Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:33
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Life

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    BEAT50 gereksiz bir ürün, gerçekten orjinal ve kaliteli bir jel akü olsa hiç bir şeye gerek yok. Bu tür ürünler para tuzağı yoksa aküleri orjinal üstü jel aküye çevirmiyor, yine de şapkadan tavşan çıkarmak isteyenler deneyebilir.

ronaldo7

BEAT50 cihazının işlevine ben de inanmıyorum.Özellikle akü ömrünü 2 kat uzattıgı söyleniyor reklamlarda 10 kat deseydiniz daha inanılır olurdu tavsiye

cihaz 300-400tl satış fiyatı var..o cihaz varsayalım akü ömrünü %20-%30 uzatsın (buna bile inanması zor da) cihazın edecegi tutar taş catlasın 100tl dir

Üye
    unimer.tr Avatarı

Gerçek Adı
    Pera Perla
    Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    12:54
    Yaşadığı Yer
    mersin

unimer.tr

@Life @ronaldo7

BEAT50 yi denediniz mi? yoksa bilmeden mi konuşuyorsunuz....Eğer denemediyseniz deneyenlere bir sorun lütfen..

bunu ögrenmenin en kolay yolu aşagıda.. sorun bir lütfen sallamadan önce
    Bizimle İletişime Geçin. Sorularınız, önerileriniz ve talepleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Belmo müşterilerinin fikirlerini dikkate alır ve çözümler üretir.

129/1 Sokak No:2/C 35050 Bornova, İzmir Türkiye
    T: 0090 232 478 17 15 ⋅ F: 0090 232 478 19 50 ⋅ M: 0090 530 151 10 09
    belmo@belmo.com.tr bilgi@belmo.com.tr
    Facebook'ta BelmoTwitter'da BelmoInstagram'da Belmo

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Life

@unimer.tr Siz bu ürünün üreticisi misiniz yetkili satıcısı mısınız? Ürünün Alman teknolojisi olduğu belirtilmiş ama ne amazon.com da ne de ebay.com gibi evrensel satış sitelerinde satışı yok. Ürün ile ilgili sadece ülkemizde birkaç olumlu yorum var onun dışında ne satışı ne de olumsuz yorumu vb yok nedense.
    Ürünü doğalgaz tasarruf cihazlarına benzettim, onlarda doğalgazda % 50-60 oranında tasarruf ettirdiklerini iddia ediyorlar ama nedense öyle bir tasarruf söz konusu değil.
    Ürünü denemedim, fiyatı çok pahalı ve birde nasıl bir sistemi var ki aküleri ilk günki gibi yapıyor, cihazı bir sefer aldığımızda ömür boyu mu kullanıyoruz? Tabi bir de ürün madem bukadar iyi neden her yerde satışı yok olumlu yorumu yok sadece bir iki yorum dışında tek bir olumsuz bir yorumu yok.

Üye
    unimer.tr Avatarı

Gerçek Adı
    Pera Perla
    Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin

unimer.tr

@Life

1|BEAT50 nin yetkili satıcısı Türkiye'nin Lider üreticisi firması BELMO (İletişim bilgilerini yukarıda verdim, tüm detayları oradan yada onların belirlediği yetkili satış noktalarından edinebilirsin).

2| akülerin neden eskidiğini, neden bu kadar çok para harcandığını biliyor musunuz? (6 ayda bir, yılda bir aküsünü değiştirmek zorunda olanlar var..) Aküler yüzünden şarj cihazları bozulanlar var? Aküleri yüzünden kumanda ve motor sistem arızaları var..?

Şimdi lütfen bir hesap makinesi alın ve 6 ayda,1 yılda ve 2 yılda bir akülerini değiştirmek zorunda olanların bu işe ne kadar para harcamak zorunda olduğunun bir hesabını yapın... üstüne şarj cihazı, kumanda cihazı arızaları ile motor arıza/değişim maliyetlerini ekleyin lütfen..

sonra bir bir düşünün... BEAT50 ucuz mu? yoksa pahalı mı?

Not1: BEAT50 şu anda dünyada 90+ ülkeye ihraç edilen bir ürün
    Not2: amazon yada e-bay'da kaliteli markaları ben görmüyorum, siz?

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Life

@unimer.tr Bigilendirme için teşekkür ederim. Peki Belmo Beat50 ürününe ek olarak engellilerin akü problemini kökten çözmek üzere Jel akülerin mercedesi olarak nitelenen aşağıdaki linkte belirttiğim Sonnenchein firmasının ürettiği uzun ömürlü deep cycle özellikli jel akülerin ya da Amerikan malı MK marka akülerin Türkiye distribütörlüğünü neden almıyor ya da böyle bir planı var mı?

Sealed Lead Acid Batteries, Powersonic, Yuasa, Sonnenschein, Fiamm, Enersys - Sonnenschein Dryfit A500 Series Cyclic GF-Y Range

ronaldo7

BEAT50 den memnun kalmazsak iade edebiliyormuyuz peki.Bu kadar emin konuştuğunuza göre %100 memnuniyet garantisi de verebilmeniz gerek.

1 adet akü için 1 beat50 2 adet için 2 beat50 almamız gerekiyor.tanesi 350tl civarı ki beat50 kullandıgımızın anlamı olması için 5 akü değiştirme zamanı geçmesi lazım tabi bu süre zarfında beat50 bozulmadan kalır mı.gelecekte ne olur bilinmez.fiyatı hiçbir zaman 350tl edecek nitelikte ürün değil benim görüşüm bu fiyatlarda kullanmanın mantıgını anlayamadım

Üye
    unimer.tr Avatarı

Gerçek Adı
    Pera Perla
    Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin

unimer.tr

@RONALDO07,

BEAT50 de %100 para iade garantisi var (MoneyBack Warranty) - 18 ay boyunca memnun kalmadığınız taktirde ürünü iade edebilirsiniz.
    @Life,

Bahsettiğin akü markalarını BELMO neden satmıyor bilmiyorum - bunu kendilerine sormanı öneririm..Ama bu markalarda bu kadar ısrarcı olmadan önce onları bir denemek gerek..

bu akü markalarını satanlar %100 memnuniyet garantisi veriyorlar mı?

Üye
    Ali1453 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    edirne

Ali1453

Şurda baya detaya girilmiş ama kalitesi hakkında fazla bilgim yok açıkcası Jel Akü - Uzun ömürlü Deep Cycle jel aküler

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Life

Link verdiğim aküyü ve mk marka aküyü bizzat kullandım 4-5 yıl süresince güc kaybı olmadan kullanılabiliyor diğer markaları denemedim ama yerli marka yiğit aküyü de denedim tavsiye etmiyorum

ronaldo7

@Life

linkteki ürünü inceledim fiyatı 700-800tl gibi görünüyor araştırabildigim kadarıyla.normal 300tl lik akülerle 2 yıl gidebilsek daha iyi değil mi.fiyat performans olarak pek farkeden birşey yok gibi.

BB 28ah deep cycle akü almıştım gecen sene,daha önceki aynı BB aküleri 3 sene kullandım, gecen sene aldıgım BB akü 9 ayda pert oldu(üretim tarihi de 2 ay olmamıştı.ankarada bulunan distribütörden aldım)

Şu an 1 çift yiğit 40ah jel aküyü 500tl ye mal ettim.Umarım sıkıntı yaşamam.

Üye
    unimer.tr Avatarı

Gerçek Adı
    Pera Perla
    Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin

unimer.tr

gezmeyi seven birisi için 9 ayda bir akünün ömrünü tamamlaması normal..eğer aküleri kullanmasaydık herhalde yine 3-4 yıl giderdi.. o zaman gezmenin anlamı olmazdı

Üye
    karsiyakalı Avatarı

Gerçek Adı
    turgut
    Son Giriş
    31.08-2016
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    izmir/KARŞIYAKA

karsiyakalı

Unimer.tr bu bahsettigin akünün tanesi mi 710 lira? Birde kullandınızmı Bende amstrong model i var aldıgımdan beri orjinal aküleri var model ve markalarını n
    Bilmiorm ama tavsiye ederim

parsam

@katrancalı akülerin durumu nasıl ilk güne göre performansı nasıl kaç km gidiyorsun bilgilendirirsen sevinirim.

Üye
    unimer.tr Avatarı

Gerçek Adı
    Pera Perla
    Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin

unimer.tr

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Karşıyakalı, BEAT50 nin çifti 685 TL. Orjinal akülerine takıyorsun.. BEAT50 akülerini tekrar güçlendiriyor..böylece yeni akü almana gerek kalmıyor.
    %100 para iade garantili - memnun kalmaz isen ürünü iade edip paranı geri alabilirsin.

Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2345678 SonSon