Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:33
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Life

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sanırım Jel Aküler-Derin Deşarjlı Aküler | AKÜLER | Enerjimar Online Satış Sitesi bu aküler işinizi görecektir. Firma ile iletişime geçerek aklınıza takılan soruları sormanızda yarar var.

Kullanım Alanları

GüneşEnerji Sistemleri

Rüzgar Enerji Sistemleri

UPS

Tıbbi Ekipmanlar

Elektrikli Taşıtlar

Golf Arabaları ve Küçük Motorlu Taşıtlar

tekerlekli Sandalyeler

Elektrikli Oyuncaklar

Kontrol Sistemleri

Marin Araçları

Vs.

Üye
    ist01 Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Life

Markayı bilmiyorum denemedim, siz firmayı aradınız mı, firmayı arayarak kafanıza takılan herşeyi mutlaka sorun ve ürün hakkında detaylı bilgi edinin

Üye
    engelli_biri Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    Konya

engelli_biri

Arkadaşlar ben de sizin gibi çok araştırdım hatta yurtduşından bile getirtmeyi düşündüm.
    Ancak yanlış bir seçim olursa geri dönüşü epeyce zor oluyor Yurt dışından gelen bir Eşya'nın.
    O yüzden ben de Deeppower 12V 33 Ah ( 20Hr ) Deep Cycle Jel Akü | SOLAR SİSTEM AKÜLERİ | Enerjimar Online Satış Sitesi
    bu akü'yü aldım aracım Belmo BL-100 Belmo İzmir'i aradım almadan önce 630.00 TL. Fiyat verdiler.
    Bana çok pahalı geldi Belmo'nun fiyatı ve bende yukari da ki Site den aldım.
    25 Mayıs Akşam'ı siparişi verdim ertesi Kargo ya verdiler bir gün sonra da elime ulaştı.
    Firma yı aradım almadan önce görüştüm pek bilgili ve ilgili değiller sadece bilgi amaçlı yazdım.
    Tavsiye edemem çünkü daha çok yeni Akü ler ama inşaallah bi sıkıntı çıkarmaz.
    Deep Cycle diye aldım ama sanırım Deep Cycle değil üzerin de sadece GEL Akü yazıyor.
    Yani sadece jel Akü sanırım Deep Cycle değil yada ben emin olamadım.
    Bir de benim Aracımın üzerinden çıkan aküler Orjinal Belmo Akü sü Aracı aldım alalı ilk defa değiştirdim Akü leri,
    içinden çıkan Orjinal Akü ler anladığım kadarı ile kuru Akü yani Jel değil

Üye
    KAYAKÖY Avatarı

Gerçek Adı
    mahir arslan
    Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    00:21
    Yaşadığı Yer
    KÜTAHYA

KAYAKÖY

ramazan bendede belmo bl 100 var ilk aküler 1 yıl ikinci olarak taktıkları 6 ay zor dayandı sen ne kadar kullamıştın

Üye
    engelli_biri Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya

engelli_biri

KAYAKÖY Orjinal Akü ler 1.5 - 2 yıl civarı anca dayandı son zamanlar artık 500 Metre kadar gidince Akü bitiyor Kırmızı yanıyordu.
    Şarj'a takınca da 15 - 20 Dakika da doluyor ve yine 500 Metre kadar anca gidiyordu.
    Şimdi yeniledik bakalım inşaallah bi sorun çıkarmaz yeni Akü ler aklınıza takılan birşey olursa sorun lütfen elimden
    geldiğince cevaplarım inşaallah.
    İyi geceler

Üye
    KAYAKÖY Avatarı

Gerçek Adı
    mahir arslan
    Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    00:21
    Yaşadığı Yer
    KÜTAHYA

KAYAKÖY

aracım 3,5 yıllık 1,5 ay önce yeni akü aldım orijinal aküleri 1 yıldan fazla kullanamadım araç sürekli şanzıman sorunu çıkarıyor garanti süresince yeni şanzıman ve akü taktılar yine aynı sorun devam ediyor yeni aldığım aküleri kullandıkça bilgi veririm akülerin şarz süresi 20 dakikaya düştüğü anda yol alım miktarı düşüyor yeni aldığım aküler jel akü gönderen arkadaş ilk önce 1.akülen enerji alındığını öncelikle onun deforme olmaması için ayda bir akülerin yerlerini değiştirmemi tavsiye etti birde öyle deneyeceğim iyi geceler

Üye
    engelli_biri Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya

engelli_biri

Kayaköy Merhaba Akü değişikliği konusun da bizleri bilgilendirdiğin için teşekkür ederim
    umarım Şanzuman sorunun da kısa zaman da hallolur inşaallah.

Ben de ki Araç Belmo BL-100 Aracın Klavuz'un da saatte 6.4 Kilometre yaptığı yazıyor.
    Akü leri yeni aldım sanıyorum 5-6 gün oldu alalı, tam anlamı ile deneme fırsatım olmadı daha, ancak bir kaç
    izlenimim var onlar dan bahsedeyim.
    2 gün önce tam 1 saat çalıştırdım ve kapattım hemen Şarj'a taktım ve dolmasını bekledim, tam 1 saat 20 dakika da
    doldu, bugün tekrar denedim önce tam 1 saat çalıştırdım ve kapattım Şarj'a takmadım yaklaşık 2 saat sonra
    tekrar çalıştırdım ve tam yarım saat daha çalıştırdım kapattım Şarj'a taktım dolmasını bekledim, tam 2 saat de doldu.
    Bir de tamircimin bana verdiği bir tüyo dan bahsetmek istiyorum (Yapıp yapmamak size kalmış! ben sadece bilgi amaçlı yazıyorum
    sorumluluk kabul etmem) Aracı fazla kullanmıyorsanız! arka Tekerlerin yanın da ki Kolları çevirip Aracı Motor dan
    boşa çıkarın Joystic'i Lastik ile sabitleyin 1 saat kadar çalıştırıp kapatın Şarj'a takın, en az hafta da 1 kere bu şekilde
    yapmama mı tavsiye etti bana tamirci Akü ler uzun süre kullanılmayınca kendi, kendine boşalırmış o yüz den bana
    böyle bir yol tavsiye etti.
    Yeni aldığım http://www.enerjimar.com/p-18774-Dee...e-Jel-Aku.html
    Akü'nün üzerin de ki yazıların resmini çekmiştim koya bilirsem buraya koymaya çalışacağım.
    Hayırlı Akşamlar.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Life

@engelli_biri Aldığınız Deeppower 12V 33 Ah ( 20Hr ) Deep Cycle Jel Akü | SOLAR SİSTEM AKÜLERİ | Enerjimar Online Satış Sitesi bu akü ile kaç km yol yaptınız. Yani aküyü bitirip tekrar doldurup toplamda kaç km yaptığını denediniz mi? Birde akü tüm boşken kaç saatte doluyor.

Üye
    engelli_biri Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya

engelli_biri

Life Merhaba henüz daha tam boşaltıp deneme fırsatım olmadı.
    Tam anlamı ile Akü leri boşaltabilmem için yaklaşık 20 - 25 Kilometre civarı gezmem gerekiyor bu da saatler sürer.
    Klavuz'un da saat'te 6 Kilometre yaptığı yazıyor bu günler de o kadar uzunca gezip deneme fırsatım yok maalesef.

Üye
    engelli_biri Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya

engelli_biri

Arkadaşler merhaba Deeppower 12V 33 Ah ( 20Hr ) Deep Cycle Jel Akü | SOLAR SİSTEM AKÜLERİ | Enerjimar Online Satış Sitesi
    buradan almış olduğum Akü'nün resmini aşağıya ekliyorum.
    Yani yukarı da ki siteden sipariş verince elinize geçecek Akü'nün budur.

vEyzrA - Jel akü önerisi olan var mı?
    Konu engelli_biri tarafından değiştirilmiştir (02.06-2015 Saat 18:05 ). Gerekçe: Resim Ekleme

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Life

@engelli_biri Arkadaşım anladım aküleri boşaltma fırsatın olmadı peki ilk fırsatta nekadar yol yaptığını denermisin, mesela evinden 5 km uzağa götürüp tekrar evine getiriyormu bu ve bunun gibi denemeleri yapar burada yazarsan bilgi sahibi olmuş oluruz. Birde soracağım diğer konu akü tam doluyken dışarı falan çıktığında aracın akü gösterge ışıkları birden düşüyor mu yoksa kullanım sürdükçe akü azaldıkça kademeli olarak mı düşüyor bunu da gözlemlersen sevinirim

Üye
    engelli_biri Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya

engelli_biri

Merhaba
    Soru: akü tam doluyken dışarı falan çıktığında aracın akü gösterge ışıkları birden düşüyor mu yoksa kullanım sürdükçe akü azaldıkça kademeli olarak mı düşüyor

Cevap: Eski Akü ler de hemen düşüyordu şu an yeni Akü ler de 1 saat çalıştırdım ışık göstergesi 1 diş düştü
    yani kademeli olarak düşüyor şu ana kadar en fazla 1 saat çalıştırabildim.

Üye
    birol42 Avatarı

Gerçek Adı
    Birol gezer
    Son Giriş
    04.06-2015
    Saat
    22:18
    Yaşadığı Yer
    konya

birol42

kardeş ben akülü tekerlekli sandelye si üreticisiyim.inşallah fab.tamam 15-20 gün içinde üretime başlayacaz.sana akü tavsiyem.ya ithal akü alacan (sonnershan)yada uzakdoğu aküsü bizde akü ve yedek parça var ararsan yardımcı olurum.0543 337 337 1

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Life

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @birol42 firmanızın internet sitesinde elinizde olan ürünleri ve yedek parçaları yayınlarsanız görerek alma açısından tüketiciye yararı olacaktır.

Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon