Sayfa 60 / 83 İlkİlk ... 105056575859606162636470 ... SonSon
Toplam 1243 mesajın 886-900 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

urivges

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar ben trafik sigortasına tazminat kapsamında istenilen tüm belgeleri(bodrolar, tutanaklar, raporlar) yolladım ve sistemde eksik evrak gözükmüyor. Bu kapsamda bundan sonraki süreç nasıl işliyor?örneğin sigorta şirketi kaç gün içersinde dönüş yapmalı yasal olarak vs.?

bisyountud

İyi gunler ben turizm sirketinde sehir ici servis soforlugu yapiyordum ise girdigimizde sigortanin yapildigini soylediler ancak 27/06/2015 tarihinde yogun yagis nedeniyle arac kaydi ve orta rofuse cikip agaclara carparak durdum yolculardan sadece birisinin dudagi patladi benim ise sol bacagim sikisti ambulans ile hastaneye gittik rontgen cekildi ama kirik olmadigi soylendi ancak sigortamin olmadigi ortaya cikti diz kapagimda cok agri var ve liflerde zedelenme varmis 15 gun oldu hala uzerine basamiyorum ve isten cilartmislar kaza gunu beni aradilar ve ifademi alacak polislere ise yeni basladigimi soylememi soylediler bende ise yeni basladim o yuzden sigartam yok dedim sizce bu konu hakkinda ne yapabilirim yardimlarinizi bekliyorum cunki issizim ve sikintidayim iyi gunler

Üye
    yasar2456 Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    NEVŞEHİR

yasar2456

(Bisyountud )
    Akrabanmiydi ki yalan ifade verdin.
    Ikincisi ise yenide girsen is kazası seninki ,ortada kalmışsin iste , sürekli is goremezlik geliri alabilmen icinde yüzde 10 ve uzeri rapor gerekli , kalıcı bir sakatlığın olursa her türlü hakkını ara cok pişman olursun , laf uçar gider , sen kalırsın dertlerinle onun icin dogru karar ver .

simader

@bisyountud

Sayın bisyountud,
    İş Hukuku kapsamındaki haklarınız konusunda, bir avukattan yardım almanızı öneririz.

Diğer yandan; çalışamadığınız günler ve tedaviniz bittikten sonra kalıcı sakatlık gerçekleşirse bu zararınız için; aracın Kasko poliçesi kapsamındaki ferdi kaza sigortası ile, şayet düzenlenmişse Koltuk Ferdi Sigorta Poliçesi kapsamında tazminat talep edebilirsiniz.

İyi günler

Üye
    diwar Avatarı

Gerçek Adı
    vedat
    Son Giriş
    17.07-2015
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    mardin

diwar

Bey efendi soyle bir durum wardirki ben 1HAFTA OLFU LOKANTADA ISE BASLADIM ICERI SERVIS.YANI KOMI PATRONUM HUKUMET BINASINA.YEMEK.SERWISI MOTORSIKLET`LEN goturmemi istedi ehliyetim yoktu bide kasksiz gonderdi donuste araba sikistirinca direge carpip araba kacti herhangi bir mobesa kayitlarina uladamadik patronumisnkazaraporunu cikartmadi kaza raporlarim kaza krokisi felan hersey elimde ifademi werfim.sikayete bulundum dawa acarsan bi sey kazanamam bnde kendime gore pilanlarim war dedi magdur kaldim ewliyim babam bana bakacak gucu yok

Akrabam deyil sahsi herkes tanir kucuk bir memmleket bizim bura esnafi taniriz kazadan 4 ay gecti hergun beni arayip ifadeni nasil kulanacan fiye bndenolan biteni oda sikistirip yanlis kulan derdi bende cok uzuluyordum magdurdum.biraz manewi destek wermedi beni bir gun disari bile cikarmadi sozu wardi gezdirmedi sakat kalinca gitim karakola.ifademi werdim sikayetci oldum patrondan polisede anlatim.ifademde yanlis ifade kulanm
    ami istedi sikistiriyodu

Üye
    diwar Avatarı

Gerçek Adı
    vedat
    Son Giriş
    17.07-2015
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    mardin

diwar

Ben neyapmam.gerekli efennd.bnaafil yardima ihtiyacim war kaza gecirdim.lokanta.motoruylan ayagim koptu magdurm sigortami yaptirdi kaza gecirdigim.gun is kazasina koymadilar araba sikistirdi kacti ehliyetim.yok kask ykk is benim.isim.deyildi.iceride calismaktaydim.bna.bunlari etiler buda.kaderm i

Üye
    slymn38 Avatarı

Gerçek Adı
    süleyman
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:45
    Yaşadığı Yer
    kayseri

slymn38

İyi günler. Yakalaşık 1,5 yıl önce kaza yaptım. Annem yaralandı ve şuan platin var. Yaptığım kaza tek taraflı ve kusur tamamen bende.Ehliyetim verdı ve alkollü değildim. Annem yolcu olduğu için sigortadan tazminat alabirimi. İzlememiz gereken prosedür nasıl olur. Saygılarımla.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:52
    Yaşadığı Yer
    izmir

kazazede

evet alabilir, kaza nedeniyle maluliyet oranlı rapor alabilirse tazminat alabilir, neler yapman gerektiği bu konunun ilk mesajında detaylı olarak yazılı,

Üye
    unye5252 Avatarı

Son Giriş
    23.02-2016
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    ardahan

unye5252

yüzde 15 rapor ,yaş 22 ,maaş asgari ücret trafik sigortasından ne kadarlık bir tazminat alınabilir?

Meraklıfb

Merhaba Mustafa Bey
    2013 yılında Hatayın Belen ilcesinde ben yaya durumdayken yanimdan gecen kücük bir kamyonetin üst ek ilevesi benim kafama carptı ve kafa tasimda kaş bölgesinde catlak oldu bu olay nedeniyle beyin ameliyati gecirdim carpan taraf yüzde yüz kusurlu bulundu ve hicbir sekilde benimle irtibata gecmediler gecmis olsun bile denmedi su an izlemem gereken yol nedir yazilarinizi okudum bana yardimci olabilirmisiniz, gorüsebilirmiyiz

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:52
    Yaşadığı Yer
    izmir

kazazede

unye5252
    kusur durumu nasıl, kaza tarihi ne zaman

Meraklıfb
    arkadaşım yapman gerekenler bu konunun ilk mesajında yazıyor, orda yazılanlara göre evraklarını tamamla ve sigorta şirketine müracat et

Meraklıfb

Numaram 0506 945 55 29 tlfnda gorusebilirmiyiz

Meraklıfb

Karsı taraf yüzde yüz kusurlu özür oranı daha cikmadı ve 23 yasimda gecirdim kazayı suan hala mahkemeligim sonuc ne olur sizce

Meraklıfb
    Karsı taraf yüzde yüz kusurlu özür oranı daha cikmadı ve 23 yasimda gecirdim kazayı suan hala mahkemeligim sonuc ne olur sizce

Üye
    unye5252 Avatarı

Son Giriş
    23.02-2016
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    ardahan

unye5252

kazazede merhaba,kusur %100 bizdeydi ancak biz araçta yolcu konumundaydık aracın arkasında oturuyorduk,kaza 02.01.2015 tarihinde meydana geldi.

Üye
    gknksb Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    23.07-2015
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    uşak

gknksb mrb mustafa

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardes banaa da bi yardımcı olsan telefonda konusma sansımız varmı

0533 664 80 00

Sayfa 60 / 83 İlkİlk ... 105056575859606162636470 ... SonSon

Başlığın Etiketleri