Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    katrancalı Avatarı

Gerçek Adı
    Ata
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

katrancalı

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bilgisi olan varmı eski aküleri tamir ettirme veya canlandırmak mümkünmü acaba
    akülerin nasıl bitirildiğine bağlı o durum...

normal kullanım sonucu ömürleri bitmişse canlandırılamazlar...

ama sülfatlanmışlarsa ya da uzun süre kullanılmadıkları için tam deşarj olmuşlar ve bu şekilde uzun süre kalmışlarsa özel bir şarj etme yöntemiyle canlandırılabilirler...

bazı gelişmiş şarj aletlerinde "repair" seçeneği oluyor, bu seçenekte normal şarj geriliminden daha yüksek (16 volt) gerilim uygulanıyor... bu özelliği olan bir şarj aletiyle eski aküleri canlandırmayı deneyebilirsin...

Üye
    turkateo Avatarı

Gerçek Adı
    teoman
    Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul

turkateo

Sonnenschein marka 2011 üretimi akünün bu kadar çabuk biteceğini zannetmiyorum,bu kış 9 ay boyunca kullanılmadı ama 2-3 haftada bir şarj edildi.Kullanmaya başladığımda ilk hafta performansı iyiydi sonra full şarj olmasına rağmen 500 metre gidince gösterge birden kırmızıya düşmeye başladı.Sonrasında şarja takınca çabucak şarj olup yine kısa süre kullanınca ful dolu gösterge birden kırmızıya düşmeye başladı.

Üye
    turkateo Avatarı

Gerçek Adı
    teoman
    Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

turkateo

Sonnenschein marka aküler büyük ihtimalle derin şarj durumunda zannediyorum,akü ihtiyacı olupta şansını denemek isteyen birisine ücretsiz vermek istiyorum.Tel:05326472164 direkt arayarak veya whatsapp tan irtibat kurabilirisiniz.

Üye
    Varol Avatarı

Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    17:21
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

Varol Kaliteli Jel Akü markası

Merhabalar...
    Akülü sandalye için kullandıgınız jel akü markalarından hangisi önerirsiniz?

Üye
    turkateo Avatarı

Gerçek Adı
    teoman
    Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

turkateo

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    turkateo said:
    17.10-2016 10:53
    Sonnenschein marka aküler büyük ihtimalle derin şarj durumunda zannediyorum,akü ihtiyacı olupta şansını denemek isteyen birisine ücretsiz vermek istiyorum.Tel:05326472164 direkt arayarak veya whatsapp tan irtibat kurabilirisiniz.

Aküleri verdim

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678