1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Lucifer Avatarı

Gerçek Adı
    Calcifer
    Son Giriş
    27.10-2016
    Saat
    13:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Lucifer Muğla'da engelsiz plaj açılmış

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Akyaka'da engelsiz plaj açıldı - YazKış Muğla YazKış Muğla

yukarıdaki linkten inceleyebilirsiniz

tatil için yer arayanlara

sarasota

evet durumu olan arkadaşlar için olumlu görünüyor

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    29.10-2016
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    4

selda*

Güzel olmuş darısı diğer plajların başına bu vesile ile de "Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı'na" teşekkür ederiz.

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

bLaCkRaCe

Nedense engellilerin daha çok gittikleri daha çok rağbet edilen yazlık ilçelerde bu plajlar yok.
    Akyaka belediyesini de kutlarım.

Üye
    alifatih1958 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    19:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/B.Çekmece

alifatih1958 böyle bir şey yok idi

Marmaris.™ten yola koyuldunuz ve takribi 26 km sonra Fethiye-Muğla-Marmaris sapağına ulaştınız.. Trafik ışıklarında bekliyorsunuz.. Sağa dönerseniz Köyceğiz-Fethiye istikametine, sola dönerseniz Muğla istikametine gidersiniz.. Sağa sola sapmayıp ışıklardan dümdüz karşıya geçtiğinizde Akyaka beldesine giden yola koyulmuş olursunuz.. Bu yol sizi Akyaka sahilin bir ucuna yani Azmakın(derenin) deniz ile birleştiği yere çıkartacak.. Akyaka'™nın uzun bir sahili var.. Sahilin diğer tarafına da giden yol var ancak yoğun olarak kullanılan yol benim tarif ettiğim yol.. Bu kadar detaylı yazmamın nedenine gelince.. Resme baktım hem de iyice inceledim ve bu engelsiz plaj denilen yer benim size tarif ettiğim deniz ile azmakın (derenin) birleştiği yerin hemen yakınında gibi duruyor.. Yani sahilin hemen başlangıcında gibi.. Değerli dostlar ben 2016 eylül aynın sonunda oralarda idim.. O civarda deniz mevsimi henüz sona ermemiş idi yani denize insanlar rahatlıkla giriyor ve güneşleniyorlardı.. Moralinizi bozmayayım, ben Akyaka sahilinde yaklaşık 45 dakika sallandım, oturdum, çay içtim ancak böylebir platform görmedim.. YOKTU kısacası.. Haberiniz olsun..

Üye
    Cloud. Avatarı

Gerçek Adı
    Enes
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Cloud.

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    var var ben gittim bu yaz...