Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    atmaca58 Avatarı

Gerçek Adı
    Harun
    Son Giriş
    16.04-2015
    Saat
    13:32
    Yaşadığı Yer
    Sivas

atmaca58 Benzinli scooter ya da akülü scooteri benzinli yapma..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar, sanırım imkansız ama ben yine de sormak istiyorum. bu şarj olayı beni baya bi baydı. acaba elimdeki scooteri benzinliye cevirebilir miyim, ya da bu Scooter lerin benzinlisi imal ediliyo mu? fulya ortopedinin fln üç tekerlekli modelleri var ama onlarda cok büyük.

efe can

arkadaşım senin Scooter in aküsü kaç km gidiyor??

Üye
    atmaca58 Avatarı

Gerçek Adı
    Harun
    Son Giriş
    16.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas

Üye
    sanalcos Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    09.10-2012
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Antalya

sanalcos ben bunu kullaniyorum..bi bak benzinli..

th 68271 alt rabbit50 122 1152lo - Benzinli scooter ya da akülü scooteri benzinli yapma..?

Üye
    EFE ELEKTROMEKANİK Avatarı

Gerçek Adı
    Muammer Ucuzcu
    Son Giriş
    20.03-2010
    Saat
    17:20
    Yaşadığı Yer
    izmir

EFE ELEKTROMEKANİK

mrb akülü arabalardaki sürat mi size yetmiyo.yoksa akü ile gıdılen yol katetme mesafesimi yetersiz kalıyo bunu aydınlatırsanız memnun olurum ve ona gore de careler bulacagımdan emınim.SANALCOS Hakanın resmı kanunının rapıt modelidir fiyatıda yalmıtorsam 7000-8000 ytl dir
    selamlar.

efe can

süratleri uygunda (15km) dolu bi akü ile katettiği mesafe az geliyor mesele benim scoderde kitabında 50 km yazıyor ama28 km de akü bitiyor servise sorduğumda ise rampalar falan etkiler diolar
    kısacası aküler ile katedilen mesafe az geliyor!!

Üye
    kawasaki Avatarı

Gerçek Adı
    ali kemal cengiz
    Son Giriş
    02.07-2015
    Saat
    01:25
    Yaşadığı Yer
    bodrum

kawasaki

arkadaş lar ben hem motorcuyum hemde of luyum bu resmini koydugunuz kanuni 3 tekerlekli scoterı denedim bizler için hiç uygun bir motor degil aşırı derecede dengesiz ve bir o kadarda kullanışsız bir motor ayrıca ortası boş oldugu için vucut dengenizi korumanız çok zor onun yerine 4 tekerlekli atv leri tavsiye ederim ben kullanıyorum ve çok memnunum. sizlerede tavsiye ederim.

Üye
    sanalcos Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    09.10-2012
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Antalya

sanalcos

hem motorcusun ve hem of..lusun (bu ne demek) ..anlamdim yani..

bi resim koy bakalim senin ..atv ye... geri vitesi varmi mesala...cikmaz yola girince geri vitese atabiliyormusun,,ayaklarini kullanmadan....slm..

Üye
    atmaca58 Avatarı

Gerçek Adı
    Harun
    Son Giriş
    16.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas

atmaca58

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    1561282495 - Benzinli scooter ya da akülü scooteri benzinli yapma..?
    http://www.fulyaortopedi.com/benzin-...-full_u18.html
    bunun fiyatı nedir acep bide baya büyük sanırım sunun bizim akülü Scooter boyutunda olanı cıkmadıki yaa