Sayfa 3 / 83 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
Toplam 1244 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

bymoruk

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim bir tanıdığım otobanda bisiklet ile giderken kamyon carpması sonucu vefat etti buda alabilirmi tazminat

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38

saww

Bilirkişi raporu alabilir derse alır.
    Mahkeme bizim alabilir dememizi kale almaz.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:15
    Yaşadığı Yer
    izmir

kazazede

bymoruk;

trafik kaza tutanagında kusur oranları bellidir.kusur oranlarına göre eğer kusurun tamamı tanıdığınızda değilse geride kalan mirascıları destekten yoksun kalma tazminatı alabilirler.
    kaza tutanağına bak ona göre yönlendirelim.

Üye
    danışman Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet emir
    Son Giriş
    01.10-2012
    Saat
    13:42
    Yaşadığı Yer
    bayburt

danışman

arkadaşım burasının reklam yapılacak yer olmadıgını bende biliyorum vede reklam yapmıyorum. sadece birilerine yardım etmeye çalışıyorum. birde bu işten para kazandıgımı kim söyledi size.. ben öyle birşey yazdıgımı hatırlamıyorum. senin de bir sıkıntın varsa hukuki açıdan ara ücretsiz yardımcı olurum. birde hiç birzaman tanımadıgın kişiler hakkında ön yargılı olma. aksi halde Allah ın huzurun da hesabını veremezsin.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

kazazede

madem para kazanma peşinde değilsin , yaz o zaman bildiklerini buraya arkadaşım.neden telefon numaranı yazıyorsun.yaz buraya ,madem hayır yapmak istiyorsun işte sana imkan.bildiğin ne varsa yaz hep beraber faydalanalım.
    forumların amacı budur.bilgi paylaşmaktır.bilgi paylaştıkça değerlenir.
    ben her yerde hesabımı veririm korkma sen, eğer yazdıklaın gerçekse yani para kazanma derdinde değilsen ,al sana meydan yaz yazabildiğin kadar danışman efendi...

Üye
    danışman Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet emir
    Son Giriş
    01.10-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bayburt

danışman

bak mustafa arkadasım bu iş öle buraya iki satır yazı yazmakla olmaz. sende çok iyi biliyosunki bu konu çok fazla detaylı yazmaya kalksam günler alır. benim telefon numaramı vermemdeki maksat. kazazede drumunu açıkça bana anlatsın bende ona hazırlaması gereken evrakları ve izlemesi gereken yolu detaylı bir şekilde anlatayım. sen takmışsın kafayı işin maddi boyutuna,reklamına. yine söylüyorum seninde bir sıkıntın varsa beni arayabilirsin. şayet bir sıkıntın yoksa bırakta birilerine bir faydamız dokunsun.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

kazazede

))))
    sizi gayet iyi anlıyorum.mutlaka bu işin eğitimini almışsındır.hukuki yardımdan bahsettiğine göre hukuk fakültesi mezunusundur.
    inan bi sıkıntım yok olsa ilk arayacağım kişi sensin)))

Üye
    ahmetdemir Avatarı

Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

ahmetdemir

kazazede arkadaşım bende kendim işin peşine düştüm ve tazminatımı aldım yanlız burada enönemli olay zaman aşımı raporu aldıktan sonra 2 yıl zaman aşımı süresi var ona dikkat etmek lazım...

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

kazazede

evet ahmet arkadaşım
    buradaki mücadelemizde mağdur olan arkadaşların çektikleri acılrdan başkaları faydalanmasın diye.çok karışık değilse olay mutlaka herkes kendisi halledebilir.karışıksa eğer mutlaka yasal yollara başvurarak bir avukatdan hukuki yardım almaları doğru olandır.

Üye
    danışman Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet emir
    Son Giriş
    01.10-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bayburt

danışman

mustafa bey hem bir avukattan hukuki yardım alınmalıdır diyosunuz hemde bize burada iftira atarak karalama politikası uyguluyosunuz. sizi anlamak gerçekten zor.

sergeç

kazazede kardeşim benim çocogğa 6 ay önce okul bahcesinde çöp arabası iki ayağından geçti kazadan sonra 2 ay yattı kaza sonrası avukata davayı verdim ben sigorta şirketinden çocuktaki malülüyete göre para alacağimızı söyledim avukat öyle birşey yok kaza sonrası çocukta lenf ödem hastalıği olştu a vukat sigortaya dava açmamış benim ne yapmam gerekir

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

kazazede

kaza tutanağı nasıldı
    çöp arabasının kusur oranı nasıldı

sergeç

kaza tutanağı yok sadece kazanın krokisi var kaza çöp arabası çöpü ladıktan sonra çocuk otururken ayakları üzrinden direksiyonun olduğu ön teker geçiyor

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

kazazede

arkadaşım yaralanmadan sonra polis tutanak tutmadımı.ceza davası açılmadımı.yaralanma olduğu için kamu davası açılmıştır.ceza davasında kusur oranları kesinleşir.kusur oranı kesinleşince duruma göre sigortaya müracat ederek tazminat alınır.tazminat alabilmek için öncelikle çöp kamyonunun kusurlu olması gerekir ve çoçuğunuzda maluliyet oluşması gerekir.maluliyet tesbiti için tam teşekküllü kamu hastanesinden durum tesbit raporu alacaksınız.
    sigorta şirketi sadece maddi tazminatı öder.manevi tazminat isteyecekseniz şöförden kamyonun ruhsat sahibinden şikayetçi olacaksınız.

sergeç

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ceza davası henüz açımadı ve polis tutanak tutmadı acil vaka olduğu için sadece kazanın krokisi var sigortadan tazminat alabilmek için ne kadar süre geçmesi gerekir bizim ceza davasının açılmasına daha 6 ay var şöföre ve belediyeye tazminat davası açıldı sen sigortadan manevi tazminat değil maddi tazminat isteyeceksin diyorsun bu durumda biz sigorta şirketinden malül olduğu zaman para istemiyecekmiyiz

Sayfa 3 / 83 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Başlığın Etiketleri