+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Merdiven inip çıkma cihazının fiyatları nedir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

dmx11 Merdiven inip çıkma cihazının fiyatları nedir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    s.a Arkadaşlar
    merdiven iniip çıkma cihazlarında akülü cıhazlar akülü sandalye fiyatları el yakıo. o yüzden aparat fiyatlarını ve SNS-C MAX cihazının fiyatını bilen var mı?
    arkadaşlar bunları kullanan varsa onlarda memnun mu? yardımcı olursa sevinirim.... çünkü böyle cihaza çok ihtiyacım var.
    şimdiden teşekkürler..

- Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

xxxman

böyle bişeyden yeni haberim oldu fiyatları ise baya bi uçuk 10binler civarında onda da refakatçili yani kendi başına inip çıkamıyorsun refakatçi güç kullanmıcak ama başında beklicek sctorlar bile 3 4 binden akülü tekerlekli sandalyeler aynen öyle en düşükleri bide fiyatlara bakınca engelli tedavisinin neden yapılmadığını kök hücre veya değişik yöntemlerin neden yavaş işlediğini daha iyi anlıyorum vurun abalıya seve seve almazsanız s.ke s.ke alacaksınız tedavi çıkarsa bu ürünleri kim alacak bu ürünler bu fiyata satılırken tedaviyi unuttum ben

blue_41

kardeşim öncelikle geçmiş olsun sana,bende bir adet c-max cihazı var,ve daha koltuğuna bile oturmadım,çünkü evimi taşımıştım o cihaz bana geldiğinde,ve daha koltuğuna bile oturmadım,kullanışı açısından soruyor isen bence çok kullanışlı ve güçlü bir alet,bir sorun yaşamazsın çıkıp inerken,ve fiyatları ise gerçekten sözedildiği kadar var,ben 12000 tl.ye aldım.eğer sen ilgileniyorsan hala ve alamadıysan sana çok uygun bir fiyata verebilirim,yarı fiyatından daha az...

Üye
    Gerçek Adı
    Nihat AKARDENİZ
    Son Giriş
    26.06-2012
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Mersin/Silifke

eren_27

kardeş öncelikle geçmiş olsun elimde bir iki deneme haricinde neredeyse hiç kullanılmamış işinize yarayacağını düşündüğüm merdiven inme çıkma cihazı var cihazı görmek istersen gitti gidiyor ve sahibinden.com da yayınladım ayrıca aşağıdaki linkten nasıl çalıştığı ile ilgili ve video mevcut incelebilirsiniz 5063819824

Ayrıca: merdiven inme-çıkma cihazı

Zaur

Selam, evet bu ürünler6.000 avrodan başlıyor, benim beyendiyim birkaç tanesin paylaşıyorum.

Engelliler üçün daha fazlası bu adrestedir: Giriş Yap | Facebook

Burada da aküsüz olanlarıdır:

Karşıyakalı

Merhaba kardeşim,
    Biz oğlumun ittirmeli tekerlekli sandalyesine sanıyorum 2007 de Scalamobil IQ markalı bir merdiven inip çıkan kendinden akülü bir cihaz aldık ve şimdiye kadar hiç sorunsuz kullanmaktayız maaşallah. Bu cihaz sandalyenin altına monte oluyor ve gerektiğinde 5 sn. içinde metal klipslerini alet kullanmadan komple elle çıkartabiliyorsun da. Fiatı o sıralar 11.500-12.000TL.idi. 4-5 günde bir şarj etmek gerekiyor. Aküsü azalınca yeşil ışığı yanıp sönerek uyarı yapıyor. 2saatte akü doluyor. Merdiven inerken ve çıkarken çok seri çalışıyor,kullanım hızı ayarı var. Önceleri ilk aldığımızda düşük hızda kullanarak cihazın huyunu öğrendikten sonra süratini arttırdık. Mükemmel özelliklerde imal edilmiş bir cihaz, basamak bittiğinde fren tertibatı var, arkadan sizi indiren kişi istemeden de olsa basamaktan sizi aşağı basamağa kaçıramaz. Cihaz önündeki küçük tekerlekler boşluğa çıktığı anda müthiş frenleme yaparak duruyor. Sizi indiren kişi sol baş parmağını kullanarak bir düğmeye basınca cihaz çalışıp bir basamak inince otomatik duruyor. Tekrar parmağını basınca tekrar çalışarak işlevine devam ediyor. Bu cihazı you tube da stairclimber scalamobil yazdığınızda videodan izleyebilirsiniz. Bu cihazı biz devlet hastanesinden aldığımız gerekli anahtar kelimelerin kullanıldığı bir sağlık raporuyla Emekli Sandığı ödemesiyle hiç katkı yapmadan alabilmiştik...Sosyal güvencen varsa hiç düşünmeden ve ödeme yapmadan da bu harika İsviçre malını alabilirsin kardeşim.

ka_rakartal

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    videolardan staırmax modelini nerden satın alabilirim bilgisi olan var mı ? harika bir cihaz gibi görünüyor

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye