Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ismailgb Avatarı

Son Giriş
    05.08-2016
    Saat
    10:23
    Yaşadığı Yer
    Afyon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Esim trafik kazasi gecirdi.rapor %43 .tazminat icin bir sirketle anlastik..kendi trafik sigortamiz 78000 karsi sigortadan 41000 lira aldik.ben sunu merak ediyorum.bu aldigim paralarla alakali simdiye kadar tum evraklari istiyorum ama vermiyorlar..alma hakkim varmi..cevaplarsanjz sevinirim

Üye
    timaf42 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    12:34
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sigorta şirketinden bir örneğini talep edebilirsiniz,olumsuz bir cevap ile karşılaşırsanız kazayı yapmış olduğunuz il veya ilçedeki adliyeden trafik kazasının tüm evraklarını temin edebilirsiniz.Geçmiş olsun

Üye
    AnalizHukuk Avatarı

Son Giriş
    07.01-2017
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayın İsmailgb,
    Tazminat talebinizle ilgili olarak ilgili sigorta şirketinde hasar dosyası açıldığından tüm evraklarınız ilgili sigorta şirketince muhafaza edilmekte olup, talep halinde ilgili sigorta şirketi tarafınıza evrakların bir örneğini vermekle yükümlüdür. Başvurunuzu yazılı olarak yapın ve dilekçenizin altına talebinizin yerine getirilmemesi halinde Hazine Müsteşarlığına sorumlular hakkında şikayette bulunacağınızı yazın.

Saygılarımla