1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 40 / 83 İlkİlk ... 3036373839404142434450 ... SonSon
Toplam 1242 mesajın 586-600 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    20.11-2016
    Saat
    21:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul

enes75

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hasar destek çook teşekkür ederim bana ve benim durumumda olanlara bilgi paylaştığınız için
    mutlu geceler

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    12.10-2016
    Saat
    16:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul

hasar.destek

Rica ederiz enes bey.Sizlerede mutlu geceler ve sağlıklı günler dileriz.

Üye
    Osman GÜL Avatarı

Gerçek Adı
    Osman GÜL
    Son Giriş
    25.02-2015
    Saat
    15:15
    Yaşadığı Yer
    Konya

Osman GÜL

Sen o araçta yolcuysan her iki araçtanda tazminat hak talep edebilirsin. Sana karşı ikiside müteselsil sorumlulık taşırlar. Ancak sana tazminatını ödeyen taraf diyer tarafa kusuru oranında rucu edebilir.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    izmir

kazazede

hasar.destek
    (şirket bünyemizde 70 avukat 2 bilirkişi ve 1 aktüer bulunmakta )

))))) işin gücün rasgelsin,
    ha bu arada maşallah reklamında dibine vurmuşsun

Üye
    Osman GÜL Avatarı

Gerçek Adı
    Osman GÜL
    Son Giriş
    25.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya

Osman GÜL

Lastiğin kendisini isteyen kim?

Dosya Numarası Akşehir.1. Asliye Mahkemesi 2007/583 uyaptan bakabilirsiniz. Ayrıca dikkat ederseniz o dönemki poliçe limitleri kişi başı 50.000 kaza başı 350.000tl bu. Yaptığım bir kaza ve bunu hakimin bu şekilde değerlendirmesini sağlamak ustalık işi. Ayrıca biliyormusunuz ki bilmem Mahkeme kararı olduğunda sigorta şirketleri limitleriyle bağlı kalamazlar.Fazladan ödediklerini arşı tarafa rücü ederler ama o parayı öderler bu yüzden parayı öderken ibra azısı istedikleri gibi dava hakkınızı devir ve temlik etmenizi istyorlar. İnsanlara bilgi verirken lütfen dikkatli olun. Kaza işleri çok farklı. Damdan düşene sorun diye bi laf var bilirmisiniz bilmem.
    Sorularınıza gelince;
    Üniversiteye gittim demedim hukuk okudum dedim.
    Yasal faiz oranına gelince; Faizler deyişir bu tür davalarada en yüksek faizi isterseniz yasal faiz, fakat merkez bankasının kısa vadeli mevduatlara işlettiği faizi isterseneniz çok daha yüksek oranlarda faiz alablirsiniz.
    10 yıllık kaza takip edilmezmi onu hiç anlamış deyilim bir defa, evet 10 yıldır ilk 1.5 yıl hariç ben takip ettim.
    Burdaki ofisimde yok ama diyer ofisime geçtiğimde mahkeme ilamını faxtan okutup becebilirsem burdan paylaşmayı denicem. Şunu bilin ki Ülkemizde biraz bilgi ve beceriyle yapılmicak hiç bişey yok. Bana inanmayışınızı çok görmedim neden derseniz, ilk başlarda ben ilamda çıkan rakamları alabileceğimi söyleyince herkes benim beynimdeki hasardan dolayı saçmaladığımı düşündü o zaman ki görüştüğüm Avukatımda dahil. Duruşma 14.03.2014 te bittiğinde herkese bunu kanıtladım sizede kızmadım Bilmenizi isterim hukuk çok karışık ve dışardan insanlara gösterdikleri gibi herşey basit diil. İnsanların sakat kalmaları üzerine saltanatlar kuruluyor nedenmi ? İnsanların sakat kalmaları üzerinden saltanatlar kuruluyor bu kadar basit düşündükleri için. Siz sözde bilgi veriyorsunuz sigorta poliçesindeki limitleri bilmekle yada sigortadan para almak için gerekli belgeleri bu işler olmuyor. Doğru kimlik bilgilerine gelince adıma ve yaşıma kadar doğrudur bilgilerim hayatta sahteciliği sevmem. İnsanları bu şekilde yanlış bilgilendirmeyin. Ayrıca sitenizde bir avukat arkadaş varsa onunlada tartışmaya hazırım. Unutmayın size gösterilen yldan gitmek başka kendinize bir yol çizmeniz bam başkadır. Bu paranın içerisinde Annemin ve Babamın manevi tazminatları yok istemediler çünkü isteselerdi bu rakam 10 bin ia 20 bin arasında yükselebilrdi. Hiç bir hüküm yoktur ki insan hayatının bedelini sigorta şirketlerin poliçe limitleriyle sınırlayabilsin.

S.K göre sigorta şirketleri poliçe limitleri içerisinde yaptıkları ödemeye borçtan kurtulur. Diyer taraftan K.Y.T.K ya göre müteselsilen sorumludur. Öbür taraftan B.K/46 Cismani zarara uğrayan bir kimse külliyen yada kısmen çalışmaya muktedir olamadığı günlerin parasını ve bu sebepten ileri iktsadi kayıplarını ve bütün masraflarını isteyebilir. Bedensel zararlarda tazminat ödenmesini Tazminat Huukuna göre sebebi zarar uğrayan kişinin eski hayatını sürdürebilmesi içindir. Bunar bize hükmeden Kanunlar ve bunları nerede ne zaman ve hangi fıkrasını kullanacağınız size kalmış. Tabiki bunlar ana unsurlar daha neler var neler.

Üye
    ali711 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale

ali711

ewet mutuner bnıde cok sıgorta sırketı aradı bna 90 mılyr para verrız dagada fzlasını alaman dedıler oysa ben sımdı 300 mılyra kadar yukseldı dawam ve yazl faızı ıslıyo su anda tek yaptıgım guvenılır bı awukata wekalet vermek olduu

Üye
    Osman GÜL Avatarı

Gerçek Adı
    Osman GÜL
    Son Giriş
    25.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya

Osman GÜL

Asla reklam diil maksadım burada 10 larca kişiye yardım ettim tek kuruş almadım almamda. Adını vermicem soy ismi Arabacı Avukat arkadaşım var can yoldaşı daha doğrusu onunla hep bilgi paylaşırız. Daha dün bi tanesinin parası geldi beş kuruş talep etmedim. Zamanında düşünemezken sigortadan paramı almak için yardım edeceğini söyleyip o paranın yarısını elimden almak adına imza attırmak isteyenler oldu. Bilemez hiç kimse anlayamayaz yaşamadıktan sonra bütün bunları. Ticaret vaya diyer hususlar tamam ama insanın sakat kalmasından ölmesinden birlierinin rant sağlamaya çalışması kadar mide bulandıran birşey olamaz bence.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    izmir

kazazede

Osman GÜL;

agzına sağlık kardeşim,
    buralarda iki kelime öğrenipte ben bu konularda uzmanım diye dolaşan , başkalarının sakatlığından nasıl para kazanırım diye düşünen bir sürü insan var, benimde baştan beri mücadelem bu, tüm bu forumdaki mesajlarımı okuyanlar bilirler,
    forumlar bilgi paylaşımı için vardırlar, bazıları forumları reklam yeri olarak algılıyorlar,

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    12.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

hasar.destek

Sayin arkadaslar burada ici bos ama kalabalik kelimelere gerek yok.bahsetmis oldugunuz dosyalarda tazminatlarinizin sonuclandigini iddaa ediyorsunuz ya bizlere yani formdaki tum kisilere iddaa etmis oldugunuz tazminat miktarlarini gosteren mahkeme kararlarinizi ve bu kararlarin verilmis oldugu dosya numaralarinizi burada buyrun paylasin. ve bunlarada hangi avukatlarla calistiginizi ne kadar hizmet bedeli odediginizi ve ne kadar zaman surdugunu durust bir sekilde yazin.

bahsetmis oldugunuz ve iddaa ettiginiz police limitlerinin asimlarida kesinlikle dogru degildir.

sigorta ust limiti oder arti yasal faizlerini oder, yasal faizlerin odenmesi police limitlerinin artmasi degildir. bizim sirket olarak anlamadigimiz ise 24 saat bu sitenin basinda durarak magdurlara yardim talebi altinda avukatlara yonlendirip o magdurlar uzerinden gizlice prim aldiginizi bilmemize ragmen kendinizi masum gostermeye calismaniz.

sayin kazazede hatirlatiriz ki ozel mesajlarla formdaki kaza geciren kisileri anlasmis oldugunuz avukatiniza yonlendirdiginizi soylemistim. lutfen siz ve diger arkadaslar iddaa ettiklerinizi belgelerle burada paylasin.
    bahsetmis oldugumuz gibi sozlu danismanlik hizmetlerimiz ucretsizdir. dosya yurutme islemini aldigimiz an itibari ile hizmet bedellerimiz turkiye stardartlarina gore en dusuk rakamdadir. hic kimseyi gizli yollarla kandirarak hizmet bedeli almiyor, hizmet bedeli aldigimizida kimseden saklamiyoruz. keske bu durustlugu sizlerde gosterebilseniz.

soyleyeceklerimiz simdilik bu kadardir.hayatinizda basarilar dileriz.

Üye
    Osman GÜL Avatarı

Gerçek Adı
    Osman GÜL
    Son Giriş
    25.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya

Osman GÜL

Avukatlarınıza söyleyin verdiğim dosya numarasına bakıversinler bi zahmet Akşehir Asliye Hukuk 2007/583 diyer ofisime geçemedim oradan İlamın tamamını burada paylaşacağım. Ayrıca Akşehir Ağır Ceza 2014/31 E sayılı derdest dosyayada baksınlar. Yargılananın Avukat olduğunu ve Avukatın kendisine 2 Avukat tutmuş olduğunu görebilirler belki. Bu konuda sırtımdan fazla para kazanmaya çalışan 2. avukattır bu kişi 1. sinin sonu gibi bununda sonu geldi İnşallah. Uyguladığınız ücetin standartlara göre en düşük ücret olduğunu belirtiyorsunuz. Sigortadan sigortanın hesaplayıp verdiği parayı kabul edip almak insanın toplamda 1 gününü alır. Burada 2 kelime öğrenip efkan kesmiyoruz yaşadığımız olayları anlatıyoruz. Öğrenmenin bi kaç farklı yolu var bunlardan en etkilisi yaşamak biraz saygılı olun. İnsanların sırtından saltanatlar kuranların ekmeğine bal sürmeyin.

Harika anlatmışsın kardeşim ellerine sağlık şunu eklemek isterim. Sigorta şirketleri tazminat ödemeden önce size bir belge imzalatmak istiyor.
    Belgede onları ibra ettiğiniz, dava hakkınızı onlara devir ve temlik ettiğiniz yazıyor bu belgeyi asla imzalamayın. Size paranızı 8 iş günü içerisinde ödemek zorundalar bunu yapmazlarsa Hazine Müsteşarlığı sigorta işleri bölümüne yazılı bir şikayet dilekçesi gönderin. Telefonla arayıp oradan neler yapabileceğiniz hakkında bilgide alabilirsiniz.
    Burada uzman varsa buda o kazayı geçirip hayatı tamamen yada kısmen biten insandır. Bu insanlara yardım vaadiyle yaklaşıp onun bilgisizliğinden yada o anki zor durumundan istifade edip bozulan vücut bütünlüğünden, kaybolan hayatından menfaat sağlamaya çalışan hadsizler diil.

Ayrıca; Sigortadan para almakta uzman arkadaşlara sesleniyorum. Alma Mazlumun ahını çıkar aheste aheste.

Üye
    ELİF34 Avatarı

Son Giriş
    28.01-2015
    Saat
    09:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul

ELİF34

merhaba,
    evet tazminat alabilirler dava bitmeden

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    12.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

hasar.destek

Sayin osman gul
    Bu son ihtarimiz haddinizi bilin kelimelerinizi secerek kullanin.bizi kimseyle karistirmayin bu oyunlarida artik birakin oncelikle dava kararlarini paylasin sonra bizden istediginiz belgeler varsa biz size sunalim .yine soyluyorum magdurlari kandirarak uzerlerinden menfat saglamiyoruz hizmet bedelimizi soyluyoruz.aldiklari tekliflerin uzerinde dosyalarini sonuclayamazsak ucret almiyoruz bukadarda iddialiyiz sen once sozunun eri ol belgeni paylas sonrada ben bu soylediklerimi sana belge ile ispatlayayim .daha fazla bu siteyi mesgul etme bizide mesgul etmeki bizde burada bilgi almak isteyenlerin sorularini cevaplayalim .bir sorunun varsa 05322519834 bu numaradan bize ulasabilirsin
    Tum forumdaki arkadaslara verdigimiz rahatsizliktan dolayi ozurlerimizi sunariz

Üye
    yurdumhasar Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    14.09-2014
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    aydin

yurdumhasar

Kazazede kardesim sen iyi yazmissin ama sen dedigin alinabilir kolay dosyalar ,isin icinden cikilmayan o kadar dosya varki biz bile devamli yapmamiza ragmen ugrasiyoruz ,senin zamaninda basitti simdi zorlasti hersey

Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    20.11-2016
    Saat
    21:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul

enes75

SLM arkadaşlar,ben bu tazminat konusunda açılmış bütün mesajları okudum ama BAKICI TAZMİNATını sigortadan alan bir kişinin mesajına rastlamadım,ya bu trafik kazasında AĞIR YARALANAN tek kişi benmiyim bir tek ben araştırıyorum bu forumda bakıcı tazminatını başka kimse yokmu bakıcı tazminatını alan,veya alacak kişiler?

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    12.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

hasar.destek

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayin enes bey.Bakici tazminatinin alinabilmesi icin gerekli sartlar uygun mu oncelikle bunun belirlenmesi gerekir.eger uygunsa bakici tazminatlarinizi alabilmeniz icin kesinlikle dava acilmasi gerekmektedir.

Hasar tespit ve destek merkezi

Sayfa 40 / 83 İlkİlk ... 3036373839404142434450 ... SonSon

Başlığın Etiketleri