+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
Yatalak hasta için ev tipi tekerlekli sandalye tavsiyeleriniz..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

müzik Yatalak hasta için ev tipi tekerlekli sandalye tavsiyeleriniz..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Arkadaşlar merhaba,
    Yaşlı yatalak hastamız var. Hiç yürümüyor. Oturur pozisyonda uzun süre durabilir mi, emin değilim. Kucağımıza aldığımızda da korkuyor, bağırıyor. İstiyorum ki, en azından evin içinde salona, yazın balkona getirelim. Belki biraz dışarı çıkaralım. tekerlekli sandalyeyi kendi sürmesi mümkün değil. Bize göre bir tekerlekli sandalye tavsiye edebilir misiniz? Bir de evde 1 basamak var, oradan indirmesi çok zor olmayan bir sandalye arıyoruz.
    Teşekkür ederim.

efekt

merhaba, biz bi arkadaşımız yatalak cok az kalka biliyormus felç desek daha dogru... onun için bi tekerlekli sandalye almıştı ailesi... evde kullanabilmesi için buyuk tekerlerin cıkabildiği, aliminyum...ayrıca frenleri var arkadan iten için, ayrıca banyoda da kullanabilmesi için kollarını koydugu yerlerin cıkarılarak sandalyeye dönüşebiliyor.. arkaya aşmasını önlemek için ayrıca buyuk tekerlerin altında hatırladıgım kadarıyla yere dogru destekler var... fiyatıda cok uygun... normalde bu özelliklerin biri yada ikisi olanlar 1000tl ve üstü gibi fiyat cekenleri biliyorum... sandalyeyi aldıkları zaman 400 yada 450 den pazarlıkla 350 e almışlar.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

müzik

efekt, teşekkür ederim. Ben de medikale gittim ama çeşit çeşit sandalye var bir de katalogdan gösteriyor. Hangisini istersek getirecek. Fiyatlar da dediğiniz gibi 1000 küsür liraya kadar var.

nova, sizin kendi ilanınız mı? Şimdi bizim hastamızın ağırlığı 40 kg kadar ve kolları bacakları çok zayıf. bu sandalyeye oturabilir mi sizce? Altına arkasına yastık koysak? Bir de ben Kocaeli'ndeyim kargo tahmini ne kadar olur?

c555

aynısını kullanıyorum çok memnunum

imcmedikal

Untitled

Fiyatlar: 150,00-700,00-TL arasındadır.

kraliçee

merhaba müzik bi arkadaşım için araştırırken manuel sandalyelerde 150 den başlayan fiyatları gördük ve o zaman çok şaşırmıştık imc medikale baktınmı hiç fazla özellikli olmayan bi sandalye 150 tl özellik arttıkça fiyatlar yükseliyo ama 650 700 civarına çıkıyodu en fazla biz baktığımızda internetten bi bak istersen eminim senin işine yarıcak bi sandalye bulursun orda yardımcı olabildiysem çok sevinirim hoşcakal

OturanBoğa

Özellikle benim gibi iri olanlar ile boyun kontrolü zor olup sık sık uzanmak ihtiyacı hissedenler için Sunrüce 4001 modelini öneriririm. Ürün Türkiye'de birkaç yerde var (Taktim Medikal, Sinaps Group, Teknik Çelik)

- Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

nova

ucuzunu buldum:
    Özgür Bedenler

fikri

Arkadaşım hastanız eğer oturmaktan veya tekerlekli sandalyeden korkuyorsa öncelikle bi rehabilitasyon merkezinde tedavi ettirip sandalyeye alıştırın. Burda size en uygun sandalyeyi önereceklerdir. Burdan ve devlet hastahanesinden alıcanız raporla sgk ya başvurursanız ordan sandalyede alabilirsiniz. Ama tercihiniz kendiniz almaksa bu rehabilitasyon merkezinin tavsiyesi ile en uygun sandalyeyi alabilirsiniz.

OturanBoğa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Yok novam, benimki ile o önerdiğin arasındaki fark o kadar çok ki... Şeklen benziyor desek yeridir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye