Sayfa 52 / 83 İlkİlk ... 24248495051525354555662 ... SonSon
Toplam 1242 mesajın 766-780 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    vertebra kırığı Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    05.03-2015
    Saat
    20:19
    Yaşadığı Yer
    burdur

vertebra kırığı

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaşlar daha önceden yazmıştım sıze 2007 agustos tek taraflı yolu konumunda trafık kazası yapmıstım, ozmn calışmıyordum babam devlet memuruydu ondan yararlandım. omurgamda kırıklar oluştu 8 vida 2 yapay disk takılı, heyete girdim % 9 (sürekli) engel oranı verildi,, sigortalı çalışıyorum 31 yasına gırdım. bır avukat tanıdık sıgortayla anlaşmalı yazışmalarımızı yaptı 32.800 vermişler. beklemede bıraktım. sizce mahkemeye vermelimiyim yada 32.800 vermelerı normalmidir , düşünceleriniz önmli

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul

hasar.destek

Sayin hakan bey hastaneden alicaginiz heyet oran raporu sonucunda tazminat miktariniz belirlenir.yolcu konumunda oldugunuz icin tazminat hakkiniz vardir.alicaginiz tazminatin hesaplanmasi su kriterlere dayanir
    Yasiniz
    Kusur orani
    Heyet oran raporu
    Kaza yaptiginiz tarihteki net maas tutariniz

Sayin murat bey olay tarihinde calismadiginiz icin tazminatiniz asgari ucret uzerinden hesaplanmistir.

Üye
    petek05 Avatarı

Son Giriş
    08.08-2016
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    zonguldak

petek05 istanbul adli tıp kurumu

slam merek ettiğim şeyler var şimdiden teşekkürler ben adli tıp kurumuna sevk etti mahkeme 15 gün önce nazaman cağırırlar ve ve benim ünüversite hastanesinden aldığım rapor %47bunun 30u pskiyatri 24 dü ortebeti ve benim oranım adlitıpta değişkenleşirmi düşermi şimdiden teşekkürler

armodilla

teşekkür ederim yazmış olduğunuz bilgiler için,2013 yılında ünlü bir firma ile yolculuk yaparken kaza geçirdim 5 kişi ölüdü, yaralı olarak çok şükür kurtuldum(kaburgam kırıldı vs.. dikişlerim alındı) 1 yıl psikilojik tedavi gördüm 1 yıllık ilaç raporu yazıldı,20 gün psikiyatri servisinde yattım ve%30 kaza ile alaklı diye hasar heyet raporu tam teşekkülü hastaneden, avukatım 9 şubatta 2015 yılında sigortaya verdi hala bekliyorum,acaba ne zaman sonuçlanır merak ediyorum e-devlete de bir şey gelmedi...

hsn10 Trafik kazası sonrası tazminat hesaplama

Merhaba;
    Ben 2010 yılında iş yeri servisiyle trafik kazası geçirdim.
    Dava açıldı karşı taraf sekizde sekiz kusurlu bulundu bilirkişi tarafından
    bende tazminat davası açtım hastaneden rapor aldım (kazada sol omzum kırıldı) yüzde 4 oranı aldım.
    Sorum şu olacak;acaba ne kadar tazminat alırım? (Rapor şu an hesaplaması için bilirkişiye gönderilmiş)

Kaza yaptığımda yaşın 24'dü.Asgari ücretle çalışıyordum ve 30 gün iş göremez raporu aldım.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    izmir

kazazede

hsn 10
    tahmini olarak 18.000 ile 21.500 tl arası bir rakam çıkacaktır

hsn10

Teşekkür ederim kazazede.
    12 mart'ta mahkeme var inşallah sonuçlanır.

