alisveris.engelliler.biz | Tekerlekli sandalye, akülü sandalye, çocuk ürünleri vb. tüm şey Engelliler.Biz alışveriş sitemizde
Konu Kapatıldı! + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 4 1 2 3 4 SonSon
Toplam 55 mesajın 1-15 arasındakiler
Adıyaman Menzil'e gitmek isteyen var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar

serkanabi Adıyaman Menzil'e gitmek isteyen var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Merhaba arkadaşlar.
    Adıyaman ın kahta ilçesinin menzil köyünde bir hocaefendi var, oraya gitmeyi düşünüyorum, eşlik etmek isteyen arkadaşlar varmı, bu forumu esas açma sebebim eğer arabası olan varsa (ki benim de var ama biraz eski güvenemiyorum) benzinini ortaklaşa alıp, hem oradaki zat'ı ziyaret hemde yol üstündeki turistik yerleri gezmek. Isteyen varsa engelli arkadaşlarımızdan onlara her türlü desteğide verebilirim (işitme engelli olduum için hareket kısıtlamam yok).

Lütfen konuyu hacılık hocalıkla çarpıtmayalım benim amacım oraları gezmek ve ziyaret ok.

----------

güncel

gul_gonca

babamla gitmiştim keşke bi daha gidebilsem seydamın yanina. giden olursa benden selam söyleyin sofilere...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de
    Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar

serkanabi

Aile bireylerinizden birisini alırsınız yanınıza neden olmasınki. Bende 2 kez gittim. Oranın atmosferini hala unutamıyorum.

gul_gonca

nasip tekrar gidebilirmiyim bilmiyorum sizin gidebilme imkanınız varsa gidin menzil corbası çayı bir başkadır..

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar

serkanabi

evet en son 10 ay kadar önce gitmiştim. 2. gidişimdi. 2 gece kaldım. gercekten tüm dünyayı unuttum orda dertleri tasaları hele hele gittiğimde kış idi her taraf kar... ama yinede 5000 kişi vardı, onlarla birlikte çay içmek yatıp kalkmak çok güzel tarifsiz bir duyguydu, bakalım nasipse buradan birkaç arkadaşla gitmek istiyorum.

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar

serkanabi

gitmek isteyenler özelden de yazabilir

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar

serkanabi

neden zor olsun... engeliniz neydi kardeş. birşeyi gönülden istedikten sonra pratiğe dökmeye hicbirşey engel olamaz bence.

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar

serkanabi

Anlıyorum... bende son gidişimde birçok işin içinde idim ama bazı sebeplerden sıkıntı ve moral bozukluğu icindeydim ve okadar ani olduki 1 günde gitmeye karar verdim ve ertesi gün cep tel imi kapatıp yola çıkmıştım bile ) Hayırlısıyla gidersiniz inşallah birgün.

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Adıyaman Kahta Menzil köyü özelligi ney buranın..

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar

serkanabi

Googlede buraya yazdığınızın aynısını yazarsanız bolca bilgi çıkar. Bir hocaefendi var başkaca bir özelliği yok. Esas amaç oraya giderken hem sıkılmamak için bir arkadaş grubu kurarak gitmek hemde yol üstündeki tarihi yerleri ziyaret etmek.....

----------

Ayrıca menzilde kalacak yer ve yemekte veriliyor, yani sırf yol parasına geliyo ben özellikle gititğimde günde 20-30 bardak çay iciyorum oranın kahvesinde, halis iran çayı tavşan kanı birçok engelli arkadaşta geliyo oraya çok kişiyle tanıştık, 2 tane sandalyeli arkadaşım oldu orada, kör bi abimizde vardı ama ben işitme eng. o görme engelli anlaşamadık bir türlü

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar

serkanabi

Yemek derken bir tas çorba, kalacak yer derken oradaki bir caminin içi kullanılıyor yani pek bir masrafı yok, köy karşılıyor sanırım o cüzi miktarı.

songulsevinc

Serkanabi ' m süpersinde keşkee imkan ve koşullar olsada bende gelsem katılsam size ama nerdeeeee.

Valla gelmek isterdim şölee 1 günde olsa kafa dinlemek şu ANKARA' nın havasından uzaklaşmak

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar

serkanabi

İnşallah olur nasipse....Alırız seni de ordan

----------

Benim biraz işim var cıkıyorum şimdilik. hoşsohbetler

garraro

bende isterim gitmek nasipse...
    şuan YAR İLE ŞİMDİ adlı kitabı okuyorum ve sadatlara büyük hayranlık duydum

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar

serkanabi

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    atoksal kardeşim nasipse gideriz elbette katılım durumuna göre bakarsın minibüs tutarız... esas amacımız gezi olacak ama oradada neler yapılıyor neler oluyormuş kendi gözümüzle görelim değilmi ya

Konu Kapatıldı!
Sayfa 1 / 4 1 2 3 4 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye