1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 38 / 83 İlkİlk ... 2834353637383940414248 ... SonSon
Toplam 1242 mesajın 556-570 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sonrdemr Avatarı

Son Giriş
    03.06-2015
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

sonrdemr

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yazı kurallarına uygun olarak yazsan ne bu Caps Lock'la bi ilişkin mi var kopamıyorsun

sergeç

arkadaşlar hepinize merhaba ben daha öncede yazzmıştım benim çocuk okul bahçesinde trafik kazası geçirdi mahkemeye verdik çocuğa hastanede verlen raporda derin venöz yetmezliği dendi artı bir sürü şey yazıp raporu adliş tıpa gönderdiler adli tıp yüzde 5.1 işgücü kaybı yazmışlar benim anlamadıgim hastanede çocuğun engerlli rapor oranı yüzde 20 iken neden adli tıp oranı düşürmüş bir farklılıklmı var bizim raporlar bilirkişiye gitti ne kadar bir tazminat çıkar kaza2011 kasımda oldu çocuğun yaşı 13 dü asli suc şöföre verilmiş cevaplarsınız sevbinirim

Üye
    nofx Avatarı

Son Giriş
    01.08-2014
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    Aydin

nofx İzlemem gereken yol

Merhaba oncelikle herkese gecmis olsun ve en kisa zamanda iyilesmeniz dilegiyle. Ailem gecen hafta trafik kazasi yapti izlemem gereken yolu tam olarak bilmiyorum bu konuya biraz goz gezdirdim umarim yardimci olabilirsiniz. Ailemden 4 kisi (biri 8 aylik hamile) aractaydi hepsi de yaralandi 2 sinde kiriklar var ve biri ameliyat olacak. Psikolojik olarak cokmus durumdayiz. Kaza raporu elimize gecti ve karsi taraf asli kusurlu bizde ise herhangi bir kusur cikmadi, zaten karsi taraf kusuru u kabul etti ve sikayetci bile olmadilar. Su an icin karsi tarafin policesi elimde bi sigortayla anlasmali bir oto tamir firmasiyla gorustum gerekli belgeleri toplayip getir karsi tarafin sigorta policesinden 26800 tl arac icin odeme alirsin dendi ama martta bitmis olan 41000 tl kaskoyu araci satacagim icin yaptirmamistim geri kalani kisiden rucuu edersiniz dendi. Tazminat davasi acmak istiyoruz avukatlami anlasalim yoksa konunun basinda anlattiginiz gibi raporlari toplayip kendimiz mi dava acalim, tazminat miktarini nasil belieyecegiz. Lutfen yardim edin, hic sucumuz yokken hayatimizi mahvettiler. Bizim basimiza geldi baskasinin hayatina kastetmesinler...

Üye
    sonrdemr Avatarı

Son Giriş
    03.06-2015
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

sonrdemr

Öncelik çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin bu konuda sizde kendi çapınızda çalışmalar yapabilirsiniz fakat hiç bir sigrota danışmanlık firmasını araya koymadan ama bunun sonucunda alıcağınız cevaplar sizin sorularınızı susturabilir..Ama bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen mesaj atınız bana bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederim sizi zaten sigorta şirketleri arayacaktır..lütfen herhangi bi işlem yapmadan önce sadece bilgi edinin sonu hüsran olabilir tekrar geçmiş olsun..06.12.2013 yılında trafik kazası geçirdi şu an bi sigorta danışmanlık firmasıyla görüşme aşamasındayım şartları olumlu ve mantıklı geldi ilerleyen günlerimizde vekalet vereceğim gerekli işlemler için başlayacaklar..

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    izmir

kazazede

arkadaşlar bir daha yazıyorum,
    sadece sigorta şirketinden anlaşma yoluyla tazminatınızı almak istiyorsanız bu işi aracı olmadan kendiniz halledebilirsiniz, yok eğer kazayla ilgili karşı tarafa dava açmayı düşünüyorsanız mutlaka vakit kaybetmeden bir avukatla hareket edin, sigorta şirketinide davaya dahil edin temerrüde düşürün.
    adı üstünde danışmanlık şirketi sadece sana yapacağın işlemleri söyleyecektir.

Üye
    halilmtl Avatarı

Gerçek Adı
    Halil MUTLU
    Son Giriş
    05.08-2014
    Saat
    00:34
    Yaşadığı Yer
    bursa

halilmtl

Merhabalar. Bir konuda danışmak istiyordum. Ben 2010 yılında trafik kazası geçirdim. Kaza tek taraflı kaza ve ben yolcuydum. Arabayı kullanan kazada rahmetli oldu, uyudu diye tahmin ediyorum. İş seyahatindeydik. Benim bu durumda trafik sigortasından tazminat alma şansım olurmu yada durumum nedir nereye başvurmam gerekiyor? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Kazada iki ayağımın tarak kemiklerinde parçalı kırık vardı ve kalçamda krıık vardı, 2 ay kadar hiç kalkmadan yattım , sonrasında dafizik tedavi süreci başladı.daha sonra da çalıştığım işten ayrıldım 1 seneden fazla çalışamadım. Şimdiden teşekkürler.

ibrahim arslan

geçmiş olsun halil kardeş eğer sakatlığın varsa aracın sigortasından tazminat hakkın vardır.ilk yapman gereken sağlık kurulu olan bir hastaneden özür oranını belirten bir rapor alacaksın kendin işlemi biliyorsan kendin yap yok bilmem diyorsanda paranı erken almak istiyorsan bu işlemleri takip eden arkadaşlar var onlara yönel yok ben paramı geç almak istiyorum git her hangi bir avukata ver vekaleti işin yoksa yıllarca inşallah önümüzdeki mahkeme paranı alırız sözünü çok duyarsın. kazada vefat eden sürücününde tazminat hakkı vardır eğer geride kalan eş devir sahibi değilse sürücünün ailesini tanıyorsan benimle irtibata geçmesini sağla gereken neyse en kısa sürede işi bilenlerle çözüme götürelim selamlar tekrar geçmiş olsun kardeş

Üye
    Kral01 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    27.05-2016
    Saat
    17:22
    Yaşadığı Yer
    adana

Kral01

Sn Kazazede trafik tazminatını kısaca tam sonuç vermese de yakın verecek basit bir hesaplama yöntemi var mı?
    Ercan Erdem tablosundan bir şey anlamıyoruz.

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    12.10-2016
    Saat
    16:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul

hasar.destek

sayın diver16 bu forumda birçok kez kazazede ve kazazede yakınlarına anlatmak istediğimiz fakat anlatamadığımız olay sizin başınıza gelmiş bulunmakta.Sigortadan tazminat almanız için 3...5 tane evrak göndermeniz yeterli değildir.Bu yönlendirmeler yüzünden birçok kişi tekrar mağdur olmaktadır.ibranamelerinizi imzalamadıysanız evrakların 1 nüshasıni tarafımızı göndererek gercek tazminat rakamınızı hesaplatarak tazminatınızı hesabınıza yatırılmasınızı sağlayabiliriz.diğer sorularınız için ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsiniz.0850 455 3 112 nolu yada 0532 151 98 34 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz.

umutbyr

20 nisan 2010 da trafik kazası geçirdim araçta yolcu olarak bulunuyordum ve femur kırığım vardı 2 ameliyat oldum platin takıldı ve 1 hafta önce trafik sigortası aradı beni aacaba gerçekten bir tazminat almam mümkün mü dava zaman asımına uğrar mı eğer dava açılıyorsa ne kadar süre içinde tamamlanır şimdidien teşşekkür ederim.

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    12.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

hasar.destek

Umut bey tazminat alma hakkınız var.İşlemlerin tamamlanması ve paranızın hesabinıza yatması kısa sürede olucaktır.Gerekli bilgileri ; yaş,çalışıyorsanız kaza yaptığınız aya ait maaş bordrosu,ve heyet raporunuzun sonucu gibi bilgilerle aktüerya yapılıp hesabınıza yatıcak parayı sizlere sunabiliriz.

Üye
    SHAKİR Avatarı

Gerçek Adı
    kadir şimsek
    Son Giriş
    18.09-2014
    Saat
    00:32
    Yaşadığı Yer
    istanbul

SHAKİR

Herkese mrba..
    Ben polis memuruyum.30 yasindayim..2013 un 11.ayinda gorev basindayken karsi yonden gelen aracin seridime tecavuz etmesi sonucu heriki el bileklerimde parcali kiriklar olustu.suanda kalici hasar mevcut.yaptigim incelemelerde yuzde yirmi gibi bi sonuc alicagimi dusunuorum..kaza yaptigim sahis alkollu ve yuzde yuz kusurlu bulundu..
    Sigortaya kendim baasvurdugumda nekadar bi ucret talep ederler.karsi tarafin alkollu olmasi bu ucrette bi etkisi okurmu.en nihayetinde sigirta bana odedigi miktari karsi taraftan rucu edicek
    Evtaklari teslim ettikten sonra nekadar surede islemler biter.
    Ilgilenenlere simdiden tesekkurler...

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    izmir

kazazede

geçmiş olsun SHAKİR

sigortaya kendin başvurdugunda kim senden ücret talep edecek anlayamadım, alkollü olması senin için sorun teşkil etmez, bu konunun ilk mesajında yazdığım şekilde hareket et, evraklarını ve maluliyet raporunu al, sigortaya gönder, eksik evrağın yoksa 1 ay gibi bir sürede tazminatını alırsın, eğer dediğin gibi % 20 civarında bir rapor alırsan bayağı iyi bir tazminat alırsın, ayrıca görev başında olduğu için kaza kurumundan nakdi tazminat hakkın var, ayrıca polis sandığına ortak isen ordanda tazminat hakkın var.
    tüm bunları kendin takip edebilirsin,
    Konu kazazede tarafından değiştirilmiştir (21.08-2014 Saat 10:14 ).

Üye
    osman8080 Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    22.08-2014
    Saat
    18:49
    Yaşadığı Yer
    osmaniye

osman8080

mrb kazazede sana ulaşmak için çok çaba sarfettim bana yardımcı olur musun bi kaç soru sorsam

Üye
    hasar.destek Avatarı

Gerçek Adı
    hasardestek
    Son Giriş
    12.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

hasar.destek

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hasar tespit ve destek merkezi danışmanları oluşan kazalardaki mağduriyetleriniz hakkında merak ettiğiniz tüm konuları cevaplıyor.Bizlere danışma hatlarımızdan dilerseniz de forumdan ulaşabilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz.

7/24 ücretsiz danışma hattımız ve irtibat numaralarımız: 08504553112-0532 151 98 34

Sayfa 38 / 83 İlkİlk ... 2834353637383940414248 ... SonSon

Başlığın Etiketleri