tasrihte kan israr tahlin olmadı işitme testin vçs olmadı ayrıca e devlete girersin yada e nabıza belirtiğin tarihlerde mutlaka bir bilgi çıkar çıkar ise bunları resmi belge olarak koyarsın raporunu istersin raporun yok ise sonucunu bilfiren yine bir raporun olması gerekir anlaşmayı bozdum demişsin şirketi noter kanalı azlettinmi haklı nedenler göstererek ayrıca bunun gibi şirketlerin ismini yazmalısınızki diğer arkadaşlarsda gidip hata yapmasınlar

Üye
    deliayan Avatarı

Gerçek Adı
    FATMA
    Son Giriş
    24.06-2016
    Saat
    14:04
    Yaşadığı Yer
    izmir

deliayan Trafik kazalarında tazminat

Trafik kazasından yaralanma vefat için sigortacılara veya bu işi en iyi şekilde yaptıklarını söyleyen kişilere güvenmeyin. Bu konuda başvurunuzu kendinizde yapabilirsiniz. Sizin üzerinizden haksız kazanç sağlanmasına izin vermeyin. Hiç bir emek harcaman trafik kazası tazminatları ile zenginleşenlerin sigortacılıkla ilgisi bulunmadığı gibi hiç bir vasofları, sigorta hukukunda hiçbir bilgileri dahi yok. Kendiniz başvurun.

Üye
    MuraTTameR Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:18
    Yaşadığı Yer
    Trabzon

MuraTTameR

@ugurcoskun

%20 ye anlaşmışsınız avukatla avukat 250.000TL nin %20 sini alsa 50 Bin TL sini alması lazım.Bir yanlış anlama var sanırım.

Üye
    26ayhann Avatarı

Son Giriş
    26.09-2016
    Saat
    14:34
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir

26ayhann

Trafik kazalarında uzman tazminat konularında bilgili güvenilir dürüst bir avukatâ ihtiyacım var yardimci olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Üye
    deliayan Avatarı

Gerçek Adı
    FATMA
    Son Giriş
    24.06-2016
    Saat
    14:04
    Yaşadığı Yer
    izmir

deliayan

İyi günler, bulunduğunuz şehirde kendi çevrenizde tanıdık avukat bulunuyorsa onu tavsiye ederim.

Uyaptan gördüğünüz 277.000 tüm çekilen alacaklının hakkı olan para olmuyor. Onun içinde devletin altıdığı harçlar vekalet ğcretleri bulunuyor. Bence avukatınızla acık olarak konuşun mutlaka acıklayacaktır. Dedikodular sizleri yanıltır😏

simader

Sayın Uğur Coşkun;

Sigorta şirketi tarafından icra dosyasına yatırılan 277.000 TL.nin içinde; icra harçları, icra masrafları ve icra vekalet ücreti de bulunmaktadır. Yani, yatan bu paranın hepsi sizin tazminatınız olmayıp, zaten birçok kesinti icra müdürü tarafından yapılarak bakiye avukatınıza aktarılmıştır. İcra vekalet ücreti, avukatınızın yasal hakkıdır ve sizin bu parayı istemeniz hukuken mümkün değildir.
    Diğer yandan; avukatınız ile yaptığınız anlaşma sonucu sizin aldığınız tazminat üzerinden hesaplanan nisbi vekalet ücreti (verdiğiniz bilgiye göre 6.000 TL.) de yasal bir ücrettir.
    Ödenen para ve kesintiler hakkında avukatınızdan ayrıntılı bilgi isteyerek tereddütlerinizi gidermeniz tavsiye olunur.
    İyi günler dileriz

Üye
    wiya Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    10:07
    Yaşadığı Yer
    canakkale

wiya

Benimde

Üye
    Av.Gozde O. Avatarı

Gerçek Adı
    gozde
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    13:36
    Yaşadığı Yer
    izmir

Av.Gozde O.

Ayhan Bey büro olarak trafik kazaları sonrası tazminat davalarıyla ilgilenmekteyiz. Bize özelden yazarsanız iletişim bilgilerimizi paylaşabiliriz. @26ayhann

Birol Bey merhaba hukuk bürosu olarak tazminat davalarıyla ilgilenmekteyiz.Dilerseniz özelden iletişim bilgilerimiz paylaşıp, konu üzerinde detaylı konuşabiliriz.

Sarpedon

İyi günler, babam 31 Mayıs 2016 tarihinde Aydın'da Pamukkale firmasına ait otobüs ile seyahat ederken otobüsün mola vermesiyle aşağıya inmiş, muavinin çağırmasıyla tekrar otobüse binerken kapı açıkken otobüs hareket etmiş ve babam da düşerek sağ ayağından ciddi şekilde yaralanmıştır. Kaza tespit tutanağında tüm kusurun şoförde olduğu belirtilmiştir. Babamın tedavisi halen devam etmektedir ve bacağın kesilmesi söz konusudur. Tedavi devam ettiği için hastaneden herhangi bir rapor vermediler. Bu haldeyken trafik sigortasına başvurabilir miyiz? İlla kesin bir rapor mu olması gerekiyor? Uzun süren bir tedavi süreci olduğunu söyledi doktorlar, bu konularda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşek

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    izmir

kazazede

Sarpedon
    bu haldeyken sigortaya müracat edemezsiniz, uzuv kaybı olmayan kazalarda iyileşme süresi 1 yıl olarak kabul edilir, uzuv kaybı olursa 1 yıl dolmadan rapor alarak müracat edebilirsiniz, yapmanız gerekenler bu konunun ilk mesajında detaylı olarak yazıyor
    Av.Gozde O.
    lütfen siteyi müşteri bulmak için değil, bilgilendirme yapmak için, bilgi paylaşmak için kullanmanızı tavsiye ederim.Forumlar bilgi paylaşımı yapılan yerlerdir,

Üye
    Av.Gozde O. Avatarı

Gerçek Adı
    gozde
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    13:36
    Yaşadığı Yer
    izmir

Av.Gozde O.

@kazazede
    Hukuk eğitimi almamış biri olarak siz burada insanları yönlendirmeye çalışmaktasınız ancak her dava ve her olayın kendine has özellikleri ve yapılması gerekenler vardır.Yapılan hatalı müracatlar yüzünden birçok insan hak kaybına uğramaktadır. Bir avukat olarak buradan tarafıma mesaj atanlara hiçbir ücret istemeksizin bilgilendirme yapmaktayım. Amacım sadece müvekkil bulmak olsa farklı yollara müracaat edebilirdim. Kaldı ki; burası sadece sizin tekelinizde olan bir platform değil o nedenle herkes paylaşımda bulunmakta özgürdür.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    izmir

kazazede

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Av.Gozde O.
    hukuk egitimi almış birisi olarak keşke burada detaylı bir şekilde kazazedelerin yapması gerekenleri yazarsanız mağdur olmuş arkadaşlar sizin bilgilerinizden faydalanabilse ne kadar mutlu olurdu, belki uzunca bir bilgilendirme yazısı yazarsınız ,bende şimdiye kadar yapmış olduğum mesajlarımın hepsini silerim,
    teşekkür ederim

Başlığın Etiketleri