Üye
    vertebra kırığı Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    05.03-2015
    Saat
    20:19
    Yaşadığı Yer
    burdur

vertebra kırığı

arkadaşlar sıze bahsetmıstım 2007 trafık kazası yolcu konumundaydım aracta , 8 vida 2 yapay dısk takılmıstı omurga kırıgı nedenıyle, o trhte calısmıyordum, şimdi avukat anlaşmalı görusmüş sigorta sırketıyle ve 32 000 cıktıgını söyledı, fakat ne zmn ödenır nasıl yatacak hesaba hıcbır bılgı vermedı 1 ayı gectı, huzursuz oldum acaba sigortayı aramalımıyım nasıl ulaşabılırım ne kdr cıktı ne zmn yollarlar dıye :S

ibrahim arslan

kaza tarihindeki aracın plaka ve poliçesini yazarsan gidişat hakkında bilgi paylaşımında bulunabilirm yada beni ara detaylı olarak sana yardımcı olayim selamlar

mağduruz

Öncelikle herkese geçmiş olsun.. Benim bazı sorularım olacak yanıtlayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim bundan 2 sene önce trafik kazası geçirdim iki kişiydik diğer arkadaş vefat etti benim de sağ femur kırığı ve ön kol radius kırığı oldu hastanede tedavi gördümplatin takıldı eve geldim 3-4 ay yatak ta yattım hiç kımıldayamıyor dum şimdi ayağımda topallama var adli Tıp a sevkimi istedim 10 gündür kağıt elime ulaşmadı ne zaman gelir ve acaba bu dava daha ne kadar uzar.. İşin sonunda ne kadar tazminat alırım maddi ve manevi olarak

Üye
    ahmo Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    antalya

ahmo

Peki tek taraflı kaza yaptık yolcu konumunda arkadasım tazmınat alcak ben den alınırmı o alkol yok ehlıyet var

ibrahim arslan

Geçmiş olsun ahmet arkadaşın tazminat alır sakatlığı varsa tek taraflı kazada eğer araç şehirler arası yolcu taşımacılığı yapıyor ise ferdi koltuk kaza sigortasından diğer normal araçsada kaskosundan tazminat alırsın onun dışında tazminat hakkın yoktur . Kaza sırasında yeterli ehliyet aracın sigortası var alkolde yoksa hiç bir sıkıntı olmaz arkadaşının alacağı tazminat konusunda

Üye
    ahmo Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    antalya

ahmo

Kasko yok trafık sigortası var yolcu tasımacılıgı da del ole gezıyoduk dıreksıyon hakımıyetını kaybettım levhalara carptım arkadasın alacagı tazmınat benden yada ruhsat sahıbınden alınmaz o para diilmi

Üye
    eren569 Avatarı

Gerçek Adı
    ömer özden
    Son Giriş
    14.03-2015
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul

eren569

Merhaba arkadaşlar. Sigorta tahkim'e başvurup sonuç alan var mı?

Üye
    mxkorkut Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    22.04-2015
    Saat
    22:17
    Yaşadığı Yer
    ankara

mxkorkut

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam beyler

29.11.2014 tarihinde trafik kazası yaptım motorsikletimle özel halk otobüsüne çarptım trafik polisinin tutanağında ikimizede hata vermiş otobüse durak harici yolcu indirip bindirmekten banada sinyalden. 3.5 aydır tedavi görüyorum femur şaft denilen kemiğim parçalanmış 2 hafta hastanede tedavi gördüm ve ameliyat oldum platin takıldı ve kırık kaynama yapmadığı için tekrar bir ameliyat olucam.

benim öğrenmek istediğim karşı taraftan şikayetci olmuştum ve beni adliyeden aradılar uzlaştırmacı diye daha tedavim devam ediyo ne olacağını bilmiyorum bu durumda karşı taraf ile anlaşırsam herhangi bir kalıcı hasar durumunda tekrar dava açabilirmiyim yada ne yapmalıyım

Sayfa 52 / 83 İlkİlk ... 24248495051525354555662 ... SonSon

Başlığın Etiketleri