+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Müthiş dengeli merdiven de çıkabilen tekerlekli sandalye
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

alperencsm Müthiş dengeli merdiven de çıkabilen tekerlekli sandalye

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    ya bunlar hakkında bilgisi olan var mı? int de aradım bulamadım... bu forumda var fakat nedir ne degildir bilgi verilmemiş.... resmen hayallerimi süsleyen araba, fiyatı hiç sormuyorum duymak istemiyorum :lol:

KUZEY

evet ben kisisel olarak sormustum bunu 25 bin sterling demislerdi 30 bin eurodan
    fazla )

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

alperencsm

Kuzey abii müthiş bişii yaa... Düşünsene kaldırım çıkacan , iki kişi aramaktan kurtuluon.. Engelleri kaldırmak tam anlamı ile bu arabayı tarif ediyor.. Yaa benım arkadaşları bel fıtığı ettim yaa arabayı kaldırıp indirmekten.... Müthiş bi denge yaa.. Helal olsun mühendisine...

Kuzey abi fiyatını yazman deöiştim yaa , umutlarım yıkıldıı
    AMA ÇOK ABARTIYORLAR YAA , KAR GÖZLERİNİ BÜRÜMEMELİ BU KADAR... BİRZ İNSAFLI OLMALILAR 30000

yamuradam82

çok güzelde bunların şarjı çok az gidiyo normallere göre bildiğim

togragrupmedikal

Merhaba arkadaşlar
    bu linkteki ürün isterseniz akülü sandalye
    isterseniz merdiven çıkaran bir sandalye halini alabiliyor

alperencsm

bu koydugunuz linkdeki ürün hakkında daha ayrıntılı bilgiye nasıl sahip oluruz.. verdiğiniz site ingilizce.. don't speak english

KUZEY

ticaret isin icine girince engelli engelsiz dagci bayirci kimseyi dinlemiyorlar
    turkiyede kac milyon engelli var dunyada onlarca milyon degilmi maksat dert
    para kazanmaktir gerisi teferuattir onlar icin...

alperen ) ben sandalye ureten firmaya bunu sordugumda ilk defa siz sordunuz
    elimizde bir tane var talebi yok demislerdi talebi nasil olsun engellide para ne gezer...

alperencsm

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    niye makul fiyattan satıp sürümden kazanmazlarki, ekonomiden anlamam fakat, bunu engelliye ulastirmanin bir yolu olmali ve bu yolu kolaylaştırmalılar, bu görev her kiminse yapmalı... haklı değilmiyim kuzey abi

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